(Unit 3)
Тема: Помешкання (11 уроків)
Підтема: Дім, милий дім. Повторення вивченого.(урок 10)
Мета:
-сприяти формуванню комунікативної компетенції теми, що вивчається;
-закріпити вміння та навички вживання лексико-граматичних одиниць у діалогічному та монологічному мовленні;повторити правило утворення теперішнього простого часу;
-сприяти актуалізації раніше вивченого матеріалу;
-сприяти розвитку навичок аудіювання;
-сприяти розвитку вміння вести бесіду за запропонованою тематикою;
-виховувати у дітей звичку до систематичної розумової праці;
-розвивати творчі здібності(презентація та використання проектів “Мій будинок”);
-розвивати вміння оцінювати свої знання та досягнення.
Очікувані результати:
-учень вміє розповісти про своє помешкання(дім/квартира);
-учень може назвати кімнати свого помешкання;
-учень може назвати меблі та кухонне приладдя у квартирі та їх розташування;
-учень може розповісти про свою допомогу батькам по господарству;
- правильно вирізняє інформацію при аудіюванні чи читанні тексту.
Перебіг уроку
Привітання
Бесіда з учнями
How are you?
What day is today?
What’s your favourite day?
Do you help your parents on this day?
What do you do about the house?
Оголошення теми та мети уроку .Мотивація.
Сьогодні ми повторюємо матеріал, що вивчався протягом 9 уроків. Готуємося до написання діагностувальної роботи.
Хочу, щоб під час уроку ви звертали увагу на свій результат при виконанні завдань і змогли оцінити свою готовність до написання діагностувальної роботи.
Фонетична зарядка.
—Warming-up
Використання відео вікторини на повторення вивченої лексики
https://www.youtube.com/watch?v=yDv9F1UyXwY
або використання презентації з тими ж питаннями, або картки ( в залежності від якості інтернету).
-Обговорення будиночка свинки Пеппи та повторення правил вживання теперішнього тривалого часу.
—Guess the riddles Відгадайте загадки.
-It’s in your living room. You can sit or sleep on it. (sofa)
-You put your clothes into it.(wardrobe).
-They are on the windows in your flat.(curtains)
-You put your books in it.(bookcase)
-It’s on the floor in your room.(carpet)
-It’s in your bedroom. You sleep there at night.(bed)
-It’s in the living room. You can sit there and read a book or watch TV.(arm-chair)
Sofa, wardrobe,curtains,bookcase, carpet, arm-chair—--
What room are we talking about? (living room)
Про яку кімнату йде мова?
Show your projects “My House”. Tell me about your living room.
Покажіть свої проекти “Мій будинок” та розкажіть про свою вітальню (1-2 учні).
—Guess the riddles Відгадайте загадки.
-You look at it to see your face.(mirror)
-You wash your hands and face in it.(washbasin)
-You use it to wash your hands.(soap)
-You use it after a bath or a shower.(towel)
Mirror, wash basin,soap,towel—-
What room are we talking about? (bathroom)
Show your projects “My House”. Tell me about your living room.
Покажіть свої проекти “Мій будинок” та розкажіть про свою ванну кімнату (1-2 учні).
—Guess the riddles Відгадайте загадки.
-You put your foot in it to make it warm.(microwave)
-You put your food in it to keep it cold.(fridge)
-You cook food on it.(cooker)
-You put cups, plates and spoons in it.(cupboard)
-You wash your cups, plates and spoons in it.(dishwasher/sink)
Microwave,fridge,cooker,cupboard,dishwasher, sink—---
What room are we talking about? (kitchen)
Show your projects “My House”. Tell me about your kitchen.
Покажіть свої проекти “Мій будинок” та розкажіть про свою кухню. (1-2 учні).
Фізкультхвилинка.
https://www.youtube.com/watch?v=2UcZWXvgMZE
-Робота з письмовими вправами (зошит)
-вправа на знання правопису слів до теми Меблі;
-вправа на знання лексики –викресли зайве слово, здогадайся, про яку кімнату йде мова
.
-лексико-граматична вправа -склади речення з набору слів.
3.Заключна частина уроку.
-Підведення підсумків: про що говорили?що повторили?
-Як ви оцінюєте свої знання? чи готові до написання діагностувальної роботи з теми “Помешкання”?
Д/з повторити той матеріал, де у вас виникають складнощі.
с.39-53.