Конспект уроку англійської мови для 4 класу містить матеріали і завдання для роботи з підручником О. Д. Карп'юк, а також додаткові завдання для індивідуальної роботи та роботи у групах
Тема: English homes (Англійські домівки)
Мета:презентувати новий лексичний матеріал за темою,формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення; учити працювати у парі, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи,розвивати різні типи пам'яті — слухову, зорову, увагу, уяву,розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність;виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, виховувати зацікавленість у розширенні свої знань, скріплення навчального матеріалу з життям, загальну культуру учнів. Обладнання: картки за темою «Я, моя сім'я та друзі (місце проживання)», підтемами «Помешкання», «Дім. Квартира».
Хід уроку
1.Учні зачитують свої речення про кімнати у будинку,пізніше слухають перелік меблів і називають для якої кімнати вони підходять.
2. Listen and repeat (p. 130, ex. 1).
Учні дивляться у підручник впр.1 ст.130, розказують, що там зображено і повторяють за вчителем нові слова. Повторення відбувається декілька разів у різних формах, після цього читають та записують їх у словники.
Серед набору букв учні повинні обвести ті, які утворили щойно вивчені слова.
Jokeupstairsyu, tobmirrordy, kohdownstairsjk, huyfcupboardkl, ghjbathroomlk, yubedroomhf.
Optional activity Ask individuals to come out and do mimes for any of the rooms in the house they learnt in this lesson. They ask, “Which room is this?” and do the mime e.g. washing face and hands = bathroom; yawning and then sleeping = bedroom; watching TV or reading = living-room; breaking eggs or eating = kitchen. The other pupils watch and guess which room it is.
IV. Practice
4. Reading (p. 130, ex. 2). Читання.
WARM – UP Фізкультхвилинка. Song “If you’re happy and you know it”
Учні співають рухливу пісню.
V Work in groups Робота в групах
Game “Furnished the room”
Teacher divided children into groups. Every group get pictures of furniture and should furnished the one room of the flat.
Учні отримують зображення різних кімнат та 10 меблів, вчитель зачитує колір і місце знаходження їх, а завдання учнів здогадатися в яку кімнати потрібно поставити названу частину меблів. Інформацію про традиційні будинки і кімнати англійців вони отримали під час виконання попередніх вправ.
VI Work in pairs Робота в парах
Учні виконують вправу в парах: один учень читає запитання,а інший дає відповідь на нього. Explain to pupils that they are going to read and answer the questions. Ask pupils to read the questions in silence and try to answer them using the information from the text about British houses.
6. Writing (p. 131, ex. 4).
Read the task. You should describe your house or flat. You can begin your story using these sentences. Look at the blackboard. За допомогою поданих зразків-структур речення учні повинні описати своє помешкання.
I live ... There is one ... There are ... rooms. In my living-room there is a ... and there are... In my bathroom there ... In my bedroom there ... I like my ... because there ... in it.
VII Summing up Підсумок уроку
VIII Setting home task Подання домашнього завдання.
Please, write down your home task Retell about your home
joyupstairsink |
|
|
mexbedroomod |
|
|
tobmirrordy |
|
|
saxbathroomtv |
|
|
kohdownstairsmil |
|
|
rebcupboardmz |
|
|
motkitchenxy kitchen
Living-room
Bedroom