Якщо не активне Закриття місяця, де потрібно здійснити налаштування?
Де потрібно виправити, щоб підтягувало ПІП по ОСВ 661 рах?
Де знаходиться списання ОЗ, щоб ввести його в експлуатацію?
Чи ПОТРІБНО декілька разів натиснути на Виконати операції в документі Закритті місяця, щоб відобаразились суми на введенні ОЗ в експлуатцію?
Чи вірно, що - Якщо у нас не розподіляє собівартість - можливо потрібно змінити оцінку запасів на ФІФО?
Що потрібно натиснути в Закритті місяця щоб відбувся Розподіл витрат?
Чи потрібно заповнювати Базу Розподілу в Розподілі витрат?
Що спочатку заповнюється при Виробництві продукції-?
В якому документі ми формуємо Етапи виробництва?
Чи потрібно звіряти Склад при відвантаженні ТМЦ в Етапах Виробництва?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома