Доморобне (кустарне) виробництво (або доморобництво) — дрібносерійне виробництво предметів із застосуванням ручної праці. Було найбільше поширене в Середньовіччя (тоді доморобники становили окрему верству), але в епоху промислової революції в основному витіснене масовим виробництвом, однак задля виготовлення таких товарів, як предмети розкоші, існує і зараз. Прикладом доморобного виробництва в наші дні може бути виготовлення ювелірних прикрас, меблів за індивідуальними замовленнями або пошиття одягу дизайнером.
Зелена революція — комплекс змін в сільському господарстві країн, що розвиваються, мали місце в 1940-х — 1970-х роках і привели до значного збільшення світової сільськогосподарської продукції. Включав активне виведення продуктивніших сортів рослин, розширення іригації, вживання добрив, пестицидів, сучасної техніки.
Щоб дотримуватись державної політики по регулюванню народжуваності, в першу чергу потрібно: 1. Проводити роз'яснювальну роботу серед населення. 2. Підняти рівень життя населення. 3. Ввести обов'язкову середню освіту. 4. Показати переваги вищої освіти. 5. Проводити боротьбу з кастовою залежністю.
Шляхи подальшого розвитку господарства Індії: 1. Вчити трудові ресурси, щоб були висококваліфіковані робітники. 2. Будувати сучасні підприємства з високотехнічним обладнанням, що випускатимуть на-укоємну продукцію. 3. Створити сучасні переробні підприємства і підприємства легкої промисловості у сільській місцевості, де є багато безробітних і безземельних селян. 4. Більше рекламувати свою країну. Вирішувати проблеми спільно з країнами-сусідами, з якими виникли непорозуміння на релігійнійному ґрунті. 5. У сільському господарстві рекомендуємо збільшити випуск дешевої сільськогосподарської техніки, щоб забезпечити бідного селянина і замінити дерев'яну соху і рало. 6. Побудувати дамби, які могли б затримувати води річок, що розливаються і гублять значну частину врожаю. Провести світло і газ до сіл. Побудувати дороги.
Заходи про можливі зв'язки з Україною: 1. Україна й Індія повинні розширити свої ринки між собою. 2. Україна може допомагати будувати соціальні заклади на селі, а також промислові підприємства. 3. Продавати ракетоносії, оскільки Індія запускає супутники. 4. Виробляти для Індії турбіни для ГЕС. Продавати великовантажні автомобілі «Краз», вони добре долають бездоріжжя 5. Здійснювати культурний обмін, поширювати туристичні зв'язки.