Свято « Ми- випускники початкової школи»
Доброго дня, шановні випускники, батьки, вчителі, гості! Сьогоднішній день є особливим, і ми раді, що можемо святкувати його разом, незважаючи на труднощі, які ми переживаємо. Зустрічаємо нашу гордість та надію, тих, яким присвячується ця подія, заради кого ми всі тут зібралися.
Ось сильна половина класу –
Лиш подивіться, що за козаки.
Сильні, спритні – видно це одразу,
Ростуть надійні нам захисники
А ось – дівчатка – милі, ніжні, працьовиті
Росою із пелюсточок умиті.
Розумниці, красуні вони нині
Майбутні українські берегині.
Сьогодні їхній день,
Сьогодні їхній бал,
Сьогодні в їхню честь співають дифірамби,
І ловить лише їх
Сріблястий блиск дзеркал,
І світять лише їм вогні сліпучі рампи.
- З у с т р і ч а й т е!!! Унікальний клас –
12 козаків і 10 дівчат!
Призерів, переможців, активістів!
Спортсменів, силачів і футболістів!!!
Простих, земних, вродливих, яснооких!
ВИПУСКНИКІВ 2024 року!
ВИХІД ВИПУСКНИКІВ
Зала просто зривається оплесками,
Адже вони всі неймовірні,
Без сонцезахисних окулярів можна просто осліпнути.
А тепер вітаємо глядачів,
Наших експертів, адже без них жодні зіркові покази
Не будуть завершені так яскраво.
Оплески для наших шановних гостей!
Овації адміністрацій, учителям та працівникам школи!
Батькам та усім хто прийшов сьогодні порадіти за наших випускників
Сьогодні - урочисте свято,
І щоб відчути важливість хвилини,
Попрошу всіх присутніх встати –
Лунає Гімн України!
( звучить Гімн України)
Дорогі випускники, ось і прийшов цей день, коли ви отримаєте свідоцтво про закінчення 4 класу як нагороду за ваші зусилля та працю, пройшовши через важкі випробування та перешкоди: COVID із його карантинами, дистанційне навчання, навчання онлайн і офлайн та найстрашніше – це війна. Хтось із вас здобував освіту далеко від дому, хтось в підвалі… Часто без нормального зв’язку, без світла, під звуки вибухів ракет та сирен повітряної тривоги. Ми віримо у вас та в те, що ви зробите Україну найкращим місцем на Землі. Ви – надія на майбутнє.
В цю урочисту мить давайте віддамо шану нашим захисникам, які стоять на захисті України. Ми разом з ними віримо у Перемогу.
Слава Україні!!! Героям слава!!!
А зараз вшануємо пам’ять усіх загиблих героїв та цивільних, які віддали найдорожче – власне життя, щоб ми мали змогу навчатися. (хвилина мовчання).
Доброго дня всім! Ми з України!
Зичимо щастя, добра і тепла!
Й те, що для кожної треба людини,
Й доля, щоб доброю ваша була!
Завжди ми щиро добра всім бажали
Й зараз несемо у світ доброту.
Зла ні на кого в душі не тримали,
Знаємо мудрість ми щиру й просту.
Безмежна вдячність і низький уклін
Всім, хто на захист став держави!
І Вічна пам’ять, хто поліг,
Щоб ми у мирі жили з вами!
Сьогодні наше свято – бал випускний!
Пора цвітіння, а ми, як лебеді на нім.
Тепер належить нам майбутнє України,
І нам долати сходинки життя.
Ми всі – надія ваша, гідна зміна,
Ми всі – це ваше світле майбуття!
Усьому світові вогонь сердець своїх покажем.
Зібралися на святі ми - розумні і сміливі.
І гордо, голосно ми скажемо:
Доброго дня, а МИ З УКРАЇНИ!!!
ФЛЕШМОБ
Ми всі з України!
З найкращої в світі країни!
З тої, що ніколи не впаде на коліна
З тої, що шумить річками гірськими.
З тої, що пишається героями своїми.
З тої, що з колиски у серцях живе.
З тої, про яку світами слава йде!
Загадаю бажання, найдорожче у світі!
Щоб настав мир в країні, і не гинули діти,
Щоб під небом блакитним колосилися ниви,
Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.
Щоб не плакали мами у журбі над синами,
Перемога настала в боротьбі з ворогами.
Щоб старенькі в достатку всі свій вік доживали,
Щоб і пісня, і слово українські звучали.
Щоб країна розквітла, незалежна і вільна.
Хай здійсниться бажання це моє неодмінно
Пісня «Хай буде мир»
1 куплет:
Там зорі не падають, їм страшно на землю летіти.
Там бомби і кулі, і сонце у чорній імлі.
Там люди загадують, єдине бажання у світі.
Щоб більше ніколи, ніколи-ніколи,
Не було на світі війни!
Приспів: повторюється 2 рази
Хай буде мир на Україні,
Долоні здіймемо свої,
Хай буде мир на Україні,
Хай буде мир на всій землі.
2 куплет:
Дитинство що спалене, і міни у траві закуті.
І дні наче марево, і сьози у сивих солдат…
Доросліші стали ми, ми стали дружнішими люди,
Щоб вистоять, виплакать, виримать бій цей,
Усі ми постанемо в ряд.
Приспів: повторюється 2 рази
(діти сідають на свої місця)
Наша країна «ШКОЛА» найкраща і найвідоміша у районі, мабуть, тому, що править нею рішуча, сучасна, прогресивна, талановита, а, найголовніше, добра і світла королева. Вітаємо оплесками іміджмейкера школи і надаємо їй слово для привітання.
(привітання директора школи).
Шановні батьки, вчителі та гості! Ось і добіг до кінця ще один навчальний рік. Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання у початковій школі. Дитинство – це краща пора життя людини. Але все має свій початок і свій кінець. І саме сьогоднішній день проводить межу між дитинством та юнацтвом.
Кіра. А що зараз буде? Казка?
Ілля. Казка.
Іванко. Страшна?
Марічка. Ні, сумна.
Іванко. Але у неї буде щасливий кінець?
Марічка. Безумовно! Всі казки мають щасливий кінець. Але ця казка мала дуже щасливий початок ...
Ілля. Багато-багато років тому, коли дерева були високими, тротуари в шкільному дворі довгими, а шкільні коридори широкими, мами привели в школу своїх синів і донечок. Якимось дивом вони опинилися в одному класі ...
Марічка. Так закінчилася світла казка під назвою «Дитинство» і почалася нова казка « Початкова школа». Але для нас сьогодні і ця казка закінчується. Ми йдемо у великий дорослий св
Кіра. Прийміть наші теплі вітання,
Сердечні й щирі побажання:
Міцного вам здоров’я, доброї надії,
Щоб завжди збувались усі ваші мрії!
Іванко. Ми будем вчитись на відмінно,
І з поведінкою буде все гаразд .
Зміна росте вам гідна .
Ідіть спокійно в п’ятий клас.
Кіра. Друзі, знайте: в ріднім класі
Іванко. Завжди раді вам і ждуть...
(разом )Тож щасливо! В добру путь!
( Ілля і Марічка вручають Кірі і Іванку повітряні кульки і ведуть їх на місця)
А зараз кілька слів про наших випускників. За час навчання у початковій школі вони вивчили 33 літери українського алфавіту, навчились писати, розв’язувати задачі та приклади, запам`ятали багато правил українського правопису , Отож, наші випускники – це ще ті…
1. Любителі поговорити з сусідом по парті.
2. Візьмемось за справу — справі будуть непереливки.
3. Сваримось і відразу ж миримось
4. Любимо писати записки на уроці.
5. Пишаємось балакучою половиною класу, тобто … хлопчиками.
6. Найгаласливіший клас на перерві.
7. Головний біль і водночас радість Оксани Анатоліївни..
8. Ті, хто люблять жартувати і пісні гарні співати
Пісня "Школа - весела сім'я"
Ідемо до школи вранці
І дівчата, і хлопчаки,
І лежать у кожнім ранці
Ручки, зошити й книжки.
Чи уроки ми повчили -
Це питання не просте,
Може щось не доробили,
Та для дружби це пусте!
Приспів:
Школа - весела сім'я! |
Школа - це друзі і я, |
Радість і втіха, |
Пригорщі сміху! |
Школа - весела сім'я! | (2)
Ми веселі, пустотливі,
Вчителям турбот вагон,
Але дружні і щасливі,
Дружба, то шкільний закон!
Ми і сваримось завзято,
Ми і миримось на вік!
Пролітають будні, свята,
Ще один минає рік!
Приспів.
1. Школа наша весела й казкова —
Поспішаєм до неї щодня!
І хоч зветься вона — початкова,
Та дає нам чудові знання.
2. Школа - це чудова країна, де учні зустрічаються , знайомляться і звичайно навчаються.
3. Школа - це місце, де вчителі вимагають від учнів знань з усіх предметів.
4. А скільки в цьому морі знань підводних каменів.
5. От уроки мистецтво, ЯДС, інформатика, фізкультура - це ж просто клас!
6. А математика - це якесь жахіття. Писати діагностичні роботи – це, я вам скажу, просто героїчний вчинок!
7. Або біля дошки та ще й без підказки, бо за тобою, як два промені, слідкують очі вчительки і пронизують тебе наскрізь.
8. Учень – це місія на 12 років. Хочеш чи не хочеш, а маєш її виконати. І ніхто не питає твого бажання. Але найгірше - домашні завдання та діагностувальні. Ну без цього аж ніяк.
9. Тааак, навчатися важко, скільки сил та енергії треба витратити. І тут інколи траплялася халепа. Навіть доводилось звертатися до магів ( Звучить мелодія серед залу сидить маг і щось чаклує. В цей час чути стукіт .)
(МЕЛОДІЯ)
Сценка "Маг"
Уч. Добрий день, вельмишановна Аги-Обдур . Можна зайти?
Маг. О-о-о, морока, знову ти. Ну добре, проходь. Що на цей раз трапилось?
Уч. Та що-що… Я начебто все робив, як ви казали, але нічого не допомогло. Діагностичну я таки погано написав.
Маг. ( замислилась) Хмм. Зошит під подушку клав?
Уч. Клав, та ще гірше стало – запис у щоденнику за те, що зошит вдома забув. Я і на правий бік ліг і трішечки на лівому полежав, але, як бачите, в голову нічого не залізло.
Маг. Так, так. А стіл вчителя тричі за часовою стрілкою обходив на перерві.
Хл. Обходив, аякже. Вона каже : «Що ти навколо мене кружляєш, краще до уроку підготуйся». А на уроці до дошки викликала. Я рівняння не розв’язав і отримав «Початковий.»
Маг. Так, складний випадок. Зараз-зараз, подивлюся. О-О-О, бачу, бачу. Вчителька вам друковані аркуші роздавала??? На них правила розв`язування рівнянь були ??? Слухай, ти ці правила вчив?
Хл. Ні. Так ви ж не казали, що це допомагає?
(МЕЛОДІЯ)
Сьогодні ми стоїмо перед вами:
красиві, успішні, творчі, талановиті.
Цим всім ми завдячуємо вам:
Нашим мам і татам,
Бабусям і дідусям,
І, звісно, любим вчителям.
Спасибі усім, хто працює в нас в школі!
За ласку, увагу, турботу, привіт!
Спасибі усім, хто був поруч із нами,
Протягом цих чотирьох літ!
Саме ви допомогли нам стати такими
І ми Вам щиро «ДЯКУЄМО»
За нами майбутнє
Ми віримо, що зможемо
зробити світ добрішим.
Ми зможемо все змінити.
(звучить українська мелодія)
Сценка «Козаки пишуть листа»
Ілля. Так, сідай, Сашко, будеш писарем. А ми з Денисом будемо думати, що писати. Пиши: Пане міністре.
Денис. Тю, а де ж здрастуйте? Ми ж з вами чемні люди.
Ілля. Дивись, який розумний. Видно, що вже 4 класи закінчив. Пиши: «Доброго дня, Високоповажний пане міністре! Ми вирішили з хлопцями написати Вам листа від імені всього класу. Може б і не писали, але є проблеми. Пиши ( штовхає писаря), що букви забув. Ви не думайте що в нас все погано. Ні, школа в нас гарна, простора, світла, з цим все добре. Тут все так, як у санаторії: і мультипрофільне харчування, і дві бібліотеки, і спортзал, і стадіони, і все б добре, якби не процедури - уроки важкі та болісні. Тому потрібні зміни і терміново. Тож сподіваємось на Вашу допомогу.
Саша ( писар) По-перше, потрібно відмінити підручники, бо ми вже такі м’язи накачали, що можемо на ринг виходити. А нашим дівчатам як важко.
Денис. О-так, дівчата у нас красуні . Тендітні, милі, як пелюстки троянди. Я отак би дивився на них і дивився б. Так ні. На дошку треба дивитись!!!
Ілля. Вимагаємо відмінити домашні завдання. Адже немає домашнього завдання - немає і електронного щоденника і оцінок у 5 класі, якими нас вчителька та батьки лякають.
Денис. Щоденник у нас - як книга скарг та пропозицій. Дивіться, як хитро продумано. Спочатку вчитель пропонує домашнє завдання, а потім ще й батькам скаржиться, що ти його не виконав. А батьків треба берегти, їм нервувати не можна. Бо хто знову постраждає? МИ!
Саша. Далі… Треба терміново замінити меню в їдальні. Ми ж голодні. Пиріжки, звичайно, суперові, але на третій перерві їх вже не купиш. Нам пропонують супи, борщі, пюре, різні каші, парові котлети, червону рибу, салати…Ось якби була піца чи суші, а ще чипси і кока-кола
Денис. Так, такі зміни – на краще…
Саша (писар) А якщо міністр не погодиться, що ми будемо робити?
Денис. Так ми ж хлопці козацького роду. Руки не опустимо. У п`ятому класі за перерву вже встигнемо на заправку збігати.
Ілля. Так, підписуємо листа.
Саша (писар) Та я ж вже підписав
Ілля. Нічого, ще й наші імена напиши. Пиши, файні хлопці Ілля, Денис і Сашко, які чекають на кращі зміни.
Денис. Все пішли відправляти листа.
(звучить українська мелодія)
Сьогодні в залі дуже багато родин. Дорослі дітям бажають тільки добра. Іноді, звичайно, трохи й набридають їхні повчання. Але ж вони хочуть, щоб їх діти були найкращими. Розумні речі дорослі казали, а ми взяли, що встигли, те і записали. Цікаво, можливо, хтось себе впізнає? Увага на екран!
Відео «Дорослі навчають»
( На екрані діти по черзі промовляють вислови дорослих.)
1. Я тобі це сто разів вже говорила.
2. Не гойдайся на стільчику. Я все бачу.
3. Де поклав там і шукай.
4. Я твоя мати і краще знаю.
5. Та я у твоєму віці.
6. Я тут для вас днями й ночами працюю і де вдячність.
7. Не хочеш прибирати в кімнаті . Добре живи в хліву.
8. Виростеш тоді й зрозумієш.
9. У всіх діти як діти а у мене.
10. Не будеш вчитися . Підеш двірником працювати.
11. Я з роботи прийшла втомлена. А ви.
12. Потім ще й спасибі скажеш.
13. Я сказала все, розмову закінчено.
14. От будуть у тебе свої діти, тоді і зрозумієш.
Життя – це таємнича книга.
А скільки в ній незвіданих доріг.
Ви озирніться й подивіться
Як промайнув за роком рік.
Згадаємо, дівчата і хлоп’ята
4 роки нелегких
Нехай почують мами й тата
Що ми робили тут без них.
Давно-давно тому, чотири роки,
Коли осінні дні були,
Почулись в школі тихі кроки:
Це ми у перший клас прийшли.
Читати трошки ми вже вміли,
Писати ж зовсім не могли.
Батьки нас рахувати вчили, –
Такі маленькі ми були!
Ще довго літери вивчали
І по складах ледь-ледь пливли…
Колись на пальцях рахували,
І до мільйонів аж дійшли!
Тепер же нас і не впізнати,
Бо скільки знань ми здобули!
Писать навчилися, читати,
Чотири сходинки пройшли!
А ще згадаємо, хлоп’ята і дівчата,
Всі вісім сотень днів важких?
Нехай почують мами й тата,
Чого ми вчились тут без них.
Перший клас, наш перший клас!
Скільки справ зустріло нас!
Треба фрукти рахувати,
По складах книжки читати.
А письмо – це справжні муки:
Від напруги ниють руки!
Вам би, пальчики-билинки,
В ляльки гратись, у машинки !
Та коли ж? Весь час веди
Знаки, літери, склади!…
Другий клас. Пішла таблиця.
Й почала нам часто сниться.
Ми її вчимо, вчимо,
На уроках «горимо».
Різні дії як насіли –
Розібрать немає сили!
Додавання,віднімання –
Жарти, мінімум старання,
А от множити, ділити –
Годі, браття, й говорити!
Стали в ряд частини мови.
Їх багато, чесне слово!
Як би тут не розгубитись
І хоча б чогось би тут навчитись!
І читання далі мчить:
В ньому майже кожна мить.
Відкриває шлях в світи,
Там де не були я і ти.
Так, так, так, це все було
Як же швидко все пройшло.
Ой, нема де правди діти
Було різне серед нас:
Той у школі звик шуміти
Той не хтів уроки вчити,
Той запізнювався в клас.
Чотири роки спливло за водою,
І виросли ми із тобою,
Так лине і лине цей час,
Вже 5 клас чекає на нас!
Ми росли і вчились в колективі жити,
Набували вміння, навички й знання.
Пізнавали світ ми, вчилися дружити,
Нам було цікаво й весело щодня.
Ми в нові науки радо поринали.
Вчилися учитись і до мрії йти.
Світ наш надзвичайний добре пізнавали
І хотіли дуже швидше підрости.
Як добре, що сьогодні з нами
Учителі, і тата, й мами.
Ми ж не дорослі, ми ще діти,
Хоч нас так важко зрозуміти.
Стелися нам, дорого ясна,
Весела, довга і прекрасна,
В здоров’ї добрім, в мирі, в дружбі
На цій шкільній нелегкій службі.
Пісня «Наш 4 – й клас»
1 куплет
Ранком ясним, щодня
Йду до школи я,
На душі знов луна пісня солов’я,
Бо люблю дружний клас,
Друзів дорогих,
Зустрічаю щодня, і вітаю всіх.
Приспів:
Дуже добре що у нас, невеликий дружній клас,
Хлопці швидкі і спритні, музикальні всі.
І дівчата пострибушки, балакучі хохотушки, -
Словом дивний він у нас, наш четвертий клас!
2 куплет
У дівчат голки є – тут майстрині всі,
Вишивать, готувать, та співать пісні.
Ну а хлопці борці, різні хоч на зріст,
Полюбляють футбол і художній свист.
Приспів:
3 куплет:
Зараз ми – школярі, та через роки,
Може створимо таке, що аж на віки.
Пам’ятали про нас,- кращих із усіх
Енергійних творців, ковалів земних.
1. В житті у нас є дві людини
Нема й не буде їм заміни.
Бо це вони…Це мама й тато.
Для них сьогодні також свято.
2. На світі добрих слів живе чимало,
Та всіх добріше і ніжніш одне –
Із двох складів простеньке слово "мама",
Й немає слів рідніших, ніж оце!
3. Яке красиве, миле слово "мама",
Все на землі від материнських рук.
Вона малих нас й дуже неслухняних,
Добра навчала – вищої з наук!
4. Мамо рідна! Квіти ці тобі,
Щоб не гасло сонце у журбі.
Кожну крапельку душі до дна,
Щоб ніколи не була сумна.
5.Матусю рідненька, найкраща, єдина,
Щоб ти не хилилась ніколи в журбі.
І сонце, і зорі, і даль журавлину
Діти дарують тобі.
6.І в осінь, і взимку, весною і влітку,
Щоб щастя й здоров'я у тебе було.
Уклін тобі, рідна матусю-лебідко,
За світле дитинство, за ласку й тепло.
Пісня «Сонечко для мами»
|
Мамою своєю дуже дорожу! Мама, ніби промінь сонця золотий, І у цілім світі лиш один такий!
Приспів: Хочу я, щоби ти щасливою була, І щодня, як квіточка цвіла, Смуток хай назавжди відійде! Ти не плач, дорога матусенька моя, Любить тебе міцно вся сім'я, Сонечко над мамою зійде!
Подарую щиру посмішку тобі, Прошу тебе рідна, усміхнись мені, Сонечка яскраві промінці добра, Завжди зігріває мама дорога!
Приспів. |
7.Тато мій дуже гарний, сміливий і дужий,
Він уміє, напевно, все в світі робить!
Я люблю свого таточка рідного дуже!
Ну та як же мені його не любить?!
8.Тато завжди зі мною, мені він читає,
Водить в поле ранкове стрічати зорю.
І в футбол разом з нашими хлопцями грає.
І, звичайно, за все це я тата люблю.
9.Тату мій милий, матусю рідненька,
Вдячна Вам любі, що я не саменька,
За те, що у мене є рідні такі
Даровані небом від Бога Батьки!
10.Для мене найкращі, все знають вони,
І хочуть сховати мене від журби,
Здоров’я прохаю і щастя для них,
Щоб місця не було для будь-яких лих!
11. Ми любим вас, кохані мами й тата,
Ми вам бажаємо здоров’ячка багато,
Ми хочемо, щоб завжди ви раділи,
І щоб в житті ніколи не хворіли.
12. Любі!
Ми вам обіцяємо: учитись, дружити,
Гарні оцінки додому носити,
Щоб дарувати радість вам,
Любесеньким нашим батькам.
Але сьогодні ми не можемо не згадати й наших бабусь і дідусів, адже на їх плечі, крім усіх домашніх турбот, випадає і виховання онуків
13. Я до бабусі з любов'ю звертаюсь:
Бабцю, бабуню, бабусю моя.
І до бабусиних рук притуляюсь,
І відчуваю в них лагідність я.
14. І до дідуся іду по науку:
Діду, дідуню, навчи в світі жить!
Він на голівку кладе свою руку,
Голос сріблястим струмочком біжить.
15. Ми любим бабцю, діда, маму й тата,
Ми вам бажаємо здоров'ячка багато,
Ми хочемо, щоб ви завжди раділи,
І щоб в житті ніколи не хворіли
Дорогі ще мої батьки, в цей день хочеться звернутися до вас, до моїх помічників всі 4 роки навчання. Від вас я відчувала підтримку, опору, взаєморозуміння. Ви вирішували будь-які нагальні шкільні питання, допомагали у всьому. З вами було працювати дуже легко. Сьогодні вам хочемо вручити подяки за виховання прекрасних і чуйних дітей.
ПОДЯКИ БАТЬКАМ
Дорогі мої діти, 4 роки тому ми з вами розпочали свою подорож Країною знань. Але сьогодні ми дійшли до фінішу. Хочемо чи не хочемо, але прийшов час прощатися. У вас будуть інші вчителі, нові друзі, у мене – інші дітки. Та кожен з вас залишив свій слід у моїй душі назавжди. Пам’ятатиму всіх. Звичайно, буду цікавитися вашими подальшими справами і радіти за вас. Пишатимуся тим, що мала таких талановитих, розумних, трішки бешкетних учнів. Бажаю вам цікавого і захоплюючого навчання в 5 класі. Ростіть добрими і чуйними людьми, радуйте свої рідних. Я не кажу сьогодні «прощавайте», я кажу «до зустрічі». Наша адреса не змінюється, кабінет 111 і я завжди чекатиму в гості своїх таких рідних випускників.
Нехай вам небо безхмарне сміється.,
Нехай вам усе у житті вдається.
Бажаю щастя на кожній стежині,
Вірних друзів завжди на путі,
І нехай усе, що потрібно людині,
Супутником буде у вашім житті.
А я пропоную в класі традицію започаткувати,
Майбутнім випускникам «Капсулу часу» залишати,
Щоб після 12 класу знахідку відкривали
Та про сьогодення правду всю знали.
Ми зараз живемо у воєнний час
Та бачимо на власні очі жахіття навколо нас ,
Майбутнім випускникам 2032 року маємо що передати
Та символізм кожної речі у листі описати.
Вітаємо, випускники 2032 року!
Ми – випускники 2024 року створили для вас «Капсулу часу», яка вам допоможе зрозуміти, в яких умовах ми зараз живемо.
За вікном травень 2024 року, вже третій рік йде повномасштабна війна з росією, а наше навчання відбувається в умовах воєнного стану. Ми добре знаємо, як навчатися дистанційно, а під час очних уроків спускатися в укриття, бо оголошено «Повітряну тривогу». Але ми сповнені оптимізму, віримо у Збройні Сили України та в нашу Перемогу!
Для вас підготували 5 символічних речей, які ми хочемо вам передати у спадок:
2024 рік – це нелегкий рік, але кожен з нас впевнено дивиться у майбутнє, вірить у Перемогу України та переконаний, що кожен з вас у 2032 році однозначно знає, що відповісти на таке вітання – «Слава Україні!»
P.S. У відповідь потрібно говорити «Героям Слава!»
Випускники 2024 року.
(МЕЛОДІЯ)
1-й Незабутні роки початкової школи!
2-и Друзі, а пам’ятаєте, як ми танцювали від радості за гарні оцінки.
3-й Танцювали на святах і просто так, на перервах.
4-й. Знаєте, серед усіх цих танців є один – незабутній
5-й Коли звучить мелодія легка й руки торкається рука
6-й Тоді танцює весь наш клас
Всі: Чарівний, вічний, неповторний вальс…
(ВАЛЬС)
І ось прийшла до нас урочиста хвилина
Цей довгоочікуваний неповторний час.
Кожен з нас – доросла людина.
Ми переходим в 5 клас.
Нові вчителі і предмети,
Все ніби незвичне й цікаве.
Ми будем знання здобувати
Із новими вчителями.
Яке воно завтра, що скоро прийде.
Чи кожен із нас своє щастя знайде?
Збуваються мрії, збуваються сни
І треба чекати своєї весни.
В класі хлопців тринадцять
Лиш десять дівчат.
Доведеться наречених
В інших класах позичать!
Нам завтрашній день усміхнеться привітно,
Відкриє для нас найдорожчі світи.
О, мрія дитяча, така заповітна,
Зорею своєю нам завжди світи.
Ми будемо учитись на відмінно,
І з поведінкою буде все гаразд.
Та ви прийміть нас із любов’ю тільки
І заведіть нас в старший, в 5 клас.
Ми були завзяті початківці,
Тому ніколи не залишалися на одинці,
На уроках результативно навчалися,
А на перервах з друзями розважалися.
На 5 клас ми налаштувалися,
Зробимо все, щоб перші вчителі нами пишалися,
Обіцяємо гарно навчатися,
Вчителів поважати та старанно займатися.
Ну от і все. Іще два – три акорди, І – школо початкова, прощавай!
Ми стоїмо тут радісні і горді! Чекаєм на команду «Вирушай!»
А давайте патріотичний флешмоб влаштуємо,
Україну прославимо та усіх присутніх об’єднаємо.
Ми сині та жовті долоньки підіймемо,
Закриємо Україну та один одного розвеселимо.
З 1 класу про Україну вивчаємо,
З кожним роком знання поглиблюємо,
Ми будемо й надалі Батьківщину прославляти,
Підтримувати ЗСУ та на Перемогу чекати.
Сильний патріотичний дух потрібно мати,
Про різноманітні акції, ярмарки, флешмоби не забувати.
Підтримайте ініціативу випускників початкової школи,
Які дитячими долонями закриють Україну від тривоги.
(ФЛЕШМОБ "Дитячими долонями")
Прийшов час закінчувати свято.
Ми вдячні всім хто з нами поруч тут.
Бажаємо щастя Вам, здоров’я, радості багато.
Щоб вік Ваш довгим та безжурним був.
Давайте ми, за звичаєм прадавнім, Присядем на доріжку хоч на мить,
А там з дверей махнемо на прощання У добру путь! І хай нам всім щастить!