Основи національної безпеки України.

Додано: 11 серпня 2019
Предмет: Захист України, 10 клас
Тест виконано: 971 раз
6 запитань
Запитання 1

Колективна безпека – це...

варіанти відповідей

... – сукупність спільних заходів держав задля підтримання миру, запобігання війні, припинення актів агресії і надання колективної допомоги.

... – заходи однієї держави задля підтримання миру, запобігання війні, припинення актів агресії і надання колективної допомоги.

– це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави в різних сферах життєдіяльності від внутрішніх та зовнішніх реальних або потенційних загроз.

Запитання 2

Національна безпека - це...

варіанти відповідей

...– сукупність спільних заходів держав задля підтримання миру, запобігання війні, припинення актів агресії і надання колективної допомоги.

...– це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави в різних сферах життєдіяльності від внутрішніх та зовнішніх потенційних загроз.

...– це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави в різних сферах життєдіяльності від внутрішніх та зовнішніх реальних або потенційних загроз.

...– це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави в різних сферах життєдіяльності від внутрішніх та зовнішніх реальних загроз.

Запитання 3

Гібридна війна – це...

варіанти відповідей

…- війна, в якій основним засобом озброєння є ядерна зброя.

…- складне суспільно-політичне явище, пов'язане з розв'язанням суперечностей між державами, народами, національними й соціальними групами з переходом до вжитку засобів збройної боротьби, що відбувається у формі бойових дій між їхніми збройними силами.

…- військова боротьба за владу між громадянами одного суспільства чи країни або, рідше, між двома країнами, створеними на уламках раніше єдиної держави.

…- війна, основним інструментом якої є створення державою-агресором в державі, обраній для агресії, внутрішніх протиріч та конфліктів з подальшим їх використанням для досягнення політичних цілей агресії, які звичайно досягаються звичайною війною.

Запитання 4

Який Закон України визначає поняття "національні інтереси держави"?

варіанти відповідей

Закон України "Про запобігання корупції".

Закон України "Про національну безпеку України".

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Закон України "Про охорону праці".

Запитання 5

Яку роль виконують Збройні Сили України у системі національної безпеки?

варіанти відповідей

Збройні Сили України складають основу оборони держави і є головним елементом забезпечення його безпеки. Вони призначені для розв"язання агресії, спрямованої проти інших країн, для збройного нападу з ціллю анексії територій .

 Збройні Сили України складають основу оборони держави і є головним елементом забезпечення його безпеки. Вони призначені для відбиття агресії.

Збройні Сили України складають основу оборони держави і є головним елементом забезпечення його безпеки. Вони призначені для відбиття агресії, спрямованої проти нашої країни, для збройного захисту цілісності та недоторканності території України, а також для виконання завдань відповідно до міжнародних договорів України.

Запитання 6

Верховним Головнокомандуючим ЗСУ є...

варіанти відповідей

Міністр оборони України.

Начальник генерального штабу ЗСУ.

Голова Верховної Ради України.

Президент України.

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест