Опубліковано

Діагностувальна робота 5 клас

Математика 5 клас 10 запитань
Додано
24 вересня
Предмет
Математика, 5 клас

Робота з учнями результати зберігаються

Режими пройти самостійно — результати не зберігаються

Тестування 10 запитань Флеш-картки автору й сертифікованим Відповідності автору й сертифікованим Телевікторина 10 запитань Лови правильну 10 запитань Знайди пару автору й сертифікованим Знайди відповідь автору й сертифікованим Літачок 10 запитань Лабіринт 10 запитань
Роздрукувати: Тест Знайди пару Картки

10 запитань

1 Запитання 1 Одна правильна відповідь

Запиши число цифрами: двадцять шість тисяч вісімдесят один

варіанти відповідей
  • 2681

  • 20681

  • 26081

  • 26810

2 Запитання 2 Одна правильна відповідь

Який запис правильний?

варіанти відповідей
  • 56:9=6

  • 56:9=6 (ост. 2)

  • 56:9=5 (ост.11)

  • 56:9=7

3 Запитання 3 Одна правильна відповідь

Обери з наведених величин найменшу

варіанти відповідей
  • 5 дм 3 см

  • 5 дм 8 см

  • 5 дм 1 мм

  • 5 дм 1 см 7 мм

4 Запитання 4 Одна правильна відповідь

Розв'яжи рівняння: 13573 + 2 * х = 30467

варіанти відповідей
  • 4672

  • 4847

  • 847

  • 8447

5 Запитання 5 Одна правильна відповідь

Подай 5013 кг у тонах і кілограмах

варіанти відповідей
  • 5 т 130 кг

  • 5 т 13 кг

  • 50 т 13 кг

  • 501 т 3 кг

6 Запитання 6 Одна правильна відповідь

Автомобіль рухається зі швидкістю 70 км/год. За скільки годин він подолає 280 км?

варіанти відповідей
  • 2 год

  • 3 год

  • 4 год

  • 5 год

7 Запитання 7 Одна правильна відповідь

Підлога прямокутної форми уклали плиткою. Скільки квадратних метрів плитки використали, якщо довжина кімнати 9 м, а ширина - 6 м?

варіанти відповідей
  • 30 м2

  • 15 м2

  • 54 м2

  • 45 м2

8 Запитання 8 Одна правильна відповідь

Чому дорівнює значення виразу: 5 ц 13 кг - 2 ц 45 кг

варіанти відповідей
  • 2 ц 68 кг

  • 3 ц 68 кг

  • 3 ц 32 кг

  • 7 ц 58 кг

9 Запитання 9 Одна правильна відповідь

Знайди значення виразу: (333 + 2835 : 45) • 84

варіанти відповідей
  • 46595

  • 32264

  • 33264

  • 47600

10 Запитання 10 Одна правильна відповідь

Мама купила 3 кг яблук за ціною 25 грн за кілограм і 2 кг печива. За всю покупку вона заплатила 115 грн. Скільки коштує один кілограм печива?

варіанти відповідей
  • 20

  • 12

  • 200

  • 120

Створюйте онлайн-тести для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома

Створити тест