Тема: Опис кімнати.
Розвиток навичок усного мовлення.
Мета: Вдосконалити вміння учнів описувати свій дім(квартиру) з опорою на текст-зразок, використовуючи прикметники місця і конструкцію there is/are;
Розвивати навики усного діалогічного та монологічного мовлення;
Виховувати культуру спілкування, ввічливість.
Тип уроку: вдосконалення набутих знань
Обладнання: підручники “English" 4 клас О.Карпюк, робочі зошити, тематичні картки, картки для групової роботи, CD-програвач, аудіо CD з записами до уроку.
План-конспект уроку з англійської мови у 4 класі
Тема: Опис кімнати.
Розвиток навичок усного мовлення.
Мета: Вдосконалити вміння учнів описувати свій дім(квартиру) з опорою на текст-зразок, використовуючи прикметники місця і конструкцію there is/are;
Розвивати навики усного діалогічного та монологічного мовлення;
Виховувати культуру спілкування, ввічливість.
Тип уроку: вдосконалення набутих знань
Обладнання: підручники “English” 4 клас О.Карпюк, робочі зошити, тематичні картки, картки для групової роботи, CD-програвач, аудіо CD з записами до уроку.
План уроку
I Вступна частина
- Організаційний момент. Привітання
A poem.
Good morning,
What a nice morning!
The day is sunny and
so bright.
My dear…. Am I right?
(Учні по черзі вітаються один з одним)
Mind Map. What can you see in the room?
(Учні виходять і по черзі заповнюють таблицю, повторяють за вчителем слова)
II Основна частина
-Розвиток навичок усного діалогічного мовлення
а) Т-Р1.Р2.Р3.
в) Р1-Р2- учні розігрують діалог в парах.
Р1. Hello!
P2. Hi!
P1. Do you live in town or in the country?
P2.I live in Pohrebyshche. It is a small town.
P1. Oh! Do you live in a house or in a flat?
P2. In a house(a flat)
P1. What’s it like?
P2.Well,it’s small. There are 2 bedrooms, a living room, a kitchen, a bathroom and a toilet.
P1.Bye!
P2.Bye!
-Робота в групах
а) Учні складають вірш із запропонованих стрічок.
T. Put these lines in order to make a poem. You have read this poem before. It will be easy for you.
в) Учні слухають вірш, перевіряючи правильність виконання своєї роботи.
с) Учні зачитують складений вірш.
Ex.5, p 35
-Повторення. Прийменники місця.
Гра “Catch the Fly”
Учитель віддає команду «спіймати муху»
T: Catch the fly above your head!
Catch the fly between the desks!
Catch the fly in front of your face!
Catch the fly on the book!
Catch the fly behind your chair!
Catch the fly in the middle of the desk!
Catch the fly in the corner of the desk!
-Фізкультхвилинка
Make your right hands clap-clap-clap
Make your left hands clap-clap-clap
Turn around 1,2,3 It’s easy! You can see!
Hands up! Hands down!
A song “1,2,3,4,5- once I catch a fish alive”
-Перевірка домашнього завдання.
Розвиток навичок усного монологічного мовлення. Учні описують свої кімнати з опорою на малюнки.
-Робота в зошитах. Ex.3, p.25
а) Прочитай текст. Замість малюнків напиши слова.
в) Учні зачитують
текст з записаними словами
II Заключна частина
-Підсумок уроку.Оцінка активності учнів на уроці.
-Пояснення домашнього завдання. Ex.2, p.39 –описати кімнату за малюнком
-Прощання
План-конспект «відкритого» уроку у 3-А класі
Погребищенської СЗШ № 1 I-III ступенів під час засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови Погребищенського району в жовтні 2008 року
Тема: Робочий день. Розвиток навичок усного мовлення.
Мета: узагальнити та систематизувати вивчений лексичний та граматичний матеріал по темі «Робочий день», вдосконалити вміння учнів описувати події свого робочого дня з опорою на план.
Розвивати навики усного мовлення,фонетичний слух, пам’ять
Виховувати прагнення до активного та здорового способу життя.
Обладнання: магнітофон, диск з англійськими піснями, роздатковий матеріал для групової роботи, магнітна дошка, підручник.
Тип уроку: вдосконалення набутих знань
План уроку
1. Вступна частина
Привітання Good-morning, what a fine morning.
The day is sunny and so bright.
My dear,……am I right?
Введення в іншомовну атмосферу
A song Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday,
Friday, Saturday, and we sing again.
A poem
On Monday I go to school,
On Tuesday I swim in the pool,
On Wednesday I feed my cat,
On Thursday I clean my flat,
On Friday I read a book,
On Saturday I am a cook,
On Sunday I lie in the sun and just have fun.
2 Основна частина
Активізація лексики по темі. - Лексична гра”Vocabulary Volleyball.”
I get up every day.
And you ? P1-P2-P3
-Створення логічної розповіді про робочий день учнів з опорою на ключеві слова.
Лексична гра «Bingo» ,робота в групах, кожна група отримує набір карток з реченнями по темі. Вчитель зачитує речення у довільному порядку. Виграє група, яка перша почує і назве свої речення.
Робота в групах. З поданих речень учні складають логічну розповідь.
Удосконалення навичок читання.
Робота з підручником. Читання «ланцюжком». Текст «My day».
Розвиток навичок усного мовлення. Повідомлення учнів про свій робочий день з опорою на малюнок
Фізкультхвилинка. Hands up, hands down, hands on hips, 1,2,3 hop,1,2,3 stop.Stand still.
A song “1,2,3,4,5, once I caught a fish alive”
Активізація граматичних навиків. Загальні запитання та відповідь на них.
Лексична гра “ Guessing game”
Запитання та відповіді типу Do you read ? Yes, I do. No, I don’t . P1-P2-P3
3 Заключна частина.
Підсумок уроку. Пояснення домашнього завдання.( скласти і записати 4 запитальних речення)
Аналіз активності учнів. Прощання.