Дата: 12.11.2019
Клас: 4 - В
Тема: Свята та традиції
Підтема: «Готуємо разом».
Мета: ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом; новим граматичним часом Future Simple Tense, практикувати вживання конструкцій there is\ there are;
розвивати навички монологічного і діалогічного мовлення;
вдосконалювати навички читання;
виховувати в учнів самостійність та дружні стосунки під час роботи в групі.
Обладнання: підручник, зошит, словник, комп’ютер, малюнки, роздатковий матеріал.
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
T: – Good morning, dear boys and girls! I’m glad to see you.
2. Повідомлення теми та мети уроку
T: Today we’re going to start new topic. You’ll learn new words, grammar and do different tasks. Let’s start!
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
T: – Щоб дізнатися тему нашого уроку ви повинні розгадати кросворд.
ІІ. Основна частина уроку
Учитель читає нові слова, учні повторюють за вчителем.
а) Відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Бесіда. Т: What can we cook with flour? What do we need to cook an apple pie? Where we go to buy something? Why we go to the shop? Where we put food to keep it fresh?
Учні відповідають на питання.
б) Робота з картками. Учні отримують картки в яких вони мають поставити правильно літери, щоб утворилися слова.
2. Подання діалогу для читання. Вп. 2 с 66.
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда. T: Can you cook? Can you cook an apple pie? What do we need for an apple pie?
2) Етап читання.
Учні читають діалог за ролями.
3) Етап перевірки розуміння змісту діалогу.
Учитель читає твердження до діалогу, а учні повинні погодитися з правильними (True) і виправити неправильні (False).
1. It is Tom’s birthday. F (Nick’s)
2. Vicky will make an apple pie. T
3. They need 10 eggs. F (some eggs).
4) Relaxation
T: We have done a lot of work and let’s have a rest (учні виконують фізкультхвилинку.
3. Подання нового граматичного матеріалу. Граматичний час Future Simple Tense.
1. Пояснення вчителя та робота з підручником та словником.
Учні записують правило до словників.
4. Відпрацювання граматичного матеріалу.
1) Вп. 3(а) с 67.
Учні будують запитання за схемою в підручнику.
2) Розвиток навичок діалогічного мовлення. Вп. 3 (б) с 67.
Учні в парах складають питання та дають відповіді.
3) Розвиток навичок писемного мовлення. Робота в зошиті. Вп. 3 с 33.
Учні самостійно дають відповіді на питання. Потім в парах читають питання і відповідь.
5. Подання та відпрацювання нового граматичного матеріалу: there is\ there are.
1) Вп.4 с 68.
Учні читають речення в підручнику. Учитель пояснює правило вживання конструкцій.
2) Гра.
Учні працюють в командах по 4.
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання
T: Your homework for the next time is
WB: Ex. 1,2 p. 33.
2. Підведення підсумків уроку
T: Сьогодні ми з вами попрацювали дуже добре. Скажіть будь ласка, що складного було сьогодні? Що нового ви дізналися?