28 вересня о 18:00Вебінар: Формування навичок розв'язування задач із хімії засобами дистанційного навчання

Самостійна робота

Додано: 17 березня
Предмет: Математика, 3 клас
Тест виконано: 96 разів
6 запитань
Запитання 1

За пиріжки з маком Діана заплатила 20 грн, а за пиріжки з малиновим джемом - 36 грн. Один пиріжок з маком коштує 10 грн. Скільки коштує один пиріжок із малиновим джемом, якщо відомо, що їх було куплено у 2 рази більше, ніж пиріжків із маком?

варіанти відповідей

4

10

5

9

Запитання 2

У супермаркеті придбали 3 сітки цибулі по 20 кг у кожній і 4 сітки моркви по 60 кг у кожній. У скільки разів маса придбаної цибулі менша, ніж маса моркви?

варіанти відповідей

20

3

40

4

Запитання 3

Два бегемоти за три дні з'їдають 3 ц трави порівну. Скільки кілограмів трави з їдають 3 бегемоти за 1 день?

варіанти відповідей

300 кг

600 кг

150 кг

100 кг

Запитання 4

Довжина прямокутника 7 см. Це на 3 см більше за його ширину. Чому дорівнює периметр прямокутника?

варіанти відповідей

11

20

21

22

Запитання 5

Знайди помилку.

варіанти відповідей

112 : 16 = 7

114 : 19 = 6

78 : 13 = 6

85 : 17 = 4

Запитання 6



У квітковій крамниці 32 горщики з фіалками та 28 горщиків з кактусами розмістили по 4 горщика на кожній полиці. Скільки плиць використали?

варіанти відповідей

(32 * 4) + (28 * 4)

(32 : 4) + (28 : 4)

(32 : 4) - (28 : 4)

(32 + 28) : 4

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест