Розв'язування задач на збільшення і зменшення у кілька разів

Додано: 11 лютого
Предмет: Математика, 2 клас
6 запитань
Запитання 1

12 кг груш розклади порівно у 2 ящики. Скільки кг груш в одному ящику?

варіанти відповідей

8 кг

6 кг

4 кг

Запитання 2

У банку вміщається 3 л молока. Скільки літрів молока у 5 банках?

варіанти відповідей

3*5=15 (л)

5*3=15 (л)

3+5=8 (л)

Запитання 3

Перший відрізок 8 см, другий - удвічі більший. Яка довжина другого відрізка?

варіанти відповідей

8*2=16 (см)

2*8=16 (см)

8+2=10 (см)

Запитання 4

10 л молока розлили у 2 банки, порівну в кожну. Скільки літрів молока в одній банці?

варіанти відповідей

10:2=5 (л)

10*2=20 (л)

10-2=8 (л)

Запитання 5

Купили 3 кг мандарин за ціною 8 грн. Яка вартість цієї покупки?

варіанти відповідей

8*3=24 (грн)

3*8=24 (грн)

3+3+3+3=12 (грн)

8+3=11 (грн)

Запитання 6

Олівець коштує 4 грн, а ручка - утричі дорожча. Скільки коштує ручка?

варіанти відповідей

4*3=12 (грн)

4+3=7 (грн)

4-3=1 (грн)

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест