1. На яких умовах буде зберігатися місце роботи (посада) та середня заробітна плата за працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням?
2. Яке дисциплінарне стягнення може застосовуватися до працівника за порушення трудової дисципліни?
3. На кого покладається відповідальність за збереження життя і здоров'я здобувачів освіти під час освітнього процесу?
4. Хто організовує профілактичну роботу щодо запобігання травматизму серед здобувачів освіти під час освітнього процесу ?
5. Хто проводить інструктажі із здобувачами освіти з безпеки життєдіяльності під час проведення навчальних занять, позакласних, позашкільних заходів?
6. На кого покладається відповідальність за розробку і перегляд (один раз на 5 років) інструкції з безпеки під час проведення навчання в кабінетах, лабораторіях, спортивних залах тощо?
7. З якою метою проводяться попередні медичні огляди при прийнятті на роботу?
8. Які дії власника в разі уникнення працівника від проходження обов’язкового медичного огляду?
9. Що не є підставою для позачергового медичного огляду працівників?
10. В якому разі нещасний випадок не визнається пов’язаним з виробництвом?
11. В яких випадках можна вважати травму пов’язаною з виробництвом?
12. Яким чином розслідуються нещасні випадки, що сталися з працівниками закладу освіти під час виконання трудових обов’язків внаслідок воєнних (бойових) дій?
13. Яким чином розслідуються нещасні випадки, що сталися з працівниками закладу освіти в районі воєнних (бойових) дій під час виконання трудових обов’язків за обставин, які не належать до воєнних (бойових) дій?
14. Який документ встановлює та засвідчує факт ушкодження здоров’я здобувача освіти внаслідок нещасного випадку, що стався під час освітнього процесу?
15. Який термін надається для розслідування нещасного випадку із здобувачем освіти, коли потерпілий не повідомив керівника закладу освіти протягом робочого (навчального) дня або наслідки якого проявилися не відразу?
16. Нещасні випадки, що сталися із здобувачами освіти в транспортних засобах (автомобільному, залізничному тощо) під час освітнього процесу:
17. До складу групи, що здійснює екскурсію, подорож, може входити:
18. При проведенні автобусних екскурсій, подорожей кількісний склад групи, що здійснює екскурсію, подорож, визначається:
19. При проведенні екскурсій, подорожей з використанням будь-яких видів транспорту (крім автомобільного), пов’язаних з виїздом за межі населеного пункту, де проживають або навчаються учасники групи, керівний склад групи призначається із розрахунку:
20. При проведенні автобусних екскурсій, подорожей керівний склад групи призначається з розрахунком
21. Якими засобами необхідно користуватися при гасінні пожежі, якщо в зоні горіння є обладнання з напругою до 1000В?
22. В який термін проводиться повторний інструктаж з працівниками закладу освіти з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях?
23. Якою кількістю вогнегасників повинні обладнуватись поверхи закладу освіти?
24. Які вогнегасники забороняється застосовувати для гасіння обладнання, що перебуває під електричною напругою?
25. Яким чином дозволяється спалювати опале листя і суху траву на територіях закладів освіти?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома