План конспект для 5 -го класу "Алгоритми з повтореннями"

Про матеріал

Урок 27. Алгоритми з повтореннями.

Цілі:

  • навчальна: навчити складати алгоритми з повтореннями для розв'язування поставленої задачі; записувати та запускати на виконання алгоритми в середовищі виконання алгоритмів;
  • розвивальна: розвивати уважність, пам'ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;
  • виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютери, підручники, навчальна презентація
Перегляд файлу

Урок №27 Алгоритми з повтореннями

 

Урок 27. Алгоритми з повтореннями.

Цілі:

  • навчальна: навчити складати алгоритми з повтореннями для розв’язування поставленої задачі; записувати та запускати на виконання алгоритми в середовищі виконання алгоритмів;
  • розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
  • виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  •   привітання;
  •   перевірка присутніх;
  •   перевірка готовності учнів до уроку.

IІ. Відтворення і коригування опорних знань

IІІ. мотивація навчальної діяльності

— Розгляньмо систему команд для пральної машини: заповнити контейнер з білизною водою вибраної температури, додати до води порцію мийного засобу, увімкнути повороти барабана, прати білизну відповідно до вибраного режиму (часу) прання, змінити воду, додати до води ополіскувач, виполоскати білизну, викрутити, злити воду, зупинити повороти барабана. Чи можна змінити запропонований порядок дій, щоб отримати випрану білизну? Назвіть власні приклади з життя, коли порядок виконання дій є важливим для отримання результату.

IV. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку

V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)

VI. Самостійне застосування знань у стандартних ситуаціях

Робота за комп’ютером

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.
  3. Практична робота за комп’ютерами.
  4. Вправи для очей.

VII. Домашнє завдання

VIII. Підсумки уроку

Рефлексія

Закінчіть речення:

  •   Я навчився…
  •   Я дізнався…
  •   Я вмію…

ІX. Оцінювання роботи учнів

docx
Додано
2 квітня 2018
Переглядів
988
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку