Контрольна робота "Казки Емми Андієвської"

Про матеріал
Контрольна робота (тести) Творча робота "Створення ментальної карти "Говорюща риба"
Перегляд файлу

Тема: Контрольна робота « Казки-притчі Е. Андієвської»

Мета:  перевірити  рівень учнівських знань, умінь та навичок із вивченої теми, закріпити їх; розвивати навички самостійної творчої роботи, уміння  правильно аналізувати прочитане та робити висновки; виховувати найкращі людські якості.

Тип уроку: урок контролю  знань,  умінь та навичок.

Обладнання: зошити для контрольних робіт (виконання тестів), інтерактивна дошка lino, альбомний листок, кольорові олівці, фломастери, маркери .

Перебіг уроку

I. Організаційний момент

II. Оголошення теми та мети уроку

Учитель. Контрольна робота , яку ви  будете виконувати, складається з двох частин: 1. Тестування  2. Творча робота (створення ментальної карти до казки-притчі «Говорюща риба» ).

III. Виконання контрольної роботи

  1. Тестування  (завдання на дошці lino)

1. Прозовий повчальний алегоричний твір про людське життя:

А) притча  Б) казка В) байка

2. Чим у «Казці про яян» харчувалися яяни?

А) їжею  Б) нічим  В) власним “я”

3. Кельма –це

А) музичний інструмент

 Б) будівельний інструмент

В) канцелярське приладдя

4. Хто заговорив із хлопчиком із «Казки про яян»?

А) принц Б) дідусь В) мама

5. Яке слово не могли вимовити яяни?

А) Мама Б) я В) ти

6. Головна думка “Казки про яян”

А) Людина має поважати тільки себе  Б) гуртом не можна подолати всі труднощі   В) людина має не лише себе поважати, а усіх, хто навколо

7.  Ким був хлопчик із «Казки про яян» Е. Андієвської?

А) пастушком   Б) школярем   В) яянином

8. На березі говорюща риба із казки «Говорюща риба»

А) перестала говорити Б) познайомилась із дітьми В) познайомилась із рибалкою

9. Чому жінка у селі не помітила говорющої риби?

А) Бо жінка сама була дуже балакуча. Б) Бо жінка жінка була глуха; В)  Бо риба сховалася від жінки.

10. Що сталося з говорющою рибою?

А) Вона повернулася в море Б) Її засмажили В) Вона втратила голос

11. Чому люди почали цуратися рибалки?

А) Бо він шукав говорющу рибу  Б) Бо він всім розповідав про свої пригоди

В) Бо він постійно мовчав

12. Яка головна думка казки «Говорюща риба»?

А) Не треба виділятися серед натовпу  Б) Кожна людина – неповторна особистість     В) Треба вміти дружити.

II. Творча робота « Ментальна карта «Говорюща риба»»

( учні повинні порівняти оточення, риси характеру, мрії головних героїв - риби та рибалки, знайти спільне між ними, дати відповіді на запитання).

  1. Підсумок уроку
  2. Домашнє завдання : Переглянути відео «Всеволод Нестайко»

 

Роботи учнів 6-Б класу

docx
Додано
12 лютого
Переглядів
86
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку