Місто професій

Додано: 29 квітня 2020
Предмет:
23 запитання
Запитання 1

В цій професії потрібно правильно вибрати будівельні матеріали і грамотно ними розпорядитися, щоб вчасно якісно виконати роботу. Вони не тільки зводять  споруди, а й проводять її обробку і знають всі тонкощі цієї справи.

варіанти відповідей

Архітектор

Будівельник

Прораб

Запитання 2

Він займається повним комплексом робіт з догляду за деревами, клумбами та кущами. Повинен мати досить глибокі пізнання в області благоустрою території, підтримувати ділянку в привабливому стані і виконувати частину обов’язків ландшафтного дизайнера. 


варіанти відповідей

Садівник

Дизайнер

Прибиральник

Запитання 3

Люди цієї професії щодня ризикують своїм життям для порятунку інших. Борці з вогнем трудяться цілу добу, готові в будь-яку хвилину сісти в свої червоні величезні машини c ревом сирени і мчатися на виклик.


варіанти відповідей

Висотники

Водій

Пожежник

Запитання 4

Він управляє грою оркестру або ансамблю, співом хору або оперної трупи. Від нього залежить те, як буде виконана музика. Завдяки йому всі інструменти оркестру вступають і закінчують грати разом, характер та стиль виконання.


варіанти відповідей

Керівник

Диригент

Директор

Запитання 5

Одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій в світі. Представники цієї професії стежать за порядком на вулицях, патрулюючи територію і затримуючи людей, які порушують закон, виїжджають на місця злочинів. 


варіанти відповідей

Поліцейський

Охоронець

Дільничий

Запитання 6

Сам гуманна професія. Лише відчайдушна, смілива, мужня, розумна людина зможе обрати таку роботу. Йому необхідно нести відповідальність за життя інших, не боятися складнощів, швидко вирішувати проблеми. 


варіанти відповідей

Стоматолог

Санітар

Лікар

Запитання 7

Люди цієї професії - одні з найкрасивіших людей у ​​звичайному, повсякденному житті.

Завдяки щоденній роботі зі сценічним костюмом і гримом люди даної професії гармонійно розвивають у собі почуття міри і естетичне сприйняття. Вираження своїх почуттів, думок, здібностей проходить через рухи тіла.

варіанти відповідей

Танцюрист

Співак

Музикант

Запитання 8

Наймасовіша професія, займає провідне місце. Займається  перевезенням людей і доставки вантажів на землі. Повинен знати призначення, розташування, принцип дії механізмів і приладів транспортного засобу та дотримуватися правил техніки безпеки.


варіанти відповідей

Водій

Пілот

Моряк

Запитання 9

Він легко орієнтується в різноманітті своїх професійних інструментів, володіє сучасними технологіями. В його арсеналі десятки видів гребінців, бігуді, різні електричні прилади, шпильки і декоративні елементи.


варіанти відповідей

Дизайнер

Стиліст

Перукар

Запитання 10

Дуже відповідальна робота, адже він повинен багато знати і багато вміти, а також володіти певними якостями. Готувати смачні шедеври, майстерно прикрашаючи їх. Головна якість – наявність гарного відчуття смаку та нюху.


варіанти відповідей

Ресторатор

Кухар

Кондитер

Запитання 11

Дуже смілива професія. Виконувати свої функції та керувати транспортом йому допомагають прилади. Вони показують, з якою швидкістю він летить, яка погода за бортом.


варіанти відповідей

Пілот

Водій

Космонавт

Запитання 12

Професія поширена в усіх регіонах країни і в ній є постійна потреба. Основною метою праці є своєчасна і якісна доставка кореспонденції адресатам.

варіанти відповідей

Кур`єр

Листоноша

Постачальник

Запитання 13

Одна з найдавніших професій. Завдяки їм ми сьогодні дізнаємося про особливості життя людей тих часів, бачимо відображення певних подій в полотнах, відвідуєм вернісажи та виставки.

варіанти відповідей

Фотограф

Реставратор

Художник

Запитання 14

Одним з найважливіших вмінь цієї професії, це вміти спілкуватися з різними за характером людьми. ЇЇ завдання полягає не тільки в тому, щоб надати необхідний товар і отримати за нього гроші, а й порозумітися з покупцем.варіанти відповідей

Касир

Продавець

Адміністратор

Запитання 15

Під час старту і приземлення вони відчувають великі перевантаження. Тіло стає важким, руки і ноги неможливо підняти. Вони знають, що таке невагомість.


варіанти відповідей

Космонавт

Пілот

Бортінженер

Запитання 16

Головне в цій справі – правдиво, грамотно, захоплююче, швидко викласти інформацію. Він повинен бути добре освічений, щоб аналізувати, порівнювати факти, робити висновки, цікаво писати.


варіанти відповідей

Редактор

Журналіст

Копірайтер

Запитання 17

Основне завдання цієї професії - це охорона і посадка лісу, догляд за ним, його захист від хвороб та шкідників.


варіанти відповідей

Єгер

Садівник

Лісник

Запитання 18

Ця професія — спосіб життя. Виховання підростаючого покоління лягає на їхні плечі. Від того, які знання і навички вони зможуть їм передати, залежить майбутнє країни.

варіанти відповідей

Вчитель

Вихователь

Наставник

Запитання 19

Він займається розробкою макетів різних міст і селищ, проектуванням об’єктів - заводів, будинків, шкіл, дитячих садочків і багато іншого 


варіанти відповідей

Програміст

Дизайнер

Архітектор

Запитання 20

Професійні обов'язки цього спеціаліста полягають у наступному: лікування і профілактика хвороб тварин, а також проведення різних медичних і косметичних процедур, у тому числі операцій.

варіанти відповідей

Ветеринар

Хірург

Лікар

Запитання 21

Його основне завдання – вдосконалювати сільськогосподарське виробництво, управляти працею механізаторів та інших робітників. Озброєний спеціальними знаннями, він спостерігає за зростанням і розвитком рослин, планує підкормлювання, поливання, прополки та інші заходи. 


варіанти відповідей

Землероб

Хлібороб

Агроном

Запитання 22

В даний час залишається одним з основних засобів інформації і документування (фіксація подій, явищ), важливим технічним засобом у поліграфії, технічною основою кіномистецтва і фотомистецтва. Фахівці вважають, що вона є одним з видів мистецтва.


варіанти відповідей

Фотограф

Оператор

Монтажер

Запитання 23

Спеціаліст, який професійно займається вивченням складу, структури і видів ґрунтів. Його діяльність необхідна не тільки при складанні карт родовищ цінних корисних копалин, а й при освоєнні нових територій для будівництва.


варіанти відповідей

Геолог

Археолог

Землекоп

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест