Вебінар

Сучасний шкільний підручник – авансування успіху дітей

2 години підвищення кваліфікації
Круглова Вікторія
  • Безкоштовна участь
  • Підвищення кваліфікації
  • Цікава та корисна інформація
  • Перегляд у прямому ефірі
  • Запитання доповідачу
  • Спілкування з колегами
  • Запис трансляції
  • Презентація та матеріали

Ми всі замислюємося над тим, якими мають бути сучасні шкільні підручники. І школярі, які кажуть "Важко, не цікаво, не розумію", і батьки, які витрачають чимало часу на виконання домашніх завдань зі своїми чадами, і, звичайно ж, учителі, які часто-густо не задоволені якістю й контентом підручників, за якими повинні працювати, тому що… (Та самі знаєте чому!) Чи готові ми всі взяти участь у створенні "підручників своєї мрії"? Чи допоможуть нам напрацювання "підручникових колег" із різних країн світу? І як нові технології й ідеї made in Ukraine урізноманітнять навчання? Поміркуймо разом...

План вебінару:

  1. Які вони, сучасні діти? Які ми, сучасні дорослі? Про те, що хочемо і що (не?) можемо.
  2. Що пропонує школярам європейський підручниковий світ?
  3. Від унікальних 3D макетів до відео найскладніших хімічних реакцій. Нові технології в підручникотворенні.
  4. Готуємо скриньки цікавої науки. Вам що?

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Презентацію з матеріалами.
  2. Відеозапис трансляції вебінару.

Автор вебінару


Круглова Вікторія

співзасновниця проєкту «Мандрівна наука», провідна редакторка видавництва «Ранок», телеведуча науково-пізнавальної програми «Діалоги», співорганізаторка проєкту e-Bug-Україна.

  • Голова секції «Розвиток молодіжних освітянських проектів» Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України.
  • Член Національної спілки журналістів України.
  • Відповідальний секретар всеукраїнського науково-популярного журналу "UNIVERSITATES. Наука та просвіта" Каразінського університету.

Поширені запитання

Як буде проходити трансляція? Що треба зробити учаснику для участі?
  1. Кожен учасник спочатку повинен пройти реєстрацію на вебінар. Будь ласка, заповнюйте дані уважно.
  2. Після реєстрації, на вашу пошту надійде лист-запрошення з посиланням на трансляцію. Трансляція буде проходити на цій сторінці вебінару, тому ви можете просто зачекати і натиснути кнопку «Play» на вікні з відео у визначений час.
  3. Окрім прямої відеотрансляції з Youtube.Live, вам також доступний Facebook онлайн-чат. Будьте активними, дискутуйте з колегами та лектором. Відповідайте на запитання та задавайте свої!
Чи буде відеозапис вебінару?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та інструкцію з вебінару?

Звичайно, ви отримаєте посилання на завантаження презентаційного матеріалу вебінару на вашу електронну адресу після закінчення трансляції вебінару.

Чи передбачено свідоцтво за перегляд вебінару?

Ні, не передбачено. Оскільки вебінар несе інформаційний неспецифічний характер.

Дитина заходить в кабінет для виконання олімпіади, а там написано, що вона не заявлена, що робити?

​Доброго дня. Ймовірно, дитина була не заявлені саме на цей предмет. Ми продовжуємо реєстрацію до 12 квітня включно. Тому можна зайти в заявки та вказати, які учні проходять олімпіаду (натисніть “Заявити” поряд з прізвищем учасника у таблиці). У їх кабінетах миттєво з'являться доступи до завдань.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.