Досліджуємо задачі.

Додано: 24 лютого
Предмет: Математика, 2 клас
6 запитань
Запитання 1

Щоб до 67+34 треба 34 розкласти на

варіанти відповідей

3 і 4

3 і 31

10 і 24

Запитання 2

Число 45 на 20 більше від числа

варіанти відповідей

25

65

15

Запитання 3

Обери зручний спосіб для обчислення виразу 47 + 22

варіанти відповідей

47 + 2 + 2

40 + 20 + 7 + 2

40 +22 +7

Запитання 4

На тарілці лежало 5 груш, а яблук на 8 більше. Скільки яблук лежало на тарілці?

варіанти відповідей

5

3

13

Запитання 5

Обери задачу, яка є складеною.

варіанти відповідей

Ручка коштує 12 грн, альбом на 11грн дорожчий.Скільки коштує альбом?

Ручка коштує 12 грн, альбом на 11грн дорожчий.Скільки коштує альбом і ручка?

Альбом коштує 23 грн, а ручка на 11грн дешевша. Скільки коштує ручка?

Запитання 6

У першій печері живе 9 кажанів, у другій - 14, а в третій стільки, скільки в першій і другій разом.Скільки кажанів живе в третій печері?

Вкажи рядок, у якому правильно розв'язано задачу.

варіанти відповідей

1). 14 - 9 = 3 (к.)

1). 14 -9 = 3 (к.)

2).9 +3 = 12 (к.)

1).9 + 14 = 23(к.)

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест