До розіграшу
залишилось:
17 днів
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація "Японія - країна дивовижних контрастів"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Роботу виконала учениця 9 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Пономаренко Ксенія Андріївна Керівник: Аксьоненко Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи,вчитель математики, спеціаліст І категорії Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Білозерської районної ради Херсонської областіМіністерство освіти і науки України. Управління освіти, науки та молодіХерсонської обласної державної адміністраціїХерсонське територіальне відділення МАН України. Номінація «Електронна презентація»Я П О Н І Я – К Р А Ї Н А Д И В О В И Ж Н И Х К О Н Т Р А С Т І В 2017 рік

Номер слайду 2

ЯПОНІЯ - КРАЇНА З ТЕРИТОРІЄЮ В 372,2 ТИС. КМ²., А З ЦЬОГО ЧИСЛА 70% ЗАЙМАЮТЬ ГОРИ, І ВИХОДИТЬ, ЩО НА ТЕРИТОРІЇ, ЩО ЗАЛИШИЛАСЯ ПРОЖИВАЮТЬ 127 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ФАКТУ ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО ЧОМУ ЯПОНЦІ ХОЧУТЬ ЗАБРАТИ В РОСІЇ КУРИЛЬСЬКІ ОСТРОВИ .

Номер слайду 3

У цій незвичайній за нашими поняттями країні навіть день Святого Валентина  проходить не так, як прийнято у нас: в цей святковий день дарують подарунки і проявляють симпатію виключно дівчата. Походження цієї традиції невідомо, але сьогодні вона виконує дуже важливу функцію: дозволяє жінкам і дівчатам сказати несміливим японським хлопцям «так», не чекаючи поки вони знайдуть підхід до них.

Номер слайду 4

Більшість ієрогліфів складаються з пари складів, але є разючі винятки. Приміром, ієрогліф 砉 являє собою слово з тринадцяти складів — «ханетокаватогаханареруото» — і описує звук, який видається під час відділення плоті від кісток. Також в цій дивовижній мові практично відсутні займенники. Деякі слова іноді використовуються як займенники, але вони мають ще як мінімум одне значення.

Номер слайду 5

ЯПОНЦІ ПОСТІЙНО ГОВОРЯТЬ ПРО ЇЖУ, А КОЛИ ВОНИ ЇДЯТЬ, ТО ОБГОВОРЮЮТЬ, ЯК ЇМ ПОДОБАЄТЬСЯ СТРАВА. ПОВЕЧЕРЯТИ НЕ ВИМОВИВШИ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ OISHII (СМАЧНО) – ДУЖЕ НЕВВІЧЛИВО ВВАЖАЄТЬСЯ У ЯПОНЦІВ

Номер слайду 6

В ЯПОНІЇ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 1 КВІТНЯ. ДОРЕЧІ, В ЯПОНСЬКІЙ МОВІ У МІСЯЦІВ НЕМАЄ НАЗВ, ВОНИ ПОЗНАЧАЮТЬСЯ ПОРЯДКОВИМ НОМЕРОМ

Номер слайду 7

ЯПОНЦІ – РОБОТЯЩИЙ НАРОД. ВОНИ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ ПО 17-18 ГОДИН НА ДОБУ БЕЗ ПЕРЕРВИ. ПРИХОДИТИ НА РОБОТУ ВЧАСНО В ЯПОНІЇЇ ВВАЖАЄТЬСЯ “ДУРНИМ ТОНОМ”. НА РОБОЧОМУ МІСЦІ ПОТРІБНО БУДИ ХОЧА Б НА ПІВ ГОДИНИ РАНІШЕ.

Номер слайду 8

У Японії більше 200 вулканів, а найвищим діючим вулканом є гора Фудзі

Номер слайду 9

НА ЯПОНСЬКИХ ВУЛИЦЯХ ВИ НЕ ПОБАЧИТЕСМІТТЄВИХ БАКІВ. УСЕ СМІТТЯ ЯПОНЦІ НЕСУТЬ ДОДОМУ, А ПОТІМ СОРТУЮТЬ НА 4 ВИДИ: СКЛО, СПАЛЮВАНЕ, ПЕРЕРОБЛЮВАНЕ, Й НЕСПАЛЮВАНЕ СМІ Т ТЯ.

Номер слайду 10

У Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-яку, а потім, коли дощ закінчується, ставите в найближчу вазу.

Номер слайду 11

У Японії один з найліберальніших тютюнових законів. Курити можна скрізь, крім залізничних платформ і аеропортів. 

Номер слайду 12

 У північних містах Японії всі тротуари з підігрівом, тому тут ніколи не буває ожеледиці.

Номер слайду 13

 ЯПОНІЯ - КРАЇНА ДОВГОЖИТЕЛІВНА ТЕРИТОРІЇ ЯПОНІЇ ПРОЖИВАЄ ПРИБЛИЗНО 50 ТИС. ЛЮДЕЙ , ЯКИМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 100 РОКІВ

Номер слайду 14

 Японські поліцейські - найчесніші у світі, хабарів не беруть. Хіба що іноді за незначні порушення можна вмовити відпустити, прикинувшись "бакою".

Номер слайду 15

ЯПОНСЬКІ ВЧЕНІ ПІДРАХУВАЛИ, ЩО В КРАЇНІ ДОМАШНІХ ВИХОВАНЦІВ БІЛЬШЕ, НІЖ ДІТЕЙ

Номер слайду 16

ОПЕРАТОРИ ЯПОНСЬКИХ ЗАЛІЗНИЦЬ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ СВОЄЮ ПУНКТУАЛЬНІСТЮ: СЕРЕДНЯ ЗАТРИМКА ПОЇЗДА СКЛАДАЄ 18 СЕКУНД

Номер слайду 17

В ЯПОНІЇ ВИРОЩУЮТЬ КВАДРАТНІ КАВУНИ. ТАК ФЕРМЕРАМ ПРОСТІШЕ СКЛАДУВАТИ І ДОСТАВЛЯТИ КАВУНИ В МАГАЗИН

Номер слайду 18

90 % МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ, ЗРОБЛЕНИХ В ЯПОНІЇ,- ВОДОНЕПРОНИКНІ, ОСКІЛЬКИ МОЛОДЬ НЕ РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З ГАДЖЕТАМИ НАВІТЬ ПІД ЧАС ПРИЙТЯНЯТТЯ ВАННИ

Номер слайду 19

ДО ПОСЛУГ ЯПОНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ПРЕДСТАВЛЕНО БІЛЬШЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ТОРГОВЕЛЬНИХ АВТОМАТІВ

Номер слайду 20

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЯПОНІЇ ВИКЛАДАЧІ ТА УЧНІ ПРИБИРАЮТЬ В АУДИТОРІЯХ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

Номер слайду 21

У всіх країнах світу ми звикли бачити зелене світло світлофора, але Японія вирізнилася і тут! Японський “зелений” сигнал – синій. Так склалося традиційно, що синій колір означав дозвіл на дію.

Номер слайду 22

Як ви гадаєте, яку нагороду отримує японський сумоїст-переможець? Гроші? А от і ні! Цікавий факт - щасливчика нагороджують…річним запасом бензину, яловичиною (еквівалент одній корові), запасом коли на цілий рік і грибами сіітаке.

Номер слайду 23

Якщо вам коли-небудь доводилося бачити японські гроші, то ви не могли не звернути увагу на зображення чоловіків на них, які мають густу рослинність на голові та обличчі. А все тому, що в Японії вважається, що такі банкноти важко підробити.

Номер слайду 24

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!!!ご清聴ありがとうございました

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
22 грудня 2017
Переглядів
514
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку