Розв'язання задач за допомогою рівнянь; Дроби.

Додано: 6 травня
Предмет: Математика, 5 клас
Тест виконано: 80 разів
20 запитань
Запитання 1

За даними малюнку знайди площу прямокутника .

варіанти відповідей

10 см 2

6 см 2

8 см 2

Запитання 2

Розв'яжи рівняння

x:23=828

варіанти відповідей

18044

19044

17043

18043

Запитання 3

Розв'яжи рівняння,правильну відповідь вкажи

957-х=33

варіанти відповідей

924

926

928

922

Запитання 4

Заняття у школі розпочалися о 8 год 00 хв і закінчилися о 13 год 40 хв.Скільки часу тривали заняття?

варіанти відповідей

4 год 40 хв

5 год 40 хв

5 год 30хв

5 год 20 хв

Запитання 5

Розв'яжіть рівняння:

y + 214 = 305

варіанти відповідей

-519

-91

91

519

Запитання 6

Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 40 см, а його основа – 14 см. Знайдіть бічну сторону трикутника.

варіанти відповідей

17 см

6 см

27 см

13 cм

11,5 см

Запитання 7

Розв'яжіть рівняння:478 - (256 + х) = 143

варіанти відповідей

-365

591

-79

365

-591

79

Запитання 8

Запишіть у вигляді неправильного дробу число: 1 ½

варіанти відповідей

3/2

2/3

1/2

2/2

Запитання 9

Перетворіть неправильний дріб у мішане число: 47/6

варіанти відповідей

5 ⅙

6 ⅚

7 ⅚

2 ⅚

Запитання 10

Розв'язати рівняння

варіанти відповідей

х=4

х=1

х=2

х=3

Запитання 11

Що називають коренем рівняння?

варіанти відповідей

Значення букви, при якому рівняння перетворюється у правильну рівність

Буква х

Невідоме число

Значення букви, при якому рівняння перетворюється на правильну нерівність

Запитання 12

Розв'яжіть рівняння х+1,5=2,61

варіанти відповідей

1,11

2,75

4,11

1,56

Інша відповідь

Запитання 13

Розв'яжіть рівняння 11х-х=55

варіанти відповідей

5

5,5

550

55

Інша відповідь

Запитання 14

Шафа і стіл коштують разом 954 грн, причому вартість стола в 2 рази менша, ніж вартість шафи. Скільки коштує шафа?

Яку величину зручно позначити за х ?

варіанти відповідей

Вартість шафи

Вартість стола

Вартість шафи і стола разом

Інша відповідь

Запитання 15

Шафа і стіл коштують разом 954 грн, причому вартість стола в 2 рази менша, ніж вартість шафи. Скільки коштує шафа?

Яке рівняння відповідає умові задачі?

варіанти відповідей

х+2х=954

2х-х=954

х+2=954

Інша відповідь

Запитання 16

Шафа і стіл коштують разом 954 грн, причому вартість стола в 2 рази менша, ніж вартість шафи. Скільки коштує шафа?

Укажіть відповідь до задачі.

варіанти відповідей

636 грн

318 грн

320 грн

477 грн

Інша відповідь

Запитання 17

У Василька в 6 разів менше марок, ніж у Михайлика. Скільки марок у Михайлика, якщо їх у нього на 105 більше ?

Яке рівняння відповідає умові задачі?

варіанти відповідей

6х+х=105

6х-х=105

6-х=105

Інша відповідь

Запитання 18

У Василька в 6 разів менше марок, ніж у Михайлика. Скільки марок у Михайлика, якщо їх у нього на 105 більше ?

варіанти відповідей

21

90

126

15

Інша відповідь

Запитання 19

Складіть рівняння до задачі: За два дні було продано 425 кг овочів. За перший день було продано в 4 рази більше овочів, ніж за другий. Скільки овочів було продано кожного дня?

варіанти відповідей

4х + х = 425

4х – х = 425

4х = 425

х/4 = 425

Запитання 20

У першій бочці води було утричі більше, ніж у другій. Якщо з першої бочки відлити 11 л води, а з другої – 7 л, то в першій бочці води стане в 5 разів більше, ніж у другій. Скільки літрів води було в двох бочках разом спочатку.

варіанти відповідей

36 л

48 л

12 л

18 л

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест