Стрімкий і безупинний рух підрозділів у бойовому порядку в поєднанні з вогнем найвищого напруження усіх вогневих засобів з метою знищення противника й оволодіння визначеним рубежем (об'єктом).
На малюнку.
На малюнку.
Оберіть бойовий порядок «Прорив із прикриттям».
Оберіть бойовий порядок бойових груп за способом пересування «клином».
Оберіть пересування на полі бою за методом «Бойовий порядок похідний у пішому строю».
Організоване пересування підрозділів у колонах дорогами і колонними шляхами з метою виходу в призначений район або на вказаний рубіж у встановлений час у повному складі й готовності до виконання бойового завдання.
Шикування відділення в пішому порядку для пересування в колону по одному або по двоє.
На малюнку показано ...
Для управління колоною командиру, крім автомата і боєприпасів, потрібно мати ... .
Відділення розділяється на дві або й більше груп. Дистанція між бійцями має сягати 5 м, і вони вишиковуються зигзагом, якщо дорога достатньо широка для двох колон. Суттєва різниця між цим способом та звичайним похідним полягає в тому, що між групами підтримують дистанцію в 20 м. Цей спосіб дає можливість відносно швидко пересуватись і зберігає всі переваги похідного порядку стосовно можливості розосередження або знищення засідки противника поблизу. Недолік — погіршення взаємодії в бойових групах. Це описано ...
У випадку, коли противник відкрив вогонь з відстані кидка гранати (35 м), частина підрозділу, що перебуває в зоні ураження, без додаткової команди відкриває вогонь у напрямку засідки, застосовує димові та осколкові гранати й ... противника.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома