Сьогодні ми повторимо що таке ціна. Це слово найчастіше звучитть в магазині. Його використовують, коли хочуть пояснити скільки треба заплатити за один предмет. Цей ведмедик коштує 50 грн.- це його ціна. Скільки грн заплятять за два таких ведмедики?
А цей ведмедик, прикраса для рюкзачка, коштує 30 грн. Скільки заплатять за три таких ведмедики?
Це брязкальця для немовлят. За одну таку іграшку заплатять 20 грн або ціна іграшки - 20 грн. А скільки заплатять за всі три?
Одне тістечко коштує 10 грн. А в магазині біля одного тістечка ви прочитаєте етикетку з написом: ціна - 10 грн. А скільки заплятять за усі тістечка в цій тарілці?
Ціна цукерки - 5 грн. Скільки коштують всі ці цукерки?
Ціна цього шоколаду для дітей - 9 грн. Скільки заплатять за дві шоколадки?
Коли ви приходите в магазин з продажу овочів та фруктів - там для покупців напишуть також ціну, але за 1 кілограм. Так само ціну вказуватимуть для сипучих продуктів, за 1 кілограм. Ми знайомі з цим виміром.Пам'ятаєте, під пакетом з цукром писали - 1 кг. Це маса цукру. Один кілограм цукру коштує 14 грн або ціна цукру - 14 грн. Скільки заплатять за 2 кілограми?
Ціна кілограма яблук - 15 грн. Скільки коштують 2 кг яблук?
Молоко, олія, сік - це рідини. Їх вимірюють літрами. Пам'ятаєш, ми вимірювали воду літровою банкою, наливали воду в трилітрову банку... В магазині під пакетом з молоком ти також побачиш ціну - за 1 літр. ЦІна літра молока 20 грн. Скільки заплатять за 2 літри?
Це трилітрова банка з молоком. Ціна літра молока 11 грн. Скільки заплатять за це все молоко?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома