3 листопада о 18:00Вебінар: Використання онлайн-тестів під час дистанційного навчання

Плакат з рухомими елементами «Дні тижня» (українською та англійською мовами)

Предмет
НУШ, Для всіх предметів
Клас
1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас
Тип
Оформлення кабінету, Плакат, Роздатковий матеріал, Демонстраційний матеріал, Роздруківки
Рейтинг матеріалу
5.0
Формат
Архів з PDF-файлами, готовими до друку
48.6 MB
Поширити у соціальних мережах
facebook Twitter

Опис матеріалу

Рекомендуємо готовий до друку набір дидактичних матеріалів для початкової школи. Комплект, пропонований в електронному форматі, допоможе молодшим школярам вивчити назви днів тижня двома мовами та навчить розуміти поняття «вчора», «сьогодні», «завтра». Яскраві кольори плаката та його елементів неодмінно їм сподобаються.

Позитивний настрій звіряток-персонажів викличе у дітей приємні асоціації, а сам плакат стане окрасою будь-якого навчального кабінету.

Комплект складається з двох наборів, окремо поданих українською та англійською мовами:

  • Простий. Складається з плаката, що містить фіксоване зображення, рухомої стрілки, демонстраційного матеріалу та гри «Знайди слова».
  • Конструктор. Складається з плаката-основи, заготовок для друку персонажів, назв днів тижня, що потрібно розмістити на основі, стрілок та гри.

Увага! До комплекту додається і восьме бонусне зображення звірятка.

Для облаштування кабінету ви можете обрати будь-який із запропонованих варіантів, які відрізняються лише кількістю додаткових елементів. Набір «Простий» стане чудовим елементом облаштування змінного тематичного осередку класу НУШ. У порівнянні з «Конструктором» він має менше рухомих елементів, що спрощує його монтаж.

Якщо ж ви роздрукуєте набір «Конструктор», учні зможуть самостійно розміщувати персонажів у кабінках на каруселі, що сприятиме розвитку особистості школярів і формуванню ключових компетентностей НУШ.

Ви можете використати обидва варіанти. Який? Вибір за вами.

Більша частина матеріалів друкується на кольоровому принтері (окрім файлів формату А1 – безпосередньо плаката, який потрібно роздрукувати на широкоформатному принтері, що може бути у найближчому копіювальному центрі).

Аби розташувати на стіні та використати пропоновані дидактичні матеріали, вам знадобляться: принтер для друку аркушів формату А4, ножиці для вирізання, клей, канцелярські кнопки чи магніти для фіксації самого плаката та його окремих елементів. Більш детальна інструкція додається.

Обговорення
pdf
89 грн
49 грн
В електронному форматі