Подкаст

Маю силу навчати: як українські вчителі наближають Перемогу. 14 жовтня 2022

«На Урок»
  • Безкоштовна участь
  • Цікава та корисна інформація
  • Перегляд у прямому ефірі
  • Запитання доповідачу
  • Спілкування з колегами
  • Запис трансляції
  • Презентація та матеріали

У кожного своя історія 24 лютого. Своя історія війни. Своя історія боротьби та наближення Перемоги. У педагогів вона особлива, адже вони тримають освітній фронт. І навіть в умовах повномасштабної війни вони мають силу навчати, надихати, допомагати, підтримувати, втішати, вести за собою. Мають силу розбудовувати освіту та змінювати її на краще.

14 жовтня ми відзначатимемо День захисників і захисниць України. Ця дата завжди була важливою для нас, але цьогоріч – особливо. І в цей день ми запрошуємо вас на особливу зустріч у межах нашого проєкту #Маю_силу. 

Нашими гостями стануть Лілія Талан, Інна Іванова, Ірина Дядюшкіна та Юлія Батура. Ви точно їх знаєте, адже вони – постійні спікерки вебінарів та конференцій «На Урок». До них приєднаються редакторки освітнього проєкту «На Урок» Любов Цукор та Ганна Сукачова.

Поговоримо про перші дні повномасштабного вторгнення, про те, як працювали на самому початку, та як працюємо зараз, про те, як підтримували зв’язок із учнями, про страхи та сподівання. І, звісно, про Перемогу.

Зміст

Вільна розмова небайдужих педагогів і даілог із аудиторією в прямому ефірі протягом двох годин.

Поширені запитання

Як буде проходити трансляція? Що треба зробити учаснику для участі?
  1. Кожен учасник спочатку повинен пройти реєстрацію на вебінар. Будь ласка, заповнюйте дані уважно.
  2. Після реєстрації, на вашу пошту надійде лист-запрошення з посиланням на трансляцію. Трансляція буде проходити на цій сторінці вебінару, тому ви можете просто зачекати і натиснути кнопку «Play» на вікні з відео у визначений час.
  3. Окрім прямої відеотрансляції з Youtube.Live, вам також доступний Facebook онлайн-чат. Будьте активними, дискутуйте з колегами та лектором. Відповідайте на запитання та задавайте свої!
Чи буде відеозапис вебінару?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та інструкцію з вебінару?

Звичайно, ви отримаєте посилання на завантаження презентаційного матеріалу вебінару на вашу електронну адресу після закінчення трансляції вебінару.

Чи передбачено свідоцтво за перегляд вебінару?

Ні, не передбачено. Оскільки вебінар несе інформаційний неспецифічний характер.

Дитина заходить в кабінет для виконання олімпіади, а там написано, що вона не заявлена, що робити?

​Доброго дня. Ймовірно, дитина була не заявлені саме на цей предмет. Ми продовжуємо реєстрацію до 12 квітня включно. Тому можна зайти в заявки та вказати, які учні проходять олімпіаду (натисніть “Заявити” поряд з прізвищем учасника у таблиці). У їх кабінетах миттєво з'являться доступи до завдань.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.