Блокнот коштує 9 гривень. Настя купила три таких блокноти. Яка вартість покупки?
Один олівець коштує 4 гривні. Скільки коштують 3 такі олівці?
На пошиття однієї сукні витратили 2 метри тканини. Скільки метрів тканини потрібно для пошиття 5 таких суконь?
Дідусь дав чотирьом онукам по два бублики. Скільки всього бубликів дав дідусь?
Оленка купила три зошити за ціною 8 гривень кожний. Продавцеві вона дала 50 грн. Яку решту отримає Оленка?
На екскурсію вирушили три мікроавтобуси по 9 пасажирів у кожному і один великий автобус, у якому їхало 42 пасажири. Скільки осіб поїхало на екскурсію?
Купили 4 пакети борошна по 3 кг в кожному і 8 пакетів рису по 2 кг в кожному. Скільки кілограмів продуктів купили?
В Ірини було 7 зошитів у лінію , а в клітку втричі більше. Скільки зошитів у Ірини всього?
Маша поставила 27 квітів у три вази. Скільки квіток поставила Маша в кожну вазу?
Десять кілограмів яблук розклали в два пакети порівну. Скільки кілограмів яблук в одному пакеті?
Для собаки купили 6 кг корму, а для кота в три рази менше. Скільки кілограмів корму купили для тварин?
Садівник посадив 12 кущів смородини по 3 кущі в одному ряду. Скільки рядів кущів посадив садівник?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома