конспект відкритого уроку з англійської мови «Умеблювання»

Про матеріал

Тема уроку:Умеблювання.

Мета уроку:

Навчальна-закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі;

-навчити учнів описувати кімнату;

-вчити учнів правильно ставити запитання та відповідати на них;

-активізувати увагу та мислення;

Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;

-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;

-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;

Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;

-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;

-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;

-сприяти попередженню втоми на уроці

Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах

Тип уроку:комбінований

Обладнання:наочність,плакат,мультимедійна дошка,презентація, роздатковий матеріал

Очікуваний результат:

Учень:

-вміє описати кімнату, використовуючи вивчений лексичний матеріал;

-вміє поставити питання та дати на нього відповідь.

План уроку

1.Організаційний момент

  • ü Привітання

Good morning boy and girls!How are you?

  • ü Повідомлення теми та мети уроку

Сьогодні ми будемо вчитися описувати кімнати,використовуючи вивчену лексику,тож давайте почнемо наш урок.

2.Введення в іншомовне середовище.

Warm-up

I like my room

It's large and bright

The things in it

Are very nice

Учні повторюють вірш за вчителем,потім вчитель витирає пару слів,а учні намагаються прочитати вірш……

3.Лексична зарядка

Вчитель ставить питання учням:

Can you describe our classroom?

What can you see here?

4.Перевірка домашнього завдання.

Учитель роздає учням картки зі словами та просить розмістити їх у 2 стовпчики:в одному,все,що належить до меблів,у другому,все інше(перевірка вивченої лексики)

Bed,light,wardrope,poster,carpet,shelf,CD player,toys,chair,desk.

5.Фізкультхвилинка.

6.Робота з темою уроку.

-Повторення лексичного матеріалу.

Учні дивляться на малюнок з предметами у кімнаті,та пробують їх назвати,потім перевіряють себе за допомогою вчительських підказок.

-Закріплення

На дошці висить плакат з малюнком,учні наліплюють назви предметів у кімнаті та називають їх.

-Гра(відгадай колір)

Учні ще раз дивляться на предмети у класі,потім вчитель викликає по черзі учнів до дошки та просить назвати колір певного предмета та показати його,котра команда набере більше правильних відповідей.

-Повторення граматичного матеріалу(прийменники місця)

Учитель,використовуючи плакат,повторює з учнями вже вивчені прийменники,потім учні читають ще пару прикладів з прийменниками з роздаткового матеріалу вчителя

-Робота в парах

Один з учнів ставить питання,використовуючи малюнки з прийменниками,а другий відповідає

Where is a cat on picture 1?

It's between the armchairs.

-Робота в групах

Кожна група отримує набір речень для опису розташування предметів у кімнаті,та має на аркуші зообразити все у вигляді малюнків.Виграє та група,яка правильно все зообразить та розкаже про кімнату,яка в них вийшла.

A poster is on the wall.There are two beds and a desk.A lamp is above the computer.The ball is on the carpet.My room is yellow with green walls.

7.Подача домашнього завдання.

Слова,RU p.77

8.Підсумок уроку.Оцінювання.

Перегляд файлу

План-конспект відкритого уроку

з англійської мови

 

 

 

 

 

 

«Умеблювання»

У 4-В класі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                            Підготувала та провела

                                                                                                            вчитель англійської мови

                                                                                                            ССЗШ №66

                                                                                                            Тетяна Білозір

 

 

 

Львів 2

 

 

                                                                                                                   Клас 4-В

Урок №50

Дата проведення-03.01.2015р.

 

Тема уроку:Умеблювання.

 Мета уроку:

Навчальна-закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі;

-навчити учнів описувати кімнату;

-вчити учнів правильно ставити запитання та відповідати на них;

-активізувати увагу та мислення;

Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;

-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;

-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;

Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;

-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;

-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;

-сприяти попередженню втоми на уроці

Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах

Тип уроку:комбінований

Обладнання:наочність,плакат,мультимедійна дошка,презентація, роздатковий матеріал

Очікуваний результат:

Учень:

-вміє описати кімнату, використовуючи вивчений лексичний матеріал;

-вміє поставити питання та дати на нього відповідь.

План уроку

1.Організаційний момент

  • Привітання

Good morning boy and girls!How are you?

  • Повідомлення теми та мети уроку

Сьогодні  ми будемо вчитися описувати кімнати,використовуючи вивчену лексику,тож давайте почнемо наш урок.

2.Введення в іншомовне середовище.

Warm-up

I like my room

It’s large and bright

The things in it

Are very nice

Учні повторюють вірш за вчителем,потім вчитель витирає пару слів,а учні намагаються прочитати вірш……

3.Лексична зарядка

Вчитель ставить питання учням:

Can you describe our classroom?

What can you see here?

4.Перевірка домашнього завдання.

Учитель роздає учням картки зі словами та просить розмістити їх у 2 стовпчики:в одному,все,що належить до меблів,у другому,все інше(перевірка вивченої лексики)

Bed,light,wardrope,poster,carpet,shelf,CD player,toys,chair,desk.

 

5.Фізкультхвилинка.

6.Робота з темою уроку.

-Повторення лексичного матеріалу.

Учні дивляться на малюнок з предметами у кімнаті,та пробують їх назвати,потім перевіряють себе за допомогою вчительських підказок.

-Закріплення

На дошці висить плакат з малюнком,учні наліплюють назви предметів у кімнаті та називають їх.

-Гра(відгадай колір)

Учні ще раз дивляться на предмети у класі,потім вчитель викликає по черзі учнів до дошки та просить назвати колір певного предмета та показати його,котра команда набере більше правильних відповідей.

-Повторення граматичного матеріалу(прийменники місця)

Учитель,використовуючи плакат,повторює з учнями вже вивчені прийменники,потім  учні читають ще пару прикладів з прийменниками з роздаткового матеріалу вчителя

-Робота в парах

Один з учнів ставить питання,використовуючи малюнки з прийменниками,а другий відповідає

Where is a cat on picture 1?

It’s between the armchairs.

-Робота в групах

Кожна група отримує набір речень для опису розташування предметів у кімнаті,та має на аркуші зообразити все у вигляді малюнків.Виграє та група,яка правильно все зообразить та розкаже про кімнату,яка в них вийшла.

A poster is on the wall.There are two beds and a desk.A lamp is above the computer.The ball is on the carpet.My room is yellow with green walls.

 

7.Подача домашнього завдання.

Слова,RU p.77

8.Підсумок уроку.Оцінювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bed,light,wardrope,poster,carpet,shelf,CD player,toys,chair,desk.

 

 

 

 

 

 

 

Bed,light,wardrope,poster,carpet,shelf,CD player,toys,chair,desk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bed,light,wardrope,poster,carpet,shelf,CD player,toys,chair,desk.

 

 

 

 

 

A poster is on the wall.There are two beds and a desk.A lamp is above the computer.The ball is on the carpet.My room is yellow with green walls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is one bed under the window.I can see two blue curtains and a green carpet.The desk is next to the bed.The dog is under the bed.The wardrobe is brown.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
18 липня 2018
Переглядів
785
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку