Чи буває так, що хтось у школі часто називає тебе образливими словами або дає неприємні прізвиська?
Чи траплялося, що хтось навмисно забирав, ховав або псував твої речі (олівці, зошити, іграшки чи рюкзак)?
Чи було таке, що діти не приймали тебе у гру і казали іншим не дружити з тобою?
Чи відчуваєш ти страх або небажання йти до школи через поведінку когось із учнів?
Якщо тебе хтось ображає, чи знаєш ти, до кого з дорослих можна звернутися за допомогою?
Чи бачив ти, як у класі хтось постійно ображає іншу дитину (штовхає, сміється з неї або не дає проходу)?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома