План - конспект уроку ¿CÓMO TE SIENTES?

Про матеріал

Серія план - конспектів уроку для 7 класу з теми ¿CÓMO TE SIENTES? , має синхронну частину та асинхронну

Перегляд файлу

КОНСПЕКТ ЗАЛІКОВОГО УРОКУ

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: ¿CÓMO TE SIENTES? Підтема: Estar sano. Gramática: hay que + infinitivo

 

Урок № __1__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____5________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Повторити та закріпити минулу тему професій.
  2. Навчити учнів розповідати про здоров’я та здорові звички (обсяг 5-6 фраз).
  3. Навчити учнів використовувати конструкцію  hay que + infinitivo
  4. Навчити читати та розуміти діалог «__Etar sano____» Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) с. 20

 

Освітня:

  1. Вчити учнів осмислювати одержану на уроці інформацію та висловлювати своє ставлення до неї (при розповіді про здоров’я).
  2. Розширювати філологічний світогляд учнів.

 

Розвиваюча

1 Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати почуття поваги до свого здоров’я, розповісти про гарні та погані звички.

 

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

  1. Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Повторення та закріплення матеріалу з теми Професії

5 хв

3. Читання та переклад діалогу по ролях

7 хв

4. Розвиток навичок техніки читання слів за темою

2 хв

5. Відповіді на запитання за діалогом

5 хв

6. Пояснення нової граматичної конструкції

5 хв

7. Виконання граматичних вправ для закріплення нового матеріалу

8 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

3 хв

 

  1. Хід уроку

 

 

1. Початок уроку

Зміст мовлення вчителя іноземної мови

  1.     Організація класу.
  2.     Запитання іспанською.
  3.     Повідомлення плану уроку.

 

Buenos días estudiantes. ¿Cómo estáis? ¿Qué día de la semana es hoy? ¿Cuál es la fecha de hoy? Gracias por las respuestas, comencemos nuestra lección. El tema de la lección ¿Cómo te sientes?

 

2. Повторення та закріплення матеріалу з теми Професії

Мета: Активізувати увагу та пам’ять учнів, повторити лексику з теми "Професії", сприяти її запам'ятовуванню.

Прийом: Інтерактивна гра на платформі Miro.

а) Установка.

2) Виконання вправи учнями.

"Por favor, miren mi pantalla. Necesitan nombrar la profesión según la imagen y continuar la frase: 'De mayor yo quiero ser...'"
(Будь ласка, подивіться на мій екран. Вам потрібно назвати професію за картинкою та продовжити речення: "Коли я виросту, я хочу бути...")

 

3. Читання та переклад діалогу по ролях

Мета: Вивчити та закріпити нову лексику та граматичні структури через читання та переклад.

Прийом 1-й: читання в парах

а) Установка.

б) . Інсценування діалогу учнями з подальшим перекладом

в) Підсумок до вправи

 

Ahora, en parejas, lean y traduzcan el diálogo al ucraniano. Presta atención a la pronunciación y significado de las palabras. (Тепер, в парах, прочитайте та перекладіть діалог українською. Зверніть увагу на вимову та значення слів.)

 

4. Розвиток навичок техніки читання слів за темою

Мета: Ознайомити учнів з новими словами за певною темою та розвинути їхні навички читання.

 

а) Установка.

б) Читання слів вчителем

в) Читання слів учнями

г) Підсумок до вправи

 

Escuchen atentamente, yo leeré la palabra y todos ustedes repetirán después de mí. La palabra significa... Por ejemplo, podemos usarla en la siguiente oración...

(Слухайте уважно, я прочитаю слово, а ви повторите за мною. Це слово означає... Наприклад, ми можемо його використовувати в такому реченні...)

 

5. Відповіді на запитання за діалогом

Мета: Розвивати в учнів уміння аналізувати зміст діалогу, відповідати на запитання, покращувати усне мовлення та критичне мислення

Прийом: відповіді учнів на запитання вчителя (з опорою на діалог)

  1.      Установка.
  2.     Відповіді на запитання
  3.      Обговорення відповідей
  4.      Підсумок до вправи

¿Quién puede responder a la primera pregunta? ¿Por qué crees eso? ¿Qué puntos principales recordaron todos? ¿Qué nuevas palabras o frases podéis usar? (Хто може відповісти на перше запитання? Чому ви так вважаєте? Які основні моменти ви запам’ятали? Які нові слова або фрази ви можете використати?)

 

6. Пояснення нової граматичної конструкції

Мета: Ознайомити учнів з граматичною конструкцією "hay que + infinitivo" і навчити її використанню.

Прийом: Вчитель пояснює конструкцію

  1.      Установка.
  2.     Пояснення конструкції
  3.      Читання прикладів
  4.      Підсумок

Нoy aprenderemos la construcción 'hay que', que significa 'debe' o 'necesario'. "Hay que" siempre va seguido de un infinitivo. Por ejemplo, "Hay que trabajar mucho". Leeré algunas frases. Repite después de mí. (Сьогодні ми вивчимо конструкцію 'hay que', яка означає 'треба' або 'необхідно. Після 'hay que' завжди вживається інфінітив. Наприклад, 'Hay que trabajar mucho' (Треба багато працювати) Я прочитаю кілька речень. Повторюйте за мною.)

 

 

7. Виконання граматичних вправ для закріплення нового матеріалу

Мета: Закріпити знання про конструкцію "hay que + infinitivo" та розвивати в учнів уміння працювати в парах.

 Прийом: Учні працюють у парах, виконуючи граматичні вправи з використанням конструкції "hay que + infinitivo

  1.      Установка.
  2.     Виконання вправ
  3.      Обговорення відповідей
  4.      Підсумок до вправи

Hoy trabajarán en parejas y realizarán ejercicios con la construcción 'hay que'. Tendrán que completar los espacios, formar oraciones y crear diálogos cortos. Cuando terminen, discutan sus respuestas con su compañero. Si tienen dudas, no duden en preguntar. (Сьогодні вони працюватимуть у парах і виконуватимуть вправи з конструкцією «треба». Їм потрібно буде заповнити пропуски, скласти речення та створити короткі діалоги. Закінчивши, обговоріть свої відповіді з партнером. Якщо у вас є запитання, не соромтеся запитувати)

 

8. Подача домашнього завдання

  1.      Установка.
  2.     Запис в щоденники.
  3.      Виконання-взірець.

Por favor escriban la tarea en sus diarios. Todos deberían escribir de 5 a 7 oraciones usando la construcción "hay que" sobre los temas que hemos discutido hoy. (Запишіть, будь ласка, домашнє завдання у своїх щоденниках. Ви всі повинні написати 5-7 речень, використовуючи конструкцію 'must', на теми , які ми обговорювали сьогодні)

 

9. Підведення підсумків роботи

  1.      Підведення підсумків («про що ми узнали, чому навчились»).
  2.     Оцінка активності кожного учня.
  3.      Виставлення оцінок в щоденник.

Antes de terminar nuestra lección, resumamos lo que aprendimos hoy. Aprendimos la construcción 'hay que', que nos ayuda a expresar la necesidad de realizar acciones. También practicamos hacer oraciones y diálogos con esta construcción. Gracias a todos y que tengas un buen fin de semana.

(Перед тим як закінчити наш урок, давайте підсумуємо, про що ми дізналися сьогодні. Ми вивчили конструкцію 'hay que', яка допомагає нам виражати необхідність виконання дій. Ми також попрактикувалися в складанні речень і діалогів з цією конструкцією. Всім дякую та бажаю гарних вихідних)

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 10.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: LA FAMILIA

 

Урок № __2__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____1________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1.      Навчити учнів розповідати про свою сім’ю (обсяг 5-6 фраз).
  2.      Навчити читати та розуміти діалог La familia de Mercedes з підручника автора Редько В.Г. с 4-5.

Освітня:

  1. Вчити учнів осмислювати одержану на уроці інформацію та висловлювати своє ставлення до сімейних цінностей.
  2. Розширювати філологічний світогляд учнів.

Розвиваюча

1 Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати почуття поваги до сімейних традицій та цінностей.
  2. Обговорити важливість сімейних зв’язків та підтримки

 

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

  1. Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Вивчення нової лексики

5 хв

3. Читання тексту

8 хв

4. Розвиток навичок техніки читання слів за темою

2 хв

5. Відповіді на запитання за текстом

5 хв

6. Практика мовлення

5 хв

7. Групова робота

8 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 12.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: LA FAMILIA GRAMÁTICA: Los grados de comparación de los adjetivos

 

Урок № __3__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____1________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Ознайомити учнів з лексикою, що стосується членів сім’ї.
  2. Навчити учнів вживати ступені порівняння прикметників у контексті сімейних відносин.

Освітня:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові.
  2. Розвивати вміння слухати та розуміти через обговорення.

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати повагу до сімейних цінностей та традицій.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

  1. Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Повторення лексики з теми Моя родина

5 хв

3. Введення в тему граматики

5 хв

4. Практика граматики

10 хв

5. Читання тексту

5 хв

6. Практика мовлення

5 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 17.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: UN DÍA HABITUAL

GRAMÁTICA: Futuro imperfecto

Урок № __1__ із _____2____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____2________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Ознайомити учнів із лексикою, що стосується щоденних звичок та розкладу.
  2. Навчити учнів використовувати майбутній час (futuro imperfecto) у реченнях, що описують звичні дії.

Освітня:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові.
  2. Формувати вміння слухати та розуміти інформацію

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати відповідальність за власні звички та розпорядок дня.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

  1. Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Вивчення нової лексики

5 хв

3. Введення в тему граматики

5 хв

4. Практика граматики

10 хв

5. Читання тексту

5 хв

6. Практика мовлення

5 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 19.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: UN DÍA HABITUAL

Урок № __2__ із _____2____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____2________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Ознайомити учнів із лексикою, що стосується щоденних звичок та розкладу.
  2. Навчити учнів використовувати майбутній час (futuro imperfecto) у реченнях, що описують звичні дії.

Освітня:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові.
  2. Формувати вміння слухати та розуміти інформацію

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати відповідальність за власні звички та розпорядок дня.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

  1. Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Опис звичайного дня

5 хв

3. Практика мовлення

8 хв

4. Практика граматики

8 хв

5. Читання тексту

5 хв

6. Відповіді на питання за текстом

5 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 22.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: EN LA ESCUELA

GRAMÁTICA: ir a + infinitivo

Урок № __1__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____3________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Ознайомити учнів з лексикою, що стосується шкільного життя.
  2. Навчити учнів вживати конструкцію "ir a + infinitivo" для опису майбутніх дій.

Освітня:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові.
  2. Формувати вміння слухати та розуміти інформацію

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати позитивне ставлення до навчання та шкільного життя.
  2. Сформувати відповідальність за власні дії та плани.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

4.Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Перегляд відео з новою лексикою

5 хв

3. Вивчення нової лексики

8 хв

4. Введення в граматику

5 хв

5. Практика граматики

7 хв

6. Читання тексту

5 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ 24.09

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: EN LA ESCUELA

GRAMÁTICA: tener que + infinitivo

Урок № __2__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____3________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Ознайомити учнів з лексикою, що стосується шкільного життя.
  2. Навчити учнів вживати конструкцію "ir a + infinitivo" для опису майбутніх дій.

Освітня:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові.
  2. Формувати вміння слухати та розуміти інформацію

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

1.Виховувати позитивне ставлення до навчання та шкільного життя.

  1. Сформувати відповідальність за власні дії та плани.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

4.Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Вивчення нової лексики

8 хв

3. Введення в граматику

5 хв

4. Практика граматики

8хв

5. Практика граматики

7 хв

6. Практика мовлення

5 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: EN LA ESCUELА

Урок № __3__ із _____3____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____3________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Удосконалити навички говоріння, читання та письма через інтерактивні вправи.
  2. Поглибити знання учнів про шкільне життя.

Освітня:

  1. Підсумувати вивчену лексику та граматику, пов’язані з темою "En la escuela".
  2. Розвивати навички аудіювання та розуміння мови на слух.

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати відповідальність за навчання та розуміння важливості освіти.
  2. Сформувати позитивне ставлення до навчального процесу.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

4.Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Повторення вивченого матеріалу

5 хв

3. Аудіювання

8 хв

4. Обговорення почутого

6 хв

5. Вправа на закріплення

7 хв

6. Практика мовлення

4 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

1. Тема уроку: LAS PROFESIONES

Урок № __1__ із _____2____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____4________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові через практичні вправи.
  2. Поглибити знання учнів про професії та їх роль у суспільстві.

Освітня:

 

  1. Ознайомити учнів з лексикою, що стосується професій.
  2. Навчити учнів описувати різні професії та обов'язки, що з ними пов'язані.

 

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати повагу до різних професій та усвідомлення їх важливості.
  2. Формувати позитивне ставлення до вибору професії.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

4.Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Вивчення нової лексики

8 хв

3. Практична вправа

7 хв

4. Читання тексту

6 хв

5. Вправа на закріплення прочитанного

7 хв

6. Практика мовлення

4 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

 

КОНСПЕКТ УРОКУ У 7 КЛАСІ

 

  1. Тема уроку: LAS PROFESIONES

GRAMÁTICA: Pronombres personales

Урок № __2__ із _____2____ по даній темі. Підручник автора Редько В.Г. Іспанська мова 7 клас (3-й рік навчання) ____4________ № уроку за підручником _______

 

2. Мета уроку:

 

Практична:

  1. Розвивати навички говоріння, читання та письма на іспанській мові через практичні вправи.
  2. Поглибити знання учнів про професії та їх роль у суспільстві.

Освітня:

 

  1. Ознайомити учнів з лексикою, що стосується професій.
  2. Навчити учнів використовувати особисті займенники в реченнях про професії.

Розвиваюча

  1.  Розвивати  фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, мовну здогадку, діалогічне та монологічне мовлення.

 

Виховна:

  1. Виховувати повагу до різних професій та усвідомлення їх важливості.
  2. Формувати позитивне ставлення до вибору професії.

3. Методичне обладнання уроку

Підручник, ноутбук (або інший пристрій для входу в онлайн-зустріч та безпосередню роботу на уроці), презентація на дошці Miro.

4.Схематичний план уроку

 

 

1. Початок уроку

2 хв

2. Повторення лексики

5 хв

3. Граматичне введення

7 хв

4. Практика граматики

7 хв

5. Аудіювання

7 хв

6. Вправа на закріплення

4 хв

7. Групова робота

3 хв

8. Подача домашнього завдання

3 хв

9. Підведення підсумків роботи

2 хв

 

 

 

 

docx
Додано
21 жовтня
Переглядів
31
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку