Урок № 41- 42
5 клас (дистанційне навчання)
Вчитель: Крстіч Олена Леонідівна
Тема уроку: «Wie sieht der Mensch aus?»
(Як виглядає людина?)
Мета:
ü ПРАКТИЧНА:
- навчити описувати зовнішність людини з опорою на схему;
- удосконалювати техніку читання вголос;
ü ОСВІТНЯ:
- повторити та закріпити раніше набутий матеріал;
- вивчити нові слова по темі;
- навчити застосовувати засвоєний матеріал у діалогічному мовленні;
ü РОЗВИВАЮЧА:
- розвивати мовну здогадку та мовну реакцію учнів;
- розвивати здатність порівнювати мовні явища рідної та німецької мов;
- розвиток фонетичного слуху, пам’яті та уваги;
- розвивати навички монологічного мовлення на рівні коротких висловлювань;
ü ВИХОВНА
- вчити учнів працювати у парах, групах;
- формувати почуття поваги до однокласників;
ОБЛАДНАННЯ: підручник, робочий зошит, олівці, наочність.
ХІД УРОКУ:
І. ПОЧАТОК УРОКУ:
1. Організація класу:
L: Guten Tag, liebe Kinder! Es freut mich, euch gut gelaunt zu sehen. Wie geht es euch?
2. Мовленнєва зарядка
L: Machen wir ein Assoziogramm zum Thema „Der Mensch“ in die Hefte.
3. Фонетична зарядка(Впр. 1 с. 95 „Meine Puppe“).
вивчити вірш
«Meine Puppe»:
Meine Puppe ist nicht klein
Sie ist schon und immer rein
Ihre Augen sind ganz blau
Und die Haare lang und braun
Ihre Wangen sind hubsch-rund
Rot, wie Kirschen , ist der Mund
Weiss, wie Schnee, sind ihre Zahne
Ach, ich liebe meine Lene!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА:
1. Робота над лексичним матеріалом.
1.1. Übung 1. Jetzt wiederholen wir die Lexik. Macht bitte eure Hefte und schreiben das Übersetzung (перекласти):
око -
вухо -
волосся -
шия -
живіт -
3. Фізкультхвилинка
Jetzt steigt Hampelmann
jetzt steigt Hampelmann
jetzt steigt Hampelmann
aus seinem Bett heraus.
(ДОДАТОК 1 )
4.2. Ihr habt alles Gut gemacht. Jetzt versucht bitte ihren Tischnachbar/in zu beschreiben. Benutzt folgedes:
K: Mein Bruder (Meine Schwester) heißt….
Er/Sie ist….
Seine/Ihr Haare ist….
Seine/Ihr Gesicht ist….
Seine/Ihr Augen sind….
Seine/Ihr Nase ist….
Seine/Ihr Ohren sind….
Seine/Ihr Lippen ist….
Seine/Ihr Hals ist….
5. Перевірка домашнього завдання.
Скинути завдання (фото зошита у вайбер) для перевірки.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ:
1. Підведення підсумків уроку.
L: Візьміть в руки олівці і папір. Для того щоб згадати все, що ми сьогодні вивчили, ми намалюємо портрети своїх батьків.
L: Habt euch die Stunde gefallen? Welche Laune habt ihr jetzt? (Діти вибирають відповідний смайлик і приклеюють його на плакат.)
2. Домашнє завдання.
L: Опишіть зовнішність своїх батьків. Вивчити вірш "Meine Puppe"
Додаток 1