виробництво хліба, молочних продуктів, пиво буде орієнтуватися на:
Сірчанокислотна промисловість використовує широку сировинну базу: самородну сірку, пірит, відходи коксохімічних та нафтопереробних заводів, газуваті сполуки Сульфуру, що утворюються під час виплавлення кольорових металів (міді, цинку, нікелю, ртуті). Через високу хімічну активність сірчану кислоту важко перевозити, тому ця галузь орієнтується на:
цей чинник суттєво змінив розміщення виробництва , сприяв утворенню таких галузей як точне машинобудування, автомобілебудування, хімія полімерів:
географічне розташування України щодо країн Центральної та Західної Європи і Близького Сходу, наявність транспортних комунікацій міжнародного значення посилюють роль нашої держави в міжнародному поділі праці. Цей чинник відіграє важливу роль у формуванні зовнішньоекономічних зв’язків будь-якої держави:
виберіть виробництва, що тяжіють до працересурсного чинника:
виплавляння легких кольорових металів (алюмінію, титану, магнію), виробництво віскозного шовку, синтетичного каучуку, хлору розміщують близько біля :
виробництво хліба, целюлози,соди розміщується близько біля :
Завдання 3 з 36
Якщо інвестор планує збудувати завод з виробництва сільськогосподарської техніки, то якою тематичною картою України в першу чергу він скористається, щоб обрати місто для проектування і розміщення підприємства?
якими чинниками можна пояснити розміщення цукрових заводів в Україні
встановіть правильні пари* підприємство- чинник розміщення*:
У селищі міського типу діє підприємство з виробництва сільськогосподарської техніки й комплектуючих до неї. Який чинник обмежуватиме можливість значного збільшення виробничих потужностей на цьому підприємстві?
кі чинники зумовили розміщення в Україні підприємств, на яких з імпортних комплектуючих збирають побутову електротехніку та електроніку?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома