Презентація "Японія - країна дивовижних контрастів"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Роботу виконала учениця 9 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Пономаренко Ксенія Андріївна Керівник: Аксьоненко Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи,вчитель математики, спеціаліст І категорії Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Білозерської районної ради Херсонської областіМіністерство освіти і науки України. Управління освіти, науки та молодіХерсонської обласної державної адміністраціїХерсонське територіальне відділення МАН України. Номінація «Електронна презентація»Я П О Н І Я – К Р А Ї Н А Д И В О В И Ж Н И Х К О Н Т Р А С Т І В 2017 рік

Номер слайду 2

ЯПОНІЯ - КРАЇНА З ТЕРИТОРІЄЮ В 372,2 ТИС. КМ²., А З ЦЬОГО ЧИСЛА 70% ЗАЙМАЮТЬ ГОРИ, І ВИХОДИТЬ, ЩО НА ТЕРИТОРІЇ, ЩО ЗАЛИШИЛАСЯ ПРОЖИВАЮТЬ 127 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ФАКТУ ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО ЧОМУ ЯПОНЦІ ХОЧУТЬ ЗАБРАТИ В РОСІЇ КУРИЛЬСЬКІ ОСТРОВИ .

Номер слайду 3

У цій незвичайній за нашими поняттями країні навіть день Святого Валентина  проходить не так, як прийнято у нас: в цей святковий день дарують подарунки і проявляють симпатію виключно дівчата. Походження цієї традиції невідомо, але сьогодні вона виконує дуже важливу функцію: дозволяє жінкам і дівчатам сказати несміливим японським хлопцям «так», не чекаючи поки вони знайдуть підхід до них.

Номер слайду 4

Більшість ієрогліфів складаються з пари складів, але є разючі винятки. Приміром, ієрогліф 砉 являє собою слово з тринадцяти складів — «ханетокаватогаханареруото» — і описує звук, який видається під час відділення плоті від кісток. Також в цій дивовижній мові практично відсутні займенники. Деякі слова іноді використовуються як займенники, але вони мають ще як мінімум одне значення.

Номер слайду 5

ЯПОНЦІ ПОСТІЙНО ГОВОРЯТЬ ПРО ЇЖУ, А КОЛИ ВОНИ ЇДЯТЬ, ТО ОБГОВОРЮЮТЬ, ЯК ЇМ ПОДОБАЄТЬСЯ СТРАВА. ПОВЕЧЕРЯТИ НЕ ВИМОВИВШИ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ OISHII (СМАЧНО) – ДУЖЕ НЕВВІЧЛИВО ВВАЖАЄТЬСЯ У ЯПОНЦІВ

Номер слайду 6

В ЯПОНІЇ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 1 КВІТНЯ. ДОРЕЧІ, В ЯПОНСЬКІЙ МОВІ У МІСЯЦІВ НЕМАЄ НАЗВ, ВОНИ ПОЗНАЧАЮТЬСЯ ПОРЯДКОВИМ НОМЕРОМ

Номер слайду 7

ЯПОНЦІ – РОБОТЯЩИЙ НАРОД. ВОНИ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ ПО 17-18 ГОДИН НА ДОБУ БЕЗ ПЕРЕРВИ. ПРИХОДИТИ НА РОБОТУ ВЧАСНО В ЯПОНІЇЇ ВВАЖАЄТЬСЯ “ДУРНИМ ТОНОМ”. НА РОБОЧОМУ МІСЦІ ПОТРІБНО БУДИ ХОЧА Б НА ПІВ ГОДИНИ РАНІШЕ.

Номер слайду 8

У Японії більше 200 вулканів, а найвищим діючим вулканом є гора Фудзі

Номер слайду 9

НА ЯПОНСЬКИХ ВУЛИЦЯХ ВИ НЕ ПОБАЧИТЕСМІТТЄВИХ БАКІВ. УСЕ СМІТТЯ ЯПОНЦІ НЕСУТЬ ДОДОМУ, А ПОТІМ СОРТУЮТЬ НА 4 ВИДИ: СКЛО, СПАЛЮВАНЕ, ПЕРЕРОБЛЮВАНЕ, Й НЕСПАЛЮВАНЕ СМІ Т ТЯ.

Номер слайду 10

У Японії на вулицях можна побачити вази з парасольками. Якщо починається дощ, можете взяти будь-яку, а потім, коли дощ закінчується, ставите в найближчу вазу.

Номер слайду 11

У Японії один з найліберальніших тютюнових законів. Курити можна скрізь, крім залізничних платформ і аеропортів. 

Номер слайду 12

 У північних містах Японії всі тротуари з підігрівом, тому тут ніколи не буває ожеледиці.

Номер слайду 13

 ЯПОНІЯ - КРАЇНА ДОВГОЖИТЕЛІВНА ТЕРИТОРІЇ ЯПОНІЇ ПРОЖИВАЄ ПРИБЛИЗНО 50 ТИС. ЛЮДЕЙ , ЯКИМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 100 РОКІВ

Номер слайду 14

 Японські поліцейські - найчесніші у світі, хабарів не беруть. Хіба що іноді за незначні порушення можна вмовити відпустити, прикинувшись "бакою".

Номер слайду 15

ЯПОНСЬКІ ВЧЕНІ ПІДРАХУВАЛИ, ЩО В КРАЇНІ ДОМАШНІХ ВИХОВАНЦІВ БІЛЬШЕ, НІЖ ДІТЕЙ

Номер слайду 16

ОПЕРАТОРИ ЯПОНСЬКИХ ЗАЛІЗНИЦЬ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ СВОЄЮ ПУНКТУАЛЬНІСТЮ: СЕРЕДНЯ ЗАТРИМКА ПОЇЗДА СКЛАДАЄ 18 СЕКУНД

Номер слайду 17

В ЯПОНІЇ ВИРОЩУЮТЬ КВАДРАТНІ КАВУНИ. ТАК ФЕРМЕРАМ ПРОСТІШЕ СКЛАДУВАТИ І ДОСТАВЛЯТИ КАВУНИ В МАГАЗИН

Номер слайду 18

90 % МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ, ЗРОБЛЕНИХ В ЯПОНІЇ,- ВОДОНЕПРОНИКНІ, ОСКІЛЬКИ МОЛОДЬ НЕ РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З ГАДЖЕТАМИ НАВІТЬ ПІД ЧАС ПРИЙТЯНЯТТЯ ВАННИ

Номер слайду 19

ДО ПОСЛУГ ЯПОНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ПРЕДСТАВЛЕНО БІЛЬШЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ТОРГОВЕЛЬНИХ АВТОМАТІВ

Номер слайду 20

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЯПОНІЇ ВИКЛАДАЧІ ТА УЧНІ ПРИБИРАЮТЬ В АУДИТОРІЯХ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

Номер слайду 21

У всіх країнах світу ми звикли бачити зелене світло світлофора, але Японія вирізнилася і тут! Японський “зелений” сигнал – синій. Так склалося традиційно, що синій колір означав дозвіл на дію.

Номер слайду 22

Як ви гадаєте, яку нагороду отримує японський сумоїст-переможець? Гроші? А от і ні! Цікавий факт - щасливчика нагороджують…річним запасом бензину, яловичиною (еквівалент одній корові), запасом коли на цілий рік і грибами сіітаке.

Номер слайду 23

Якщо вам коли-небудь доводилося бачити японські гроші, то ви не могли не звернути увагу на зображення чоловіків на них, які мають густу рослинність на голові та обличчі. А все тому, що в Японії вважається, що такі банкноти важко підробити.

Номер слайду 24

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!!!ご清聴ありがとうございました

pptx
Додано
22 грудня 2017
Переглядів
3953
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку