Тести від «На Урок»: Організація дистанційної роботи під час карантину

Презентація для батьків " Мандрівка до НУШ"

Про матеріал
Презентація для батьків майбутніх першокласників " Мандрівка до НУШ". Матеріал для проведення перших батьківських зборів майбутніх першокласників.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Батьківські збори« Мандрівка до НУШ» Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Концепція «н. ОВОї української школи»

Номер слайду 2

Ранкові зустрічіРанкове коло. Календар погоди. Дитина дня

Номер слайду 3

ppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_xppt_xxshearppt_x

Номер слайду 4

Правила тренінгу«Мобільна тиша»Уважно слухаю. Поважаю думку інших. Бути активним

Номер слайду 5

Освітнє середовище. Куточок навчально-пізнавальної діяльностіКуточок змінні тематичні осередки Куточок гри Куточок художньо-творчої діяльності Куточок живої природи для проведення дослідів Куточок відпочинку Куточок дитячої класної бібліотеки. Осередок вчителяrrrr

Номер слайду 6

Освітнє середовищеrrrr

Номер слайду 7

Освітнє середовище

Номер слайду 8

Структура. Загальна тривалість навчання повної загальної середньої освіти 12 років:4 роки – початкова освіта (1-4 класи);5 років – базова середня освіта (5-9 класи);3 роки – профільна середня освіта ( 10-12 класи)rrrrr

Номер слайду 9

Цикли початкової освіти1-2 класи – адаптаційно-ігровий;3-4 класи – основний цикл, навчання по предметах

Номер слайду 10

Інтегрований підхідІнтегрований курс « Я досліджую світ»Тематичні тижніЗменшення навчальних предметів

Номер слайду 11

Діяльнісний підхід. Розуміння закономірностей явищ і процесів. Вміння використати набуті знання у повсякденному життіЗдатність працювати у командіЗдатність критично оцінювати інформацію, події, свої вчинки.

Номер слайду 12

Безбальне оцінювання1-2 класах запроваджено описове формувальне оцінювання: 1. Створення ситуації успіху.2. Спостереження і записи.3. Зворотній зв’язок.4. Портфоліо учня.5. Свідоцтво досягнень.

Номер слайду 13

Домашні завдання. Навчання в 1-му класі не передбачає домашніх завдань:

Номер слайду 14

Педагогіка партнерства

Номер слайду 15

Співпраця з вчителем брати участь у постійному діалозі, у батьківських зборах; організовувати додаткову комунікацію; допомагати в організації заходів, проведенні класних і позашкільних занять.

Номер слайду 16

КомпетентностіСпілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Спілкування іноземними мовами. Математична грамотність. Компетентності в природничих науках і технологіях. Інформаційно-цифрова компетентність Уміння вчитися впродовж життя. Соціальні і громадянські компетентності Підприємливість і ініціативність. Загальнокультурна грамотність. Екологічна грамотність і здорове життя.

Номер слайду 17

Поради батькам1. ПІДТРИМУЙТЕ ПЕРШОКЛАСНИКА В ЙОГО БАЖАННІ ДОМОГТИСЯ УСПІХУ.2. НЕ ЛЯКАЙТЕ ШКОЛОЮ.3. ВИСЛУХАВШИ ЗАУВАЖЕННЯ ВЧИТЕЛЯ, НЕ ПОСПІШАЙТЕ СВАРИТИ ДИТИНУ.4. РОЗМОВЛЯЙТЕ З ДИТИНОЮ, РОЗВИВАЙТЕ ЇЇ МОВЛЕННЯ.5. ВРАХОВУЙТЕ, ЩО НАВІТЬ “ ЗОВСІМ ВЕЛИКІ” ДІТИ ДУЖЕ ЛЮБЛЯТЬ КАЗКУ ПЕРЕД СНОМ.6. ЗАВЖДИ БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ДО СТАНУ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ.7. КЛЮЧ ДО СЕРЦЯ ДИТИНИ ЛЕЖИТЬ ЧЕРЕЗ ГРУ.8. ВАМ БУДЕ ПОТРІБНЕ ТЕРПІННЯ.9. ЗАЦІКАВЛЮЙТЕ ДИТИНУ В НАВЧАННІ.10. ПОСТІЙНО ЦІКАВТЕСЯ ШКІЛЬНИМ ЖИТТЯМ ДИТИНИ.11. ЩИРО ЦІКАВТЕСЯ ДУМКОЮ ДИТИНИ.12. ПОЗИТИВНУ МОТИВАЦІЮ ВАШІЙ ДИТИНІ СТВОРЯТЬ ВАШЕ СПОКІЙНЕ І РАДІСНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ШКОЛИ.ppt_xxshearppt_x

pptx
Додано
20 жовтня 2019
Переглядів
1292
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку