Веде розвідку на відстані 500-700 м; знищує живу силу та броньовані цілі на відстані 300-500 м; охороняє командира відділення.
Використовуючи оптичні приціли БМП (БТР): веде розвідку на відстані до 2000 м; знищує супротивника на цій відстані; знищує броньовані цілі на відстані до 1500 м.
Веде розвідку на відстані 500-700 м; знищує живу силу та неброньовані цілі супротивника на відстані 300-500 м.
Найбільш підготовлений солдат, який діє за вказівкою командира та захищає передові групи від ударів з тилу або ж замаскованих сил супротивника - це ...
Для виживання на полі бою під час будь-якого тактичного пересування необхідно ... (оберіть три варіанти)
Який порядок пересування зображено на малюнку?
Оберіть три основні способи дій: ...
Єдине завдання дозорного — ....
На малюнку зображено ...
Застосовують для подолання ділянок місцевості, недоступної для спостереження та вогню противника.
Застосовують для перебігання з укриття до бойових і транспортних машин і розгону перед подоланням перешкод.
Використовують для прихованого пересування місцевістю з невисокими укриттями (низькі кущі, висока трава, канава тощо).
Долають довгі дистанції.
Здійснюють вільним маршовим кроком.
Здійснюють по-пластунськи, напівкарачки i на боці в певному порядку.
Треба лягти щільно на землю, правою рукою взяти ремінь за його верхню частину біля антабки i покласти на передпліччя правої руки. Підтягнути праву/ліву ногу й одночасно витягнути ліву/праву руку якомога далі; відштовхуючись зігнутою ногою, пересунутись уперед, підтягнути другу ногу, витягнути другу руку i продовжити рух у тому ж порядку, не піднімаючи високо голову.
Треба лягти на лівий бік; підтягнувши вперед ліву ногу, зігнуту в коліні, обпертися на передпліччя лівої руки, правою ногою упертися підбором у землю, якомога ближче до себе; розгинаючи праву ногу, пересунути тіло вперед, не змінюючи положення лівої ноги, після чого продовжувати рух у тому ж порядку. Зброю тримати правою рукою, поклавши її на стегно лівої ноги.
Треба встати на коліна й обпертися на передпліччя або кисті рук. Підтягнути зігнуту праву / ліву ногу під груди, одночасно ліву / праву руку витягнути вперед. Пересунути тіло вперед до повного випрямлення правої / лівої ноги, одночасно підтягуючи під себе другу зігнуту ногу, i, витягуючи другу руку, продовжувати рух у тому ж порядку. Зброю слід тримати так: якщо опора на передпліччі — так само, як i під час переповзання по-пластунськи; якщо опора на кисті рук — у правій руці.
Солдати, потрапивши під прицільний автоматно-кулеметний вогонь, інстинктивно намагаються знайти укриття. Зазвичай такий вогонь супротивник веде з дистанції ...
На полі бою є така смуга, де солдат найбільш гостро відчуває почуття страху. Це — смуга ураження нищівним вогнем супротивника має назву ...
З практики відомо: якщо відстань до супротивника складає 700-800 м, то довжина одного переміщення може сягати 40-50 кроків (долають приблизно за 30 с), за відстані 400-500 м довжина кожного переміщення не має перевищувати 15-20 кроків. Але коли відстань до супротивника менша або він веде щільний вогонь, тоді відстань переміщення має не перевищувати й ... кроків.
На схемі показано пересування бійців у складі ...
Щоб уберегтися від вогневого ураження, а особливо від ворожого снайпера, солдату треба навчитися основам ...
Не можна зупинятися. Треба швидко зорієнтуватися й рухатися від укриття до укриття. Потрібно не давати супротивникові пристрілятися, переміщатися ліворуч, змушуючи супротивника повертатися для стрільби праворуч. «Поставте» противника проти сонця, бігайте та стріляйте, кидайте гранати, не давайте супротивникові стріляти прицільно і навіть підняти голову. Нав'язуйте йому свої умови. Такі дії виконує солдат під час
На малюнку зображено форми спілкування відома як ...
Одразу ж падайте і відповзайте за будь-яке можливе укриття, одночасно готуючись до бою
Найнебезпечніше завдання для піхоти - це ...
На малюнку жестом показано ...
Перед зачищенням будівлі забезпечте спостереження на ...
На малюнку показано
На малюнку показано
На малюнку показано
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома