Історія Дня матері День матері уперше почали відзначати після Першої світової у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині та Чехословаччині. До цього Британія святкувала так звану «материнську неділю» – у четверту неділю Великого посту. Читайте також Коли День матері 2020: як вітати і якого числа відзначати Ідею віддати жінкам одну з неділь у році озвучували у США ще наприкінці 1800-х років, але тоді підтримки вона не отримала. Офіційно вітати всіх мам на планеті почали тільки на початку 20 століття завдяки сприянню окремих американських активісток.
Номер слайду 3
День матері в Україні День матері в Україні уперше відзначили у радянському Львові – у 1929 році. Відтоді українки поширили цю традицію на землі Тернопільської області і Східної Галичини. Невдовзі СРСР заборонив відзначення цього свята, а вже з 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій Свято матері повернулося до України. Офіційно День матері святкують в Україні з підписанням президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Матуся, хай здійсняться задуми й мрії,Та ранок дарує усмішку щодня,Я хочу, щоб ти була завжди красива. Та щастям зігріта, мамуля моя. З Днем матері, люба, тебе я вітаю. Та щиро подякую, мамо, за все,За ніжність, турботу, кохання безкрає,За серце велике твоє золоте!
Номер слайду 7
БАБУСІЛюба бабусю, тебе я вітаю,Радості, щастя, здоров'я бажаю!Хай тобі сонечко світить яскраво,Квіти буяють і стеляться трави. Бажаю тобі я сто років прожити,Нехай тебе люблять онуки і діти. Нехай тебе старість не квапить, минаєІ серце твоє хай нещастя не крає. Живи ти ще довго на світі оцім —На радість онукам і дітям своїм.