Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!
ЗареєструватисьВже зареєстровані?
Увійти

Конкурс для вчителів до інтегрованого курсу «Природничі науки»

Освітній проект «На Урок» спільно з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України оголошують про початок Всеукраїнського конкурсу навчальних матеріалів до інтегрованого курсу «Природничі науки».

Міністерство освіти та науки та Інститут педагогіки НАПН України нещодавно ініціювали пошук шкіл, які готові долучитися до експерименту у 2018-2019 навчальному році. Освітній проект «На Урок» виступає співорганізатором Конкурсу на кращі навчальні матеріали до уроків з інтегрованого курсу, про що зазначено на сайті Міністерства.

Для участі в Конкурсі необхідно опублікувати на сайті «На Урок» авторську розробку до інтегрованого курсу для 10-х класів чи методичний матеріал відповідної тематики. Конкурсні роботи після перевірки передаються до компетентного Журі на чолі з Т.М. Засєкіною, заступником директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України.

Умови конкурсу:

  • Конкурс проводиться між педагогами, які викладають предмети природничої категорії (астрономія, біологія, географія, фізика, екологія  та хімія). Допускається співавторство двох і більше вчителів.
  • На розгляд приймаються авторські розробки уроків для викладання зазначеного вище курсу.
  • Участь у конкурсі можуть взяти як вчителі зі шкіл, де з 2018 впроваджуватиметься інтегрований курс, так і педагоги, яким цікавий курс.
  • Розробки мають бути розраховані для 10-х класів філологічного, суспільно-гуманітарного, спортивного та художньо-естетичного спрямування.
  • Конкурсантам необхідно зареєструватися на сайті та додати авторські розробки до розділу Бібліотека згідно з умовами публікації.
  • Викладаючи розробку, необхідно зробити помітку «Природничі науки», таким чином матеріал потрапить до журі.
  • Якщо урок чи методичний матеріал розробляли декілька вчителів, той, хто подає заявку на конкурс, вказує співавторів під час публікації.
  • Розробки додаються на сайт у zip-архіві, який має містити два вкладення: власне розробка та окремий лист з інформацією про авторів та коротким описом матеріалу.

Подача розробок триватиме до 31 березня 2019.

Оголошення результатів відбудеться у травні 2019.

Переможці отримають пам’ятні подарунки від проекту «На Урок» та грамоти від Інституту педагогіки НАПН України. Кращі розробки будуть відзначені особливим призом – відзнака у номінаціях Конкурсу імені видатних вчених Інституту педагогіки, за які видається нагрудний знак та грамота.

Організатори конкурсу

       

Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку