Сюжетні задачі

Додано: 27 квітня 2020
Предмет: Математика, 4 клас
12 запитань
Запитання 1

Маса 6 однакових гусей складає 30 кг. Яка маса 2 таких самих гусей?

варіанти відповідей

2 кг

20 км

10 кг

5 кг

Запитання 2

5 кг слив коштують 50 грн. Скільки кілограмів ананасів можна купити на 30 грн, якщо ціна слив і ананасів однакова?

варіанти відповідей

10 кг

3 кг

5 кг

3 км

Запитання 3

Вартість 3 кг вишень і 5 кг бананів однакова. Ціна кілограма вишень 10 грн. Яка ціна кілограма бананів?

варіанти відповідей

6 грн

30 грн

10 грн

3 грн 50 коп

Запитання 4

Купили однакову кількість кілограмів бананів і апельсинів. За банани заплатили 24 грн. Скільки коштують апельсини, якщо ціна бананів 6 грн, а ціна апельсинів 5 грн? 

варіанти відповідей

10 грн

60 грн

20 грн

15 грн

Запитання 5

Купили однакову кількість машинок і ляльок за ціною 6 грн та 10 грн за штуку відповідно. Знайти вартість машинки, якщо за ляльки заплатили 40 грн.

варіанти відповідей

8 коп

24 грн

10 грн

25 грн

Запитання 6

Автомобіль за 6 год проїхав 342 км. На скільки кілометрів більше він проїде за 9 год, якщо їхатиме весь час з однаковою швидкістю?

варіанти відповідей

133 км

215 км

159 км

171 км

Запитання 7

На 144 грн купили олівці та ручки. Ціна олівця ― 5 грн, а ручки ― 7 грн. Скільки заплатили окремо за олівці й за ручки, якщо їх кількість однакова?

варіанти відповідей

88 грн 50 коп

84 грн і 60 грн

68 грн і 54 грн

74 грн і 70 грн

Запитання 8

Сашко купив 7 магнітів, а Наталка ― 4. Сашко заплатив на 18 грн більше, ніж Наталка. Знайти ціну одного магніта.

варіанти відповідей

15 грн

6 грн

2 грн

150 коп

Запитання 9

У кіоску продали за однаковою ціною 12 синіх стержнів для ручок та 8 чорних. За всі стержні отримали 16 грн. Скільки грошей одержали за чорні стержні?

варіанти відповідей

980 коп

320 коп

6 грн 40 коп

10 грн

Запитання 10

Човняр за 3 рейси перевіз через річку 24 особи. Скільки людей він перевезе за 5 рейсів, якщо кожного разу він бере на борт однакову кількість людей?

варіанти відповідей

40 разів

40 осіб

8 осіб

28 людей

Запитання 11

Для вікторини купили заохочувальні призи: набори фломастерів та олівців за однаковою ціною. За олівці сплатили 60 грн, а за фломастери 84 грн. Скільки купили наборів фломастерів, якщо їх купили на 2 більше, ніж наборів олівців?

варіанти відповідей

7 наборів

5 наборів

13 фломастерів

6 наборів фломастерів

Запитання 12

На виготовлення 1 стола витрачається 40 кг деревини. Скільки треба взяти деревини, щоб виготовити 6 столів? 

варіанти відповідей

24 кг

245 кг

2 ц 40 кг

5 тон

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест