Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Підсумки І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» та розбір найпоширеніших помилок учасників

2 години підвищення кваліфікації
Дячук Олена
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали

Цей вебінар – підсумок І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» для школярів. Учні спробували свої сили, виконуючи завдання з математики, біології, української мови та літератури, англійської мови, інформатики та предметів початкової школи. Ми поговоримо про загальні результати, очікування та реальність, і головне – розберемо найцікавіші завдання олімпіад. Ми вважаємо за необхідне більш детально розказати про ті завдання, які викликали найбільше запитань в учасників та вчителів.

План вебінару:

 1. Огляд результатів олімпіади.
 2. Висновки по завершенню олімпіади.
 3. Розбір найпоширеніших помилок при проходженні олімпіад.
 4. Анонси.

Ми приділимо достатньо уваги кожному із завдань, що викликали труднощі чи суперечки. Всі, у кого виникали питання, отримають на них вичерпну відповідь. Усі завдання виокремлені на основі запитів у службу підтримки та після аналізу виконання олімпіади 257 тисячами учасників.

Кому це буде корисно:
Учням-учасникам олімпіади, їх вчителям та батькам. Усім, хто бажає долучитися до наступних сесій інтернет-олімпіад «На Урок».

Автор вебінару


Дячук Олена

експертка з недискримінації в освіті, редакторка журналу освітнього проекту «На Урок»

Поширені запитання

Як буде проходити трансляція? Що треба зробити учаснику для участі?
 1. Кожен учасник спочатку повинен пройти реєстрацію на вебінар. Будь ласка, заповнюйте дані уважно.
 2. Після реєстрації, на вашу пошту надійде лист-запрошення з посиланням на трансляцію. Трансляція буде проходити на цій сторінці вебінару, тому ви можете просто зачекати і натиснути кнопку «Play» на вікні з відео у визначений час.
 3. Окрім прямої відеотрансляції з Youtube.Live, вам також доступний Facebook онлайн-чат. Будьте активними, дискутуйте з колегами та лектором. Відповідайте на запитання та задавайте свої!
Чи буде відеозапис вебінару?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та інструкцію з вебінару?

Звичайно, ви отримаєте посилання на завантаження презентаційного матеріалу вебінару на вашу електронну адресу після закінчення трансляції вебінару.

Чи передбачено свідоцтво за перегляд вебінару?

Ні, не передбачено. Оскільки вебінар несе інформаційний неспецифічний характер.

Дитина заходить в кабінет для виконання олімпіади, а там написано, що вона не заявлена, що робити?

​Доброго дня. Ймовірно, дитина була не заявлені саме на цей предмет. Ми продовжуємо реєстрацію до 12 квітня включно. Тому можна зайти в заявки та вказати, які учні проходять олімпіаду (натисніть “Заявити” поряд з прізвищем учасника у таблиці). У їх кабінетах миттєво з'являться доступи до завдань.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.