Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Інформація щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є фейком: офіційне повідомлення МОН

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною. 

У цьому навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря № 9, постановою Кабінету Міністрів України № 1236, а також відповідно до Рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти. 

Рівень епідемічної небезпеки встановлюється одночасно на території всіх регіонів рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативою МОЗ України, яке оприлюднюється на інформаційному порталі Кабміну.  У разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки для очного навчання потрібно 80% провакцинованих співробітників  закладу освіти. 

Також МОН нагадує, що достовірна інформація публікується в Telegram-каналі Сергія Шкарлета та на офіційних вебресурсах Міністерства: 

 

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter