Підсумки І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» та розбір найпоширеніших помилок учасників

Про вебінар

Цей вебінар – підсумок І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» для школярів. Учні спробували свої сили, виконуючи завдання з математики, біології, української мови та літератури, англійської мови, інформатики та предметів початкової школи. Ми поговоримо про загальні результати, очікування та реальність, і головне – розберемо найцікавіші завдання олімпіад. Ми вважаємо за необхідне більш детально розказати про ті завдання, які викликали найбільше запитань в учасників та вчителів.

План вебінару:

  1. Огляд результатів олімпіади.
  2. Висновки по завершенню олімпіади.
  3. Розбір найпоширеніших помилок при проходженні олімпіад.
  4. Анонси.

Ми приділимо достатньо уваги кожному із завдань, що викликали труднощі чи суперечки. Всі, у кого виникали питання, отримають на них вичерпну відповідь. Усі завдання виокремлені на основі запитів у службу підтримки та після аналізу виконання олімпіади 257 тисячами учасників.

Кому це буде корисно:
Учням-учасникам олімпіади, їх вчителям та батькам. Усім, хто бажає долучитися до наступних сесій інтернет-олімпіад «На Урок».

Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!