Сценарій розважально - конкурсної програми " Як добре бути мамою! " допоможе в організації та проведенні Дня матері . Сценарій складено в гумористичному жанрі для учнів старших класів .
Розважально - конкурсна програма :
" Як добре бути мамою. "
Ведуча: Здравствуйте. Ми починаємо святковий концерт, присвячений ... Ведучий (входить з-за лаштунків реперською ходою): Hello, people! Ведуча: Ти чого це так вирядився? Ти, взагалі, знаєш, яке сьогодні свято? Ведучий: А че за свято? Я щось пропустив ?! Ведуча: Сьогодні День матері, який відзначається в Україні з 1990 року у другу неділю травня. Ведучий: Та ти шо? А я й не знав. Так сьогодні мам вітати будемо? А я вірш знаю. Зараз розповім. Розповідає вірш в реп манері:
Хто на світі всіх миліше? Мамочка моя! Хто на світі всіх добрішими? Мамочка моя! Хто мене завжди шкодує? Мамочка моя! Хто теплом завжди зігріє? Мамочка моя! Ні, мати - це святе. Ведуча: Мама - найдорожча, рідна і улюблена для кожного з нас людина. Але мама - це жінка, яка була дівчиною, дівчинкою - такою ж, як і ми. Вона дорослішала так само, як дорослішаємо ми. Ведучий : Ну да, кожна мама була дитиною, дівчинкою. А прикольно подивитися на наших дівчат якими вони будуть мамами в майбутньому ?
Ведуча: Жінці на роду написано – бути матір’ю, сповідувати материнство, продовжувати свій рід і родовід. Це найвище призначення життя. Заради цього і варто жити на землі , долаючи всі труднощі та негаразди.
Хто найбільше із усіх Любить нас, дітей малих? Хто про нас найбільше дбає, Хто нас щиро доглядає? Хто, скажи мені, мій брате?
Разом: Мати.
Ведучий :
Хто готує їсти нам, Хоч не раз не їсть і сам? Хто нас чеше і вмиває, В чисту сукню зодягає? Хто із вас це буде знати?
Разом: Мати. Ведуча : Хто, як щось у нас болить, Цілу ніченьку не спить? Хто найкращу казку скаже, Як дитина спати ляже. Хто співає їй злегенька?
Разом: Ненька. Ведучий :
Хто до школи перший раз Відпровадив з дому нас? Хто нам книжку дав у руки, Заохотив до науки, Вчив трудитись, працювати?
Ведуча: Мама з народження нас годувала, одягала, давала розумні поради, лаяла і хвалила. Ведучий: Пропоную нашим дівчатам спробувати відчути на собі усі переваги материнства починаючи з моменту вагітності. Отже оголошую конкурс 1 "Вав! Я вагітна!" ( дівчатам пропонують виконати завдання з подушкою на животі , наприклад позамітати підлогу чи зав"язати шнурівки на черевиках). Ведуча. І ось довгоочікувана мить народження маляти! Новоспечений татусь під вікном пологового будинку намагається зрозуміти з опису жінки хто в них народився. Отже , конкурс 2 " Жінко, хто в нас?"( мама пояснює руками стать новонародженого , вагу і ріст , а також описує зовнішність дитини, а татусь розшифровує). Ведучий: Не секрет, що мами вміють одночасно робити багато справ. Цікаво як їм це вдається? Пропоную нашим конкурсанткам спробувати чи вийде в них так само .( Дівчата з малятком на руках говорять по телефону, записують рецепт торта і готують їжу для чоловіка .) Ведучий: Цікаво а чи вміють наші " матусі" колискові співати? Отож , пропоную їм спробувати . Конкурс 4" Колискова для маляти". Тільки дивіться, нас не приспіть!
Ведуча: Красиві пісні, правда? І дитинство згадали , але діти ростуть швидко і незабаром до школи треба збирати своє " чадо". Отже, конкурс 5 " Перший раз в перший клас". Ведучий: Школа...домаші завдання ...оце мука для дитини, а що вже казати для їх матусь..Це ж справжні змагання між матусями влаштовуються, хто краще твір напише , поробку виготовить. Отже , наступний конкурс 6 " Поробка року ".( З підручних матеріалів виготовити якусь поробку). Ведуча: Ого, які талановиті наші матусі, які шедеври виготовили! Ведуча: Наші мами завжди переживають більше, ніж ми самі. Вони хвилюються за нас, коли ми в школі. Переживають, коли ми затримуємося десь і вчасно не приходимо додому. А ще більше переживають як буде виглядати їх донечка на дискотеці і який макіяж їй пасуватиме. Конкурс 7 " Макіяж для донечки". Ведуча: Слухай, ми зовсім забули, що сьогодні жіноче свято. Ведучий (здивовано): Який жіночий? Сьогодні ж не 8 Березня? Ведуча: Ну так. Але мами жінки. Ведучий: Правильно, мужики дітей ще не навчилися народжувати. Ведуча: А яке жіноче свято обходиться без квітів. Пропоную подарувати нашим мамам квіти. Ведуча: Як добре, коли мама поруч. Ведучий: Завжди є, у кого грошей взяти. Ведуча: Мама завжди допоможе, підтримає і буде ангелом-охоронцем. Ведучий: Так, школа для нас скоро закінчиться. Пораз'едемся. Поразойдёмся. Тільки мами будуть чекати, і вірити в нас.
Пісня «Мам» Кузьми Скрябіна. |