Тест від Лізи Бублики

Додано: 26 грудня 2024
Предмет: Математика, 4 клас
6 запитань
Запитання 1

50×50=?

варіанти відповідей

100

200

300

2500

Запитання 2

1000×500

варіанти відповідей

100000

500

1000

500000

Запитання 3

Якщо 1 урок триває 45 хвилин. То скільки триває 8 уроків?

варіанти відповідей

8 уроків триває 80 годин

8 уроків триває 6 годин

8 уроків триває 45 годин

8 уроків триває 16 годин

Запитання 4

Якщо потрібно платити кожен місяць 220 грн. То скільки потрібно платити за 1 рік?за рік потрібно платити 2640

варіанти відповідей

за рік потрібно платити 2640

За рік потрібно платити 2000

За рік потрібно платити 2652

За рік потрібно платити 3000

Запитання 5

Скільки дитині потрібно спать в день?

варіанти відповідей

1 годину

10 години

5 годин

7 годин

3 години

11 годин

Чим більше тім краще

2 годин

Запитання 6

Якщо собака згризає за 1 день 40 носків. За скільки собака згризе 500000 носків?

варіанти відповідей

Собака згризає 500000 носків за 12 500 днів

За 15000

За 20000

За 50000

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест