Інтегрований урок: англійська мова - інформатика з теми: "Графічний редактор Paint. Створення графічного зображення з використанням інструментів малювання"

Про матеріал
Інтегрований урок: англійська мова - інформатика. Тема. Графічний редактор Paint. Створення графічного зображення з використанням інструментів малювання. Погода, пори року. Практика в аудіюванні.
Перегляд файлу

 

Інтегрований урок: англійська мова - інформатика.

Тема. Графічний редактор Paint. Створення графічного зображення з використанням інструментів малювання.

Погода, пори року. Практика в аудіюванні.

 

Мета:

з інформатики

навчальна: навчитися створювати графічні зображення у ГР Paint;

розвиваюча: розвивати здібності до малювання за допомогою комп’ютера;

виховна: виховувати увагу, розвиток комп'ютерної грамотності, формування навичок індивідуальної роботи за комп'ютером в графічному редакторі Paint.

з англійської мови

навчальна: повторити  та закріпити  теми в усному мовленні учнів; розширювати світогляд та знання дітей з теми «Погода, пори року»;

розвивальна:  розвивати творчу уяву, логічне мислення, пам'ять, пізнавальну активність, практикувати у мовленні та письмі.

виховна: виховувати в учнів прагнення до пізнання нового.

Тип уроку: інтегрований.

Методичне забезпечення: комп’ютерна техніка, мультимедійний проектор, презентація, робочий лист, програма Paint, лексичний лист, граматична таблиця.

 

 

Хід уроку

І. Організаційна частина

(Привітання. Перевірка наявності учнів, підготовленість їх до уроку.)

Teacher: Good morning, dear children. Today we’ll use English using the computer.

Добрий день! Сьогодні в нас буде урок дещо незвичайним. Ми спробуємо поєднати ваші знання з предмету «Інформатика» та «Англійська мова».

 

 

ІІ. Виявлення знань та вмінь учнів

 

Повторення раніше вивченого.

What can you tell us about the weather. (вірші про погоду)

What can you tell us about the seasons.  (вірші про пори року)

 

Дайте відповіді на наступні запитання українською та англійськими мовами.

 

Вправа «Мозковий штурм»

  • Програма, призначена для створення малюнків. (Paint).
  • Назва кнопки, вибір якої відкриває Головне меню. (Пуск, start)
  • Який інструмент призначений  для стирання частини малюнка до кольору фона. (Гумка, rubber )
  • Впорядкована сукупність даних певного типу, що розміщується на одному з носіїв даних. (Файл, fine)
  • Предмети, явища і процеси, які реально існують і розглядаються як єдине ціле. (Об’єкти, objects)
  • Назвіть інструмент який призначено для створення плавних тонових зображень. (Розпилювач, pulverize)
  • Частина імені файлу, що розміщена після останньої крапки. (Розширення, widning)
  • В яких типах файлів можна зберегти графічне зображення. (BMP,  JPEG, PNG, TIF)
  • Об’єкт в якому відкриватєься програма. (Вікно, window)

 

Very well.

Молодці.

 

ІІІ.  Актуалізація опорних знань

 

А тепер ми перевіримо на скільки упевнено ви працюєте з програмою Paint і володієте англійською мовою.  Зараз ми виконаємо декілька завдань. В кінці уроку кожен з вас підсумує кількість отриманих балів і виведемо середнє арифметичне, це і буде ваша оцінка.

 

Now lets work without assistance.

Давайте виконаємо тести.

Максимальна оцінка за кожне завдання 2 бали.

Тест

 

  1. Графічний редактор призначений для:

а) створення і редагування тексту;

б) створення і редагування малюнків; +

в) створення електронних таблиць.

 

2. Який графічний редактор ми вивчаємо:

а) Paint; +

б) Corel Draw;

в) Auto Cad.

 

3. Служить для вибору основного кольору і кольору фону:

а) розпилювач;

б) кольорова палітра; +

в) заливка.

 

4. Для видалення частини малюнка служить:

а) розпилювач;

б) заливка;

в) гумка. +

 

5. На панелі інструментів літера А означає:

а) введення і форматування тексту; +

б) масштаб;

в) виділення області.

 

 

Are you ready?

Готово?

It your answers are right put  +, if they are wrong put -.  Every right answer  is 2 points.

Я буду називати правильні відповіді, а ви якщо відповіли правильно  -  ставте поряд з питанням «+», якщо ні -  ставте «-» . 

Кожен «+» означає 2 бали.

Count all + multiply them on 2 and check up the results. 

Полічить «+» і їх кількість помножте на 2. Запишіть, скільки балів ви отримали за цю роботу.

 

IV. Мотивація навчальної діяльності учнів (формування позитивного ставлення до навчальної діяльності на уроці)

 

Дуже добре. Я бачу, що ви багато чого навчились. Але немає меж досконалості.

Watch the screen and read the sentence.

Подивіться на екран і прочитайте епіграф уроку, який написаний «Your life will be difficult outside without knowledge».

Translate it. Перекладіть його (Pupil: Ваше життя буде складним без знань).

To know our task you’ll must do the crossword. You must write the words in English.

Для того щоб дізнатися, що ж ми будемо вивчати на сьогоднішньому уроці, нам потрібно розгадати кросворд. Але кросворд незвичайний. Ми знаємо, що для роботи на комп'ютері потрібно добре знати англійську мову, і зараз ми перевіримо ваші знання. Відповіді на кросворд потрібно записувати англійською мовою.

 

Кросворд.

Максимальна оцінка за кожне завдання 2 бали.

 

1. Це універсальний пристрій служить для роботи з інформацією.

2. Для того, щоб в комп'ютері з'явилася графічна інформація, потрібно виконати дану дію.

3. Пристрій виведення інформації.

4. Глобальна комп'ютерна мережа.

5. На уроці ВІН є джерелом інформації.

 

1.

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

Поміняйтеся своїми роботами і давайте перевіримо, що у вас вийшло.

Я буду називати правильні відповіді, а ви якщо відповіли правильно  -  ставте поряд з питанням «+», якщо ні -  ставте «-» . 

Полічить «+» і їх кількість помножте на 2. Запишіть, скільки балів ви отримали за цю роботу.

Повернемося до кросворду. Cлово у зафарбованих клітинках Paint.

Paint – в перекладі означає малювати і він є графічним редактором.

 

1. C 

O

M

P

U

T

E

R

 

 

 

2. D

R

A

W

 

 

 

 

 

3. M 

O

N

I

T

O

R

 

 

 

 

 

4. I

N

T

E

R

N

E

T

 

 

 

5.T

E

A

C

H

E

R

 

 

V. Повідомлення теми уроку

 

І я думаю, що ви здогадалися, що тема нашого уроку

  «Графічний редактор Paint. Створення графіного зображення з використанням інструментів малювання. Погода, пори року.»

We’ll learn to Paint using the topic “The season of the year”.

Отже, давайте запишемо в конспекті, алгоритм запуску програми Paint.

Діти перевіримо себе, подивимося на екран.

Алгоритм запуску програми Paint:

Пуск → Програми → Стандартні → Paint.

Сьогодні ми продовжимо пізнавати світ «Paint».

 

Діти, хто може розповісти вірш про свою улюблену пору рокую. (Вірш)

 

VІ. Фізкультхвилинка

 

 

VІІ. Практична робота (Робота за комп’ютером).

 

Відпочили? Тепер, перш ніж зайняти місця біля комп’ютерів, пригадаємо правила безпечної роботи за комп’ютером.

 

 

 

 

 

Правила з техніки безпеки під час роботи за компютером

 

  1. Не торкайся пальцями екрану монітора.
  2. Не чіпай дроти й розетки. 
  3. За комп’ютером потрібно сидіти рівно, так, щоб екран знаходився на відстані 50-60 см від очей.
  4. Не їсти за комп’ютером.
  5. Користуючись клавіатурой, мяко натискай на клавіші.
  6. Працювати за компютером можна тільки 15 хвилин.

 

Діти, сьогодні ми будемо створювати  графічне зображення з використанням інструментів малювання. 

We’ll pain the favourite season.

А темою нашого малюнка «Моя  улюблена пора року» .

 

Let’s listen to the texts and paint them in our pictures.

Давайте з вами прослухаємо текст і відобразимо це в своїх картинах.

 Текст для аудіювання

The text for listening.

  1. It is my favourite season. It is very cold and it often snows. We can skate on the ice on the lake and we go skiing in the mountains. Sometimes I can go snowboarding.

 

  1. I love this season. It is getting warmer after the long winter. There are flowers and grass in the fields. Sometimes the sky is grey and it rains, but afterwards the sun comes out and the countryside is fresh and green again.

 

  1. I like the bright colours of the trees in this season. They are red, orange and yellow. Sometimes it is foggy in the morning. Then the fog goes away and the sky is blue all day long. Later this season the wind is getting colder and it often rains.

 

  1. This is my favourite time of the year. It is very hot and sunny and I go to the beach every day. I can swim and play volleyball with my friends. Sometimes there are thunderstorms- they are really exciting.

 

 

Сідайте, будь ласка, за комп’ютери. Починаємо працювати.

 

(Практична робота за комп’ютером)

 

Ну що ж, час практичної роботи підійшло до кінця. Нам зараз необхідно буде оцінити ваші малюнки. Отже, я пропоную всім зараз відправитися в «Галерею комп'ютерної графіки», взявши пропускні жетони і, залишити свій жетон близько того пейзажу, який на ваш погляд найкращий.

Сідайте на свої місця.

Why did you Paint this season?

What is your favorite season?

Why?

(Вірші)

 

VIIІ. Релаксація

 

Let’s do exercises for eyes.

Ваші оченята стомилися. Давайте зробимо вправи на відпочинок для очей.

Let’s work in your papers.

(Робота в  опорному конспекті).

 

Вправа 1. Ступені порівняння прикметників

Максимальна оцінка за кожне завдання 2 бали.

We’ll repeat the degrees of adjectives.

(Повторення утворення ступенів порівняння прикметників – використовуємо таблицю)

1. In summer the days are ……….(long) and the nights are ……….(short).

2. In Ukraine February is ……….(cold) month of the year.

3. Spring is ……….(warm) and ……….(sunny) than winter.

4. Summer is ……….(hot) and ………. (dry) than spring.

5. The ……….(dry) and the ……….(hot) season is summer.

Are you ready?

Look at the serean and find the correct answer.

It your answers are right put  +, if they are wrong put -. 

Put on your mark.

Пори року. Тест.

 

Now let’s do the test. Choos the words to complete the sentences.

Максимальна оцінка за кожне завдання 1 бал.

 

 

«Seasons. Months. Days of the Week»

1. The coldest season of the year is …

a)    autumn                            c) spring

b)    winter                              d) summer

2. The hottest season of  the year is …

a)    autumn                            c) spring

b)    winter                              d) summer

3. Pupils have the longest holidays in …

a)    autumn                            c) spring

b)    winter                              d) summer

4. September, October, November are the months of the …

a)    autumn                            c) spring

b)    winter                              d) summer

5. Spring has three months: March, April and …

a)    June                                 c) May

b)    July                                  d) August

6. New Year starts in …

a)    January                            c) November

b)    February                          d) December

7. Winter months are: December, January and …

a)    September                        c) November

b)    October                            d) February

8. Pupils begin to go to school in …

a)    June                                  c) August

b)    July                                   d) September

9. We go to school on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and …

a) Friday                               c) Sunday

b) Saturday                           d) July

10. The last day of the week is …

a) Sunday                              c) Tuesday

b) Monday                            d) Wednesday

 

 

 

 

Look at the monitor and check up your tests.

Count all  and put your mark.

 

Поставте оцінку за урок у щоденник.

 

IХ. Рефлексія

 

  • Did you like thes lesson?
  • Чи сподобалось вам на уроці? 
  • What did you know?
  • Чого ви навчились?
  • What did you do?
  • Яку роботу виконали?

 

You worked very well today.

Молодці діти, ви гарно сьогодні попрацювали.

 

Х. Домашнє завдання

 

At home please do the new tests and puggles.

 

      Дома спробуйте самостійно попрацювати в графічному редакторі «Paint» та створіть графічне зображення з використанням інструментів малювання.

 

Thank  you  for the lesson. You worhed hard to day.

Дякую за гарний урок.

Мені з вами було приємно працювати.

 

 Good bye! 

До побачення!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
28 лютого 2019
Переглядів
1012
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку