9 березня о 18:00Вебінар: Навчаємося не тільки за партою, або рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням на уроках суспільного і гуманітарного циклу

Презентація для батьків " Мандрівка до НУШ"

Про матеріал
Презентація для батьків майбутніх першокласників " Мандрівка до НУШ". Матеріал для проведення перших батьківських зборів майбутніх першокласників.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Батьківські збори« Мандрівка до НУШ» Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Концепція «н. ОВОї української школи»

Номер слайду 2

Ранкові зустрічіРанкове коло. Календар погоди. Дитина дня

Номер слайду 3

ppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_x

Номер слайду 4

Правила тренінгу«Мобільна тиша»Уважно слухаю. Поважаю думку інших. Бути активним

Номер слайду 5

Освітнє середовище. Куточок навчально-пізнавальної діяльностіКуточок змінні тематичні осередки Куточок гри Куточок художньо-творчої діяльності Куточок живої природи для проведення дослідів Куточок відпочинку Куточок дитячої класної бібліотеки. Осередок вчителяrrrr

Номер слайду 6

Освітнє середовищеrrrr

Номер слайду 7

Освітнє середовище

Номер слайду 8

Структура. Загальна тривалість навчання повної загальної середньої освіти 12 років:4 роки – початкова освіта (1-4 класи);5 років – базова середня освіта (5-9 класи);3 роки – профільна середня освіта ( 10-12 класи)rrrrr

Номер слайду 9

Цикли початкової освіти1-2 класи – адаптаційно-ігровий;3-4 класи – основний цикл, навчання по предметах

Номер слайду 10

Інтегрований підхідІнтегрований курс « Я досліджую світ»Тематичні тижніЗменшення навчальних предметів

Номер слайду 11

Діяльнісний підхід. Розуміння закономірностей явищ і процесів. Вміння використати набуті знання у повсякденному життіЗдатність працювати у командіЗдатність критично оцінювати інформацію, події, свої вчинки.

Номер слайду 12

Безбальне оцінювання1-2 класах запроваджено описове формувальне оцінювання: 1. Створення ситуації успіху.2. Спостереження і записи.3. Зворотній зв’язок.4. Портфоліо учня.5. Свідоцтво досягнень.

Номер слайду 13

Домашні завдання. Навчання в 1-му класі не передбачає домашніх завдань:

Номер слайду 14

Педагогіка партнерства

Номер слайду 15

Співпраця з вчителем брати участь у постійному діалозі, у батьківських зборах; організовувати додаткову комунікацію; допомагати в організації заходів, проведенні класних і позашкільних занять.

Номер слайду 16

КомпетентностіСпілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Спілкування іноземними мовами. Математична грамотність. Компетентності в природничих науках і технологіях. Інформаційно-цифрова компетентність Уміння вчитися впродовж життя. Соціальні і громадянські компетентності Підприємливість і ініціативність. Загальнокультурна грамотність. Екологічна грамотність і здорове життя.

Номер слайду 17

Поради батькам1. ПІДТРИМУЙТЕ ПЕРШОКЛАСНИКА В ЙОГО БАЖАННІ ДОМОГТИСЯ УСПІХУ.2. НЕ ЛЯКАЙТЕ ШКОЛОЮ.3. ВИСЛУХАВШИ ЗАУВАЖЕННЯ ВЧИТЕЛЯ, НЕ ПОСПІШАЙТЕ СВАРИТИ ДИТИНУ.4. РОЗМОВЛЯЙТЕ З ДИТИНОЮ, РОЗВИВАЙТЕ ЇЇ МОВЛЕННЯ.5. ВРАХОВУЙТЕ, ЩО НАВІТЬ “ ЗОВСІМ ВЕЛИКІ” ДІТИ ДУЖЕ ЛЮБЛЯТЬ КАЗКУ ПЕРЕД СНОМ.6. ЗАВЖДИ БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ДО СТАНУ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ.7. КЛЮЧ ДО СЕРЦЯ ДИТИНИ ЛЕЖИТЬ ЧЕРЕЗ ГРУ.8. ВАМ БУДЕ ПОТРІБНЕ ТЕРПІННЯ.9. ЗАЦІКАВЛЮЙТЕ ДИТИНУ В НАВЧАННІ.10. ПОСТІЙНО ЦІКАВТЕСЯ ШКІЛЬНИМ ЖИТТЯМ ДИТИНИ.11. ЩИРО ЦІКАВТЕСЯ ДУМКОЮ ДИТИНИ.12. ПОЗИТИВНУ МОТИВАЦІЮ ВАШІЙ ДИТИНІ СТВОРЯТЬ ВАШЕ СПОКІЙНЕ І РАДІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ШКОЛИ.ppt_xxshearppt_x

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.5
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.9
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Усач Алла Василівна
  Загальна:
  4.7
  Структурованість
  4.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Лещенко Валентина Петрівна
  Чудова презентація! Дякую!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
20 жовтня 2019
Переглядів
6124
Оцінка розробки
4.9 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку