Сучасний шкільний підручник – авансування успіху дітей

Про вебінар

Ми всі замислюємося над тим, якими мають бути сучасні шкільні підручники. І школярі, які кажуть "Важко, не цікаво, не розумію", і батьки, які витрачають чимало часу на виконання домашніх завдань зі своїми чадами, і, звичайно ж, учителі, які часто-густо не задоволені якістю й контентом підручників, за якими повинні працювати, тому що… (Та самі знаєте чому!) Чи готові ми всі взяти участь у створенні "підручників своєї мрії"? Чи допоможуть нам напрацювання "підручникових колег" із різних країн світу? І як нові технології й ідеї made in Ukraine урізноманітнять навчання? Поміркуймо разом...

План вебінару:

  1. Які вони, сучасні діти? Які ми, сучасні дорослі? Про те, що хочемо і що (не?) можемо.
  2. Що пропонує школярам європейський підручниковий світ?
  3. Від унікальних 3D макетів до відео найскладніших хімічних реакцій. Нові технології в підручникотворенні.
  4. Готуємо скриньки цікавої науки. Вам що?

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Презентацію з матеріалами.
  2. Відеозапис трансляції вебінару.

Круглова Вікторія

співзасновниця проєкту «Мандрівна наука», провідна редакторка видавництва «Ранок», телеведуча науково-пізнавальної програми «Діалоги», співорганізаторка проєкту e-Bug-Україна.

  • Голова секції «Розвиток молодіжних освітянських проектів» Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України.
  • Член Національної спілки журналістів України.
  • Відповідальний секретар всеукраїнського науково-популярного журналу "UNIVERSITATES. Наука та просвіта" Каразінського університету.
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!