08.02.2019
Конспект уроку для 8 класу №37-38
Тема. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska.Jan Brzechwa «Znaki przestankowe»
Мета. cформувати лексичні навички до теми «CZY LUBIĘ SPORT?»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Muszę nim przetrzebić chaszcze, bo w nich straszą straszne paszcze.
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1.Gramatyka. St.99-100
2.Pisanie.Ćw.23,24 st. 100
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Do słownika St.101,102
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Pisanie.Ćw.25,26,27,28,29,30 st.101-102
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання вивчити слова
14.02.2018
Конспект уроку для 8 класу №39-40
Тема. Kim pragnę zostać w przyszłości? Tadeusz Śliwiak «Kataryniarz»
Мета. cформування лексичних навичок до теми «KIM PRAGNĘ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Gdy wytrzeszczysz oczy w chaszczach, z krzykiem pierzchnie każda, paszcza!
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1. Do słownika St.104,105,107,108
2.Czytanie. St. 103-104
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Mówienie.Ćw.1,2,3 st.104-105
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Pisanie.Ćw.4,7,8 st.105-107
2. Mówienie.Ćw.9 st.107
3.Pisanie.Ćw.10 st.107
4. Mówienie.Ćw.11,12 st.108
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання вивчити слова,ćw.5,6 st.105,106
22.02.2018
Конспект уроку для 8 класу №41-42
Тема. Gregorianki.Оцінка власних можливостей.
Мета. cформувати лексичні навички до теми «KIM PRAGNĘ ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI?»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Szły pchły koło wody, pchła pchłę pchła do wody i ta pchła płakała, że ją tamta pchła popchała.
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1.Mówienie. Ćw.14 st.109
2.Czytanie. Ćw.15 st.109
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Pisanie. Ćw.16 st.110
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Do słownika St.110,111,112,113
2. Pisanie. Ćw.20,22 st.111,112
3.Gramatyka.St.112-113
4. Pisanie. Ćw.23 st.113-114
5. Gramatyka.St.114-115
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання вивчити слова,ćw.21 st.111
15.03.2018
Конспект уроку для 8 класу №45-46
Тема. Tradycje są ważne w naszym życiu. Zbigniew Dmitroca «Karnawał»
Мета. формування лексичних навичок до теми «TRADYCJE SĄ WAŻNE
W NASZYM ŻYCIU»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвиток мовлення і збагачування словникового запасу учнів;
виховування працьовитості, увагу, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Pompka za trąbką, gąbka po trąbce, stąpają z pompką w Górnej Porąbce.
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1.Do słownika. St.118,120,121,122
2.Czytanie. St.118-119
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Mówienie. Ćw.1 st.119-120
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Pisanie. Ćw.4 st.120-121
2. Mówienie. Ćw.6 st.122
3. Pisanie. Ćw. 7 St.122
4. Mówienie. Ćw.8 st.123
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання вивчити слова усно.
22.03.2018
Конспект уроку для 8 класу №47-48
Тема. Ідеальний керівник. Види фірм
Мета. формування лексичних навичок до теми «TRADYCJE SĄ WAŻNE
W NASZYM ŻYCIU»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвиток мовлення і збагачування словникового запасу учнів;
виховування працьовитості, увагу, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Żarnowiec żrące sarny - to ornament z Pernambuco czy z Warny?
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1.Do słownika. St.118,120,121,122
2.Czytanie. St.118-119
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Mówienie. Ćw.1 st.119-120
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Pisanie. Ćw.4 st.120-121
2. Mówienie. Ćw.6 st.122
3. Pisanie. Ćw. 7 St.122
4. Mówienie. Ćw.8 st.123
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання вивчити слова усно.
19.04.2019
Конспект уроку для 8 класу №57-58
Тема. Веде дискусію правильно. Групи професій
Мета. формування лексичних навичок до теми «ROZMAWIAMY O POWSTANIU
WARSZAWSKIM»;Форми іменника. Заповнення анкети. Віддієслівні іменники;
розвиток мовлення і збагачування словникового запасу учнів;
виховування працьовитості, увагу, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку:закріплення умінь і навичок.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Na wyścigach wyścigowych wyścigówek wyścigowych wyścigówka wyścigowa wyścignęła wyścigówkę wyścigową numer pięć
3.Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Формування мети й завдань уроку
1.Gramatyka. St.142,145-146
2. Pisanie. Ćw.22-26 st.147-149
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Gramatyka. St.149-150
ІV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1.Pisanie. Ćw.27-29,31 st.150-151
2. Czytanie. St.152-153
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.30 st.151 lub
Код доступу 675516
Попросіть учнів використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua