Конспект уроку англійської мови для 4 класу "In the Kitchen"

Про матеріал
Конспект уроку англійської мови "In the kitchen" розроблений для 4 класу. Конспект не привязаний до якогось певного підручника, може бути видозмінений і підлаштований під будь-який підручник при вивченні теми "In the kitchen". Конспект побудований з урахуванням вимог до уроків англійської мови у НУШ, містить багато методів і прийомів, спрямованих на краще засвоєння матеріалу і підвищення інтересу до вивчення англійської мови.
Перегляд файлу

Тема уроку: На кухні

Цілі:

  • Закріпити раніше вивчену лексику з теми «Будинок, квартира»;
  • Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями теми;
  • Відпрацювати вживання нової лексики в усному і писемному мовленні;
  • Вдосконалювати техніку читання;
  • Закріпити граматичний матеріал : there is/there are;
  • Практикувати учнів у використанні прийменників місця;
  • Продовжити роботу з удосконалення навичок аудіювання;
  • Тренувати учнів у писемному мовленні;
  • Розвивати комунікативні та інформаційні навички роботи на уроці англійської мови на основі базового та додаткового матеріалу за темою «Будинок, квартира»;
  • Виховувати потребу приймати участь у спілкуванні на уроці англійської мови;
  • Створювати атмосферу співпраці;
  • Підтримувати інтерес до мови і країни виучуваної мови.

Обладнання: мультимедійний проектор, відео матеріал «Rooms. Talking flashcards» / «Move your …», роздатковий матеріал (додаток 1).

Форма проведення: комбінований урок.

Хід уроку

  1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
  1. Організаційний момент. Привітання (1хв)

T. – Good morning, dear boys and girls!

P. – Good morning, teacher!

T. – I`m glad to see you!

P. – We are glad to see you, too!

T. - How are you?

P. – We are fine!

T. – Sit down, please. Useful and amazing information is waiting for you.

        2. Уведення в іншомовну атмосферу.

               T. – Listen and read the poem.

Every week

Every week has 7 days,

See how many you can say.
Sunday, Monday, Tuesday,
Wednesday, Thursday, Friday,
Saturday. What's today?

Учні слухають і повторюють за вчителем, а потім відповідають на питання, поставлене у вірші.

T. – What day is it today?

P. – It`s Thursday.

T. – What date is it today?

P. – It`s the ____.

T. – What month is it today?

And now let`s rev

And now let`s revise. Look at the screen and pronounce the words after the dictor. (Учні повторюють назви кімнат за допомогою відео “Rooms. Talking Flashcards https://www.youtube.com/watch?v=1lqZmMu5wkk”)

 

Учні вимовляють слова за диктором, потім на екран виводяться малюнки за темою «My House”. Учитель показує малюнок на екрані , ставить питання , а учні відповідають по одному слову.

  1. Перевірка домашнього завдання

4. Повідомлення теми і мети уроку

T. – Children! Look at the blackboard/ Where can you see these things?

P. – In the kitchen. (Слайд 1)

T. – Yes. At the lesson we are going to speak about kitchen? We will learn the words on the topic and use them in our speech, read the text and make a project of kitchen with the help of listening.

II. Основна частина уроку.

  1. Презентація нового лексичного матеріалу теми

Спочатку вчитель показує учням малюнки із зображенням  предметів меблів, які знаходяться на кухні і називає нові слова.

A cooker

A fridge

A dishwasher

A microwave oven

A cupboard

Для відпрацювання слів учні читають слова з перекладом.

  1. Закріплення нового лексичного матеріалу. Робота з роздатковим матеріалом.

Read and match. (Додаток 1)

Потім діти обмінюються виконаними роботами і перевіряють роботу сусіда по парті, звіряючись з правильними відповідями на екрані.

  1. Повторення граматичного матеріалу

На екран виводимо схематичне зображення граматичного матеріала. Учитель пояснює використання зворота. Далі проводиться гра з м’ячем.

Ball game.

T. – Stand up, please. Let`s play the ball. I tell you the noun and you use the construction “there is/there are”.

E.g. tables – There are tables in the kitchen.

(Cupboards, a cooker, a fridge, a microwave oven, a sink, etc.)

  1. Релаксація.

(Учні виконують рухи, дивлячись на екран. Можна взяти будь-яку руханку англійською мовою, наприклад  “Move your… ” https://www.youtube.com/watch?v=GukWPj21FXA)

  1. Пред`явлення тексту для читання

 

The Parkers have got their meals in the kitchen. It is quite modern, nice and clean with a lot of cupboards. There is a round table and some chairs on the left of this room. There is a fridge, a cooker, a microwave oven and a sink at the wall. Mrs Parker has also got a dishwasher.

  1. Pre-reding activity

Look at the picture and describe it using the construction there is/there are.

  1. While-reading activity

Pupils read the text and translate it.

  1. Post-reading activity

Choose and say.

1. The Parkers have their meals ….. .

A) in the cafe

B) in the kitchen

C) in the dining-room

2. There are a lot of ….. in their kitchen.

A) cookers

B) wardrobes

C) cupboards

3. There is a round table and some chairs ….. .

A) near the window

B) at the wall

C) in the middle of the room

  1. Повторення «Prepositions of place»

Start the game «Prepositions of place». Look at the screen, listen and repeat/

  1. Предявлення тексту для аудіювання. (Паралельно виконується проектна робота)
  1. Pre-listening activity

Учні називають предмети зображені на картках.

  1. While-listening activity

Учні слухають текст перший раз і намагаються зрозуміти, де знаходиться цей предмет. Після цього вчитель читає текст вдруге повільно, а учні виходять до дошки і приклеюють малюнок із зображенням предмета на відповідне місце (або, як варіант, учні можуть намалювати кухню за цим текстом). В результаті має вийти малюнок (постер) із зображенням кухні.

This is a kitchen. There is a table in the middle of the kitchen. There are chairs next to the table. There are flowers on the table. There is a window opposite the table. There is a microwave oven near the window on the left. There is a chicken in the microwave oven. There is a picture near the window on the right. There`s a clock under the picture. There is a fridge on the left and a dishwasher next to it. There are bananas and oranges on the fridge. There`s a cooker on the right. There`s some soup on the cooker. There`s a sink near the cooker. There are two cupboards above the sink and the cooker. It is a nice kitchen.

  1. Post-listening activity

Учні описують малюнок, що вийшов, використовуючи there is/there are.

  1. Заключна частина уроку
  1. Підведення підсумків уроку

T. – Thank you for the Lesson. Your work was very intensive. Your marks are …

2. Домашнє завдання

T. – Write down your home task:

Draw the kitchen of your dreams and describe it.

 

 

 

 

                                      Додаток 1

Read and match.

                                                                         a cupboard

                                                                                 a dishwasher

                                                                    a cooker

                                                                                   a sink

                                                  a microwave oven

Better Homes Modular Kitchen Sink                                              a fridge

 

                                       Додаток 2

Name the odd word

Учні читають слова і називають зайве слово

  1. Kitchen, bedroom, door, living-room.
  2. Table, sofa, chair, bed, wall.
  3. Radio, mirror, TV-set, lamp.
  4. Big, bedside table, clean, nice.

Riddles “At Home”

  1. In this room there is a mirror, a wardrobe, a bedside table and beds. What room is it? (a bedroom)
  2. In this room there is a table, chairs, armchairs, a sofa, a television and a carpet. What room is it? (a living room)
  3. There are plates, cups and other things. We usually cook here. What room is it? (a kitchen)

 

 

docx
Додано
23 лютого 2022
Переглядів
1230
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку