Поняття про бій. Види вогню та маневру, їх значення в бою. Види носіння зброї (вільне, тактичне та в момент наближення до цілі). Маскування. Нанесення тактичного гриму та маскування особистої зброї. Поняття про вогневу позицію в обороні. Вимоги до вибору місця щодо обладнання одиночного окопу для стрільби та спостереження.Забезпечення життєдіяльності військовослужбовців під часбойового завдання. Використання місцевих предметів та природних укриттів на полі бою. Вибір місця та обладнання укриттів. Заходи забезпечення маскування укриття. Організація місця денного та нічного відпочинку.
Що забороняється особовому складу під час розташування в умовах виконання бойового завдання?
Відпочинок і обігрів особового складу організовуються у складі підрозділів у
В умовах суворої зими або тривалої непогоди взвод (відділення, екіпаж танка) може розміщуватися у населеному пункті.
Бойове забезпечення організовується та здійснюється з метою недопущення раптового нападу противника, зниження ефективності його вогню (ударів), створення сприятливих умов для організованого вступу підрозділів у бій та успішного виконання ними бойового завдання. У взводі ведеться:
Що таке розвідка і для чого вона проводиться?
Для чого здійснюється сторожова охорона?
Яка мета тактичного маскування?
Які завдання інженерного забезпечення взводу?
Способи вивчення місцевості:
Вимоги до вогневих позицій:
Пересування одиночного бійця на полі бою, рух по-пластунськи
Пересування одиночного бійця на полі бою, “Котячий“ рух
Бій – основна форма тактичних дій підрозділів, узгоджені за метою, місцем і часом удари, вогонь і маневр військових частин, підрозділів (кораблів, літаків) для відбиття ударів противника, його знищення (розгрому) та виконання інших завдань в обмеженому районі впродовж короткого часу.
Маневр - організоване пересування військ під час бою з метою заняття вигідного положення відносно противника й створення необхідного угруповання сил та засобів, а також перенесення або перенацілювання (масування, розподіл) ударів та вогню для найбільш ефективного ураження противника. Види маневру:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома