Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Онлайн-тести з захисту України 11 клас

очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Приклад запитання: Визначте, який вид кровотечі перед вами і оберіть правильний варіант надання допомоги до приїзду медиків
Захист України, 11 клас
Створено 23 червня
Приклад запитання: Які  найбільш часті причини смерті на сучасному полі бою, яким можна запобігти? 
Приклад запитання: Через специфічні властивості слини комара у місці його укусу виникає невелике почервоніння, свербіж, відчуття жару. Яким чином можна зменшити свербіж ?
Приклад запитання: Отруєння, що трапляються у випадках порушення техніки безпеки праці або частіше - у випадках аварій на хімічних підприємствах чи в лабораторіях це:
Приклад запитання: Засоби доставки отруйних речовин
Приклад запитання: Нейротропними препаратами називають лікарські засоби, які впливають переважно на ... систему організму людини.
Приклад запитання: Під отрутою розуміють -
Приклад запитання: Мотопіхотне відділення наступає в пішому порядку на фронті:
Приклад запитання: Поява пухирів, наповнених чорною рідиною, шоковий стан характерно для ступеню відмороження..
Приклад запитання: При правильному накладанні джгута спостерігається
Приклад запитання: Протікання струму людини через тіло людини супроводжують наступні ефекти:
Захист України, 11 клас
Створено 21 червня
Приклад запитання: Механізоване відділення обороняє позицію по фронту протяжністю:
Приклад запитання: Завдання бійців підрозділу під час надання домедичної допомоги в порядку взаємодопомоги на етапі під вогнем:
Приклад запитання: Сектор укриття-...
Приклад запитання: 1. Завивання сирен, переривчасті гудки підприємств означають:
Приклад запитання: Визначте, який вид кровотечі перед вами і оберіть правильний варіант надання допомоги до приїзду медиків
Приклад запитання: Після огляду ротової порожнини і її очищення в постраждалого без підозри на травму голови відновлення прохідності дихальних шляхів здійснюють шляхом -
Приклад запитання: До найпростіших засобів захисту органів дихання належать ... і ..., які захищають органи дихання від радіоактивного пилу і деяких видів бактеріальних засобів, але не придатні для захисту від отруйних речовин.
Приклад запитання: Тероризм (від лат. terror — жах) — суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або зазіхань чи інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому невинних людей, або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.
Приклад запитання: Визначити ознаки гіповолемічного шоку (стану, який виникає внаслідок зменшення об'єму циркулюючої крові). Ця дія за алгоритмом MARCH ...
Приклад запитання: Що таке тепловий удар?
Приклад запитання: За глибиною опіку виділяють _____ ступеня.