Презентація "Правила користування електричними приладами" призначена для надання інформації та порад щодо безпечного використання електричних пристроїв.
. Перш ніж користуватися електроприладом,уважно прочитати інструкцію
Номер слайду 3
Користуватися тільки справними електроприладами. Перш ніж увімкнути електричний прилад, пильно оглянути його. Переконатися, що він справний: штепсельна вилка ціла, на ній немає крапель води, провід не пошкоджено тощо.
Номер слайду 4
Не вмикати в одну розетку одночасно кілька електроприладів. Це призводить до перегрівання проводів, підведених до розетки. Виникає небезпека загоряння ізоляційного матеріалу.
Номер слайду 5
Не заповнювати водою електроприлади, увімкнені в електромережу. Не користуватися ними у вологому приміщенні чи перебуваючи у воді.
Номер слайду 6
Не торкатися мокрими руками штепсельних розеток, вимикачів, увімкнених в електромережу, настільних ламп та інших електроприладів і не витирати їх вологою серветкою. Не опускати палець у воду, яку нагрівають електроприладом. Перш ніж мити електроприлад, обов’язково вимикати його.
Номер слайду 7
Якщо перегоріла лампочка, перш ніж замінити її, слід вимкнути освітлювальний прилад з розетки або знеструмити його.
Номер слайду 8
Не торкатися одночасно ввімкненого електроприладу й металевих труб або батарей опалення.
Номер слайду 9
Не залишати без нагляду ввімкнені в розетку електроприлади. Коли виходиш з дому, обов’язково їх вимикай.
Номер слайду 10
Небезпечно користуватися саморобними електроприладами, з оголеними проводами без штепсельних вилок, з пошкодженою ізоляцією (ніколи не торкатися оголеного проводу).
Номер слайду 11
Якщо під час роботи електроприладу з’явилися тріск, іскріння, треба негайно вимкнути прилад із розетки або знеструмити його. Про помічені неполадки в електроприладах, оголені й погано ізольовані проводи розповісти дорослим. Несправності може усунути тільки спеціаліст-електрик.