Дата: 18.11
Тема: Лондон. Визначні місця Лондона
Мета:
навчальна: презентувати новий лексичний матеріал, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції аудіювання, монологічного мовлення, практикувати учнів у читанні, вимові вивчених слів, формувати комунікативну та соціокультурну компетенцію;
розвиваюча: розвивати стійку увагу учнів, оперативно - смислову пам'ять, творчу уяву, естетичні почуття, вміння та навички читання, аудіювання, письма та усного мовлення;
виховна: виховувати почуття поваги до пам’яток культури й потребу в пізнанні світової культури, країни, мову якої вивчають , стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: ознайомлення з новим матеріалом.
Обладнання: підручник, презентація, роздатковий матеріал.
Хід уроку:
І. Організаційна частина уроку
1. Привітання.
- Hello! How are you today?
- Please, lift up a Lego brick with a mood that suits you.
- Today we have guests at our English lesson. Let’s greet them together.
T and Ps: Good morning, dear guests! Welcome to our lesson.
2. Мовленнєва зарядка.
(Ранкове коло)
3. Оголошення теми та мети уроку.
- Dear children. Look at the screen at this video and say what is our lesson about? (учні відповідають)
- Today we`ll have a very interesting topic – London. You will learn new words and know a lot about this city.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
A crossword puzzle (Головоломка)
- Let us do a crossword puzzle. Look at the crossword and find five words gallery, museum, circus, theatre, cinema.
C |
L |
K |
N |
M |
J |
M |
E |
G |
I |
S |
D |
T |
X |
A |
U |
Z |
A |
R |
S |
T |
H |
Y |
P |
S |
M |
L |
C |
I |
N |
E |
M |
A |
E |
G |
L |
U |
W |
T |
A |
A |
T |
U |
B |
E |
S |
J |
O |
T |
U |
I |
M |
O |
R |
G |
P |
H |
R |
J |
C |
L |
R |
Y |
K |
I |
O |
E |
D |
A |
F |
R |
Q |
5. Фонетична зарядка.
- Repeat after me the sounds and words.
[eə] [i:] [ju:] [a:]
chair meet music far
wear week beautiful car
bear see new park
- So, London is a beautiful city. I invite you to visit London. Let`s start our trip.
II. Основна частина уроку
1. Введення нової лексики, підготовка до читання тексту (Ex. 1, p. 44)
- Write down this words into your vocabularies!
Гра з лего «Відтвори слово»
- Розташуйте букви у правильному порядку, і побудуйте башту (Перша буква вверху, остання внизу).
- statue
2) Етап читання
T: So, let’s read the text about London. (Ex. 2, p. 44-45)
(Спочатку учні слухають аудіозапис, потім ланцюжком читають текст.)
3) Етап перевірки змісту прочитаного. (Ex. 3, p. 45)
- Let’s check!
4. Relaxation “London bridge is falling down”
- I see you are tired. Let`s have a rest.
5. Презентація “London’s places of interest”
- Look at the places of interest in London.
4. Game “Puzzle”
- Do you remember the name of places of interest well? Play a game “Put the puzzle” in group.
5. Workbook (Ex. 1, p. 29)
6. Інсценізація діалогу між учнями. Work in pair.
Let's play dialogue.
III. Заключна частина уроку
- Do you like today’s lesson? What interesting places in London?
1. Self-assessment. “Traffic light” Technology.
- I am satisfied with your work today. You were active.
- And how are you now?
- Please, lift up a Lego brick with a mood that suits you.
2. Homework
- Learn the words, workbook (Ex. 2, p. 29)