Школа кіно, яка вплинула на розвиток світового кінематографа і за касовим
успіхом вона поступається лише Голлівуду.
Кінематограф цієї школи характеризується високими творчими здобутками в ігровому, анімаційному і документальному кіно. Найважливіші ознаки цієї школи — видовищність, високе мистецтво створення спецефектів.
Школа, кінематограф якої завжди був самобутнім і неповторним завдяки високому «авторському» кіно таких режисерів, як Федеріко Фелліні, Бернардо Бертолуччі, Лукіно Вісконті й Мікеланджело Антоніоні, з творчістю яких пов’язане зі світовим кіномистецтвом в напрямах філософського, поетичного кінематографа.
Школа, в якій відмінна риса кіномистецтва - це багато пісень і національних танців, завдяки яким практично кожен фільм можна зарахувати до жанру мюзиклу. Артисти зазвичай багато танцюють і виконують велику кількість вокальних номерів
Школа, фільми якої, зважаючи на особливості національної культури, відомі і зрозумілі лише вузькому колу шанувальників. Візуальний ряд непоспішний і споглядальний. Це кінематограф образів, що й обумовлює часте мовчання героїв картин, які інколи впродовж фільму не вимовляють жодного слова. Образам кіно є не характерний активний вияв емоцій - їх герої в діалогах рідко переходять на крик і майже ніколи не сміються.
«Батьком» індійського кіно вважають режисера
Відомий режисер французької школи кіно, який використовує такі популярні кіножанри, як бойовик («Леон»), фантастика («П'ятий елемент»)
Засновником американської мультиплікації, творцем першого в історії кіно
звукового мальованого фільму («Пароплавчик Віллі») був
Відомий режисер італійської школи кіно
Найвизначніший майстер японського кіно, автор стрічки «Расьомон» , яка отримала Гран-прі Венеціанського фестивалю, а згодом і «Оскар».
Японським Діснеєм і «королем аніме» називають
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома