Самостійна робота в 8 класі з теми «Електричний струм», матеріал підібраний для учнів які навчаються за рівнем стандарту. Даний вид роботи дозволить учням якісно підготуватись до контрольної роботи. Робота містить два варіанти по сім завдань в кожному.
Самостійна робота в 8 класі з теми «Електричний струм»
Варіант № 1
Завдання 1. Як поводяться вільні заряди у провіднику, через який не йде електричний струм?
Завдання 2. Перелічіть елементи та накресліть в зошит схему електричного кола зображеного на малюнку
Завдання 3.В якому випадку на малюнку правильно підключено амперметр?
Завдання 4. Сила струму в електричному колі дорівнює 1,4 А. Який електричний заряд проходе по спіралі за 10 хвилин?
Завдання 5. У якого приладу найменша ціна поділки. Визначте її.
Завдання 6. Накресліть схему електричного кола, що складається з акумулятора, лампи, ключа, амперметра, вольтметра, для випадку коли вольтметром вимірюють напругу на плюсах джерела струму.
Завдання 7. На відстані 9 см один від одного розташовані позитивні заряди8 і 2 Кл. Де потрібно розташувати третій заряд, щоб скомпенсувати відштовхування цих позитивних зарядів?
Варіант № 2
Завдання 1. Кулі двох електроскопів, один з яких заряджений, з’єднують металевим дротом. Чи виникає при цьому електричний струм?
Завдання 2. Перелічіть елементи та накресліть в зошит схему електричного кола зображеного на малюнку
Завдання 3. В якому випадку правильно підключено вольтметр?
Вправа 4.Який струм тече через амперметри, зображені на малюнку?
Завдання 5. Від якого до якого полюса джерела струму тече струм у провідниках, якими з’єднані елементи електричного кола?
Завдання 6. Накресліть схему електричного кола, що складається з акумулятора, лампи, ключа, амперметра, вольтметра, для випадку коли вольтметром вимірюють напругу на лампі.
Завдання 7. Позитивний заряд 9 нКл і негативний заряд -1нКл розташовані на відстані 8 см. Який третій заряд потрібно додати до цієї системи, щоб протягування між зарядами «зникло»?