....... в 1891 році викладачем фізичного виховання Спрінгфілдського коледжу в штаті Массачусетс США доктором Джеймсом Нейсміта.

....... в 1893 році викладачем фізичного виховання Спрінгфілдського коледжу в штаті Массачусетс США доктором Джеймсом Нейлом.

Баскетбол є олімпійським видом спорту ?

Баскетбол - це.......

Так

basketball від basket — «кошик» і ball — «м'яч»;

— спортивна командна гра з м'ячем, який закидають руками в кільце із сіткою (кошик)

Ні.

Так

basketball від basket — «ковш» і ball — «м'яч»;

— спортивна командна гра з м'ячем, який закидають руками у ворота

Запитання 3

Переможцем в баскетболі стає команда, яка після закінчення ігрового часу набрала більшу кількість ........... ???

При рівному рахунку після закінчення основного часу матчу призначається .........???

.....очок

.....овертайм (зазвичай п'ять хвилин додаткового часу)

.....фолів

.....балів

.....овертайм (зазвичай двадцять хвилин додаткового часу)

Запитання 4

Назвіть основні технічні прийоми в баскетболі: ...?

Переміщення, передачі, ведення, кидок

Стрибок, біг, ведення, передачі

Кидок, фоли, ведення

Запитання 5

У 1932 році засновано.................................... до якої первісно входили 8 країн-засновниць: Аргентина, Чехословаччина, Греція, Італія, Латвія, Португалія, Румунія і Швейцарія.

28 лютого 1992 року заснована ........................та офіційно прийнята до членів Міжнародної Федерації баскетболу 10 липня 1992 року.

....Міжнародна федерація бадмінтону

.....Федерація баскетболу Угорщини

....Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА)

.....Федера́ція баскетбо́лу Украї́ни ( ФБУ)

....Міжнародна федерація аеробіки (ФІБА)

Запитання 6

Суттєвим поштовхом у визнанні та розвитку баскетболу став ............ рік, коли Міжнародний олімпійський комітет виніс рішення про визнання баскетболу олімпійським видом спорту.

І уже в ........... році він з'являється в програмі Олімпійських ігор в Берліні.

.....1935 р.

.....1936 р.

.....1897

......1898

.

Запитання 7

Які розміри майданчику, висота до корзини та тривалість гри ?

28*15м. 3,05 м. 3 чверті по 10 хв

38*15м. 3,05 м. 2 чверті по 10 хв

28*15м., 3,05 м. 4 чверті по 10 хв

Запитання 8

Як зараховуються очки в баскетболі ?

Коли м’яч закинули в період штрафного кидка, то команді зараховується 1 очко. Якщо з середньої або близької дистанції, то зараховується 2 очки. Кидок із-за триочкової лінії оцінюється в 3 очки.

Коли м’яч закинули в період штрафного кидка, то команді зараховується 2 очко. Якщо з середньої або близької дистанції, то зараховується 1-2 очки. Кидок із-за триочкової лінії оцінюється в 3 очки.

Запитання 9

Що означає порушення правила 3 секунд, 5 секунд, 8 секунд в баскетболі ?

Три секунди — гравець нападу перебуває в зоні штрафного кидка більше ніж три секунди у той час, коли його команда володіє м'ячем у зоні нападу.

П'ять секунд — гравець при виконанні вкидання не розлучається з м'ячем впродовж п'яти секунд.

Вісім секунд — команда, що володіє м'ячем із зони захисту не вивела його в зону нападу за вісім секунд

Всі варіанти правильні

Запитання 10

Федера́ція баскетбо́лу Украї́ни заснована.................. та офіційно прийнята до членів Міжнародної Федерації баскетболу 10 липня 1992 року. За період існування ФБУ було проведено дванадцять чемпіонатів України.