https://naurok.com.ua/test/nimecka-mova-171127.html
Ich male gern
Мета: повторити і закріпити вживання в мові лексичних одиниць з теми, правильне вживання числівників та прикметників; навчити дітей розповідати про свою родину; формувати комунікативні вміння; виховувати громадянську відповідальність.
Очікуванні результати: очікую, щоб діти навчились розповідати про свою родину, використовуючи відповідну лексику та граматику.
Методи роботи: робота з підручником, робота біля дошки, гра, інсценування.
Обладнання: підручник, картинки, мультфільм , роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Початок уроку.
1. Привітання
- Guten Morgen, meine liebe Kinder! Ich freue mich, euch zu sehen.
2. Фонетична розминка
https://www.youtube.com/watch?v=LZnmgYN70v0
3. Повідомлення теми уроку
- Heute haben wir eine interessante Stunde. Das Thema heißt „Wie ist der Mensch“. Heute sprechen wir weiter über die Familie. Ihr werdet die Wörter zu diesem Thema lernen, den Text lesen, die Sätze schreiben und den Text zuhören.
ІІ. Основна частина
А) повторення л.о
Картки зі словами. Скласти речення зі словом.
Б) робота в парах
В) розвиток граматичних навичок
* повторення граматики
* виконання вправи
А) ознайомлення з новими л.о
https://barabook.ru/5562426151252021/Modul_2_Stunde_4_Ich_male_gern
Б)розвиток навичок читання
* опрацювання впр.1 (впр.1 А, стр.42)
читання за диктором;
читання окремими учнями ;
* читання деформованого тексту (впр.1 В)
В) активізація нових л.о. (впр.2 стр 42)
* робота з підручником
-Schaut die Bilder an.
- Wer ist das? (Das ist Lera)
- Wie ist sie? (Sie ist nett)
- Was macht Lera? ( Lera malt)
* аудіозапис
Г) розвиток діалогічного мовлення
складання діалогів за зразком з опорою на впр. 2 В
Д) розвиток граматичних вмінь
Гра з м*ячем (Вчитель називає дієслово – і називає: ich, а учні повинні назвати це дієслово в перші особі однини, du--, er----, sie…)
А) інтерактивна вправа «Мікрофон»
Учні передають мікрофон і називаю улюблену справу (на основі впр.3)
Б) робота з підручником (стр.43, впр.4)
* розвиток діалогічного мовлення
- Wer ist das? (Das ist Maximilian/ Claudia/Max/ Katrin)
- Wie ist er/sie? (Er/ Sie ist ….)
- Was macht er/sie? (Er/Sie ….)
* розвиток вмінь читання
-Lest die Texte und sagt wie heißen die Kinder.
В) розвиток монологічного мовлення (стр.43, впр5)
ІІІ. Підсумок уроку
Стр 44 впр1
2. Підсумок уроку
Ich male gern