На скільки груп за способом брошурування книжкового блока умовно поділяють книжкові видання?
Яка група брошурування передбачає комплектування книжкового блока вкладанням, шиття дротом із загином скоб всередину чи назовні?
До якоі групи за способом брошурування входять всі видання в обкладинках при обсягах до 68 сторінок?
До якоі групи за брошуруванням належать книжкові видання для комплектування блока яких використовують накладання, приклейний форзац, шиття нитками, заклейка корінця книжкового блока?
До якоі групи за брошуруванням належать видання обсягом 68—160 сторінок при друкуванні на папері вагою 1 м2 60-80 г?
До якоі групи за брошуруванням належать книжкові видання в оправах № 5—7 обсягом 68— 112 сторінок при друкуванні на папері вагою 1 м2 понад 80 г?
До якоі групи за брошуруванням відносять книжкові видання для комплектування блока яких застосовують накладання, приклейний форзац, шиття нитками, круглення корінця (при кругленому корінці), каптал, заклейка корінця блока стрічкою паперу, друк на спинці блока?
Яка група брошурування застосовується для книжкових видань обсягом від 160 сторінок при друкуванні на папері вагою 1 м2 60—80 г і від 112 сторінок при друкуванні на папері вагою 1 м2 більше 80 г?
До якого типу за конструкцією належить подана на малюнку книжкова оправа?
До якого типу за конструкцією належить подана на малюнку книжкова оправа?
До якого типу (номеру) книжкових оправ відносять таку, яка складена, з кантами та твердими сторонками, що покриті папером, а також спинкою із тканини?
До якого типу (номера) відносять книжкову цільнокрита, гнучка з кантами чи без них оправу?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома